Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     Novou evropskou vítězkou veteránů se ve Varšavě stala naše milá Interšampionka, světová vítězka, evropská vítězka, šampionka, klubová vítězka atd. atd.

BRILLANCE BOHEMIA HILL !!! 

Více »

Deník štěňat

  « PředchozíDalší »

Zase narozeniny!

20.10.2018

vrh "G"

20.10.2018

Říjen je jediný měsíc, kdy se v naší chovatelské stanici narodily dva vrhy; v roce 2008 to byla "béčka" (Berna, Blossom, Bravůrka, Britt, Buclík a Badge) a v roce 2015 náš zatím poslední vrh "G" (Gethela Fors, Galery Axa, Gavin Rock, Gentleman Finch a Golda Meir). Poslední dva jmenovaní zůstali doma; dnes jsou z nich již chovní jedinci a úspěšní sběratelé titulů doma i v zahraničí. I po třech letech kroutím hlavou nad tím, jak ty jejich hlavičky vypadají jako naklonované, byli si tak podobní! Meira a Finch zdraví své tři sourozence, Axičku do Prahy, Gethelku na severní Moravu a Rocka do Švýcarska a rodiče Bijou a Bodie i my všichni ostatní se samosebou připojujeme, tak HAPPY BIRTHDAY!

Další světoví vítězové z našeho chovu!

13.10.2018

11.10.2018

Báječnou zprávu přinesl poštovní holub z Varšavy. Plná polovina zúčastněných bernských honičů byli naši potomci!

EVROPSKÁ VÝSTAVA Varšava 11.10.2018

ICH Brillance Bohemia Hill (třída veteránů): V1, EVROPSKÝ VÍTĚZ veterán, Best of Veterans

ICH Decimus Cervarius (třída šampionů): V1, CWC, CACIB, EVROPSKÝ VÍTĚZ, Best of Breed

Decorus Cervarius (třída otevřená): V1, CWC, Res. CACIB

Farina Cervarius (mezitřída): V1, CWC, Res. CACIB

Rozhodčí: pan Leif Herman Wilberg (NO)

Gratulujeme Anie i ostatním majitelům, skvělá práce!

Iris je šampionkou!

06.10.2018

Iris a Axa

06.10.2018

Tak jsme dostali báječnou zprávu od výstavního kruhu v Českých Budějovicích!

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA ČESKÉ BUDĚJOVICE 6.10.2018

Florence Iris Bohemia Hill (třída otevřená): výborná 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS

Rozhodčí: pan Sergej Vanža

Jelikož je to Irisky čtvrté čekatelství a splňuje i další podmínky, je na světě nový ŠAMPION ČMKU! A ještě třešinka na dortu: Maruška soutěžila v juniorhandlingu a postoupila do semifinále, HURÁÁÁÁÁ! 

Kometce je 14!

03.10.20182

03.10.2018

Tak to je tedy veliká paráda! Kometka (Cométte Syrinx Bohemia) se narodila 3. října 2004. Tehdy si ji ze tří štěňátek vybral Igor a chovatelka Jaruška nikdy nezalitovala, že mu Kometku svěřila. Postupem času jsme se s Kometčinou rodinou spřátelili, Abax, Hispánka a Kalinka s ní byli velcí kamarádi. Máme velikou radost, že Cométte si své narozeniny užívá s ohledem na svůj věk ve vynikající kondici a přejeme jí co nejvíc zdraví, štěstí už má. Kometko, měj se krásně a zase někdy na nějaké vycházce na shledanou!

Credo na výstavě

30.09.2018

Credo

30.09.2018

Překvapení! Dostali jsme fotografie "našeho" Creda z mezinárodní výstavy v Tullnu. Credo není fanouškem výstavních kruhů, tak se na výstavu jen přijel podívat, ale sám nesoutěžil. Dozvěděli jsme se na něj ale jen samou chválu, a to jak co do exteriéru (a to mu je, prosím, osm a půl roku!), tak co do vlastností a loveckých vloh. Se svým majitelem pravidelně chodí do lesa a stopu sleduje bravurně! Paní majitelku miluje nade vše  tak to má být, hlavně, když je spokojený, z toho máme radost největší! Jarušku ještě dojalo, jak moc podobný je tatínkovi Charečkovi (Bandiére Syrinx Bohemia), má jeho podmanivé oči, toho si nelze nevšimnout. Děkujeme za fotky paní Dudlové a zdravíme Creda a jeho majitele do Rakouska!

  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.