Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     

ICH DÉCENT DAUPHIN BOHEMIA HILL JE NOVÝ BALTIC VETERAN WINNER 2019 + BOB !!!

Více »

Deník štěňat

  « PředchozíDalší »

Ještě zimní dovolená!

19.03.2020

Hamied a Oiva (Carbonado)

19.03.2020

Milý pozdrav jsme dostali z Finska, v této nelehké situaci nám udělal zvlášť velkou radost. Kluci byli se svou rodinou na zimní dovolené v Laponsku (malý cestovatel Hamied už po druhé od chvíle, co do Finska přiletěl). Z fotky je ovšem patrné, že Hamied už ve skutečnosti moc malý není; majitelé píší, že v dospělosti nejspíš bude menší než starší Oiva (tatínek naší Fanynky), což kvitují. Tero píše, že i ve Finsku se situace zhoršuje, ale v podobných situacích tahle krásná zdravá země zůstává jakoby izolovaným ostrovem. Moc děkujeme za fotografie a zprávy, zdravíme do Finska a přejeme hlavně zdraví!

Pozdrav z Holandska

09.03.2020

Harviel

09.03.2020

Napsala nám Renate z Holandska. Harviel je už velký kluk a mají se spolu skvěle! Užívají si předjarních vycházek do přírody, které Harviel nade vše miluje. Jako každé štěňátko má také rád hračky, nejvíc ze všeho ty plyšové. Doma je to veliký mazel a rád si hraje s dcerkou Renate, pro kterou je to výtečný parťák, je totiž bez výhrad nadšen vším, co holčička vymyslí.

Pozdrav ze Slovenska

01.03.2020

Ellis

01.03.2020

Zdá se mi, že Elliska je čím dál víc podobná mamince Meiře, jak vzhledem, tak temperamentem. Právě jsme od majitelů dostali nové fotografie a video a skoro z každého obrázku na mně vykoukne naše milá Meira. Ellis je krásná, pilně trénuje, přivolání už má jedna báseň, paráda. Děkujeme a srdečný pozdrav posíláme na Slovensko!

A je to!

19.02.2020

Helison

19.02.2020

Za šesti našimi štěňátky (třemi holčičkami a třemi kluky) jsme posílali export pedigree, jelikož odcestovali do zahraničí. Právě jsme vypravili poslední, a sice do Holandska, kde už tři týdny bydlí Mick (Helison Bohemia Hill). Mick byl očekáván s velikou láskou a mírnou netrpělivostí, ve své rodině nahradí brášku naší Bijou (ta je babičkou těchto štěňat). Mick se majitelům velice líbil, odcházel v téměř čtyřech měsících jako urostlý mladík. Nyní majitelé píší, že všechno s ním jde báječně, všichni jsou šťastní. Z toho se radujeme nejvíc, budeme se těšit na další zprávy!

Ještě jednou kulaté narozeniny

08.02.20207

Kotletka

08.02.2020

Z pozdravu a z fotografií z rodinného alba Kotletky (Cascade Bohemia Hill) jsme měli velikou radost.Tahle holčička má v mých vzpomínkách vůbec zvláštní místo. Nedávno jsem tu vzpomínala, jak přišlo na svět jedenáct štěňátek naší milované Hispánky. No a víte, které z nich je Kotletka? To je ta poslední holčička, která svůj příchod na svět zvládla se svou maminkou úplně sama! To zkrátka nemůže odnést čas. Kotletka má nezvyklé zbarvení, jedna její přední nožka není bílá. Tehdy jsem to považovala za věc nestandardní, dnes to už neplatí, neboť takové jedince nacházíme mezi chovnými; inu, časy se mění... Kotletka má báječný

Více »

  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.