Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     WORLD DOG SHOW LEIPZIG 8.-9.11.2017: DÉCENT DAUPHIN BOHEMIA HILL (KYÖSTI) - GERMAN WINNER + podruhé SVĚTOVÝ VÍTĚZ (WORLD WINNER 2016 + 2017)! 2x Best of Breed !!!!!!!!!!!!!!

Více »

Deník štěňat

  « PředchozíDalší »

GERMAN WINNER + WORLD WINNER, 2x Best of Breed!!!

10.11.2017

Kyösti WW 2017 et WW 2016

08.11.2017

Začala Světová výstava psů 2017 v saském Lipsku; je přihlášen rekordní počet psů. My nejedeme, máme dvě seniorky ve věku 13,5 roku, nejezdíme na vícedenní akce. Když jsem si posteskla, manžel pravil:

"Buď klidná, Kyösti ti to vyběhá!" A ONO JO!

GERMAN WINNER SHOW Leipzig (D) 8.11.2017

Décent Dauphin Bohemia Hill: V1, CAC, VDH-CAC, CACIB, German Winner, BOB 

WORLD DOG SHOW Leipzig (D) 9.11.2017

Décent Dauphin Bohemia Hill: V1, CAC, VDH-CAC, CACIB, World Winner, BOB 

Velká gratulace a velké díky letí do Finska těm nejbáječnějším majitelům Jaaně a Tommimu!

Kluci šikovný!!!

29.10.2017

Rock a Czardas

29.10.2017

Dostali jsme zprávu ze Švýcarska, že naši kluci se zasloužili o úspěch včerejšího lovu! Opět se potvrdilo, že švýcarští honiči mají lovecký pud bez ohledu na to, narodili-li se rodičovskému páru lovecky vedenému anebo ne. V případě Rocka (Gavin Rock Bohemia Hill) není lovecky veden ani jeden z rodičů, v případě Czardase (Coral Bohemia Hill) sice měl tatínek Bandiére složenu loveckou zkoušku s maximálním počtem bodů, ale na  lov nechodil. No a sedmiletý Czardas patří ve Švýcarsku k nejúspěšnějším lovcům a dvouletý Rock jde v jeho stopách... Majitelé je oba velice chválí a my z toho máme obrovskou radost!

Přijede Badge!

27.10.2017

Badge

27.10.2017

S majitelkou Badge jsme si posteskly, jak to utíká, Badgovi už je devět roků. Je ve výborné kondici, mívá někdy nápady jako štěně a tak je to v pořádku. Na téhle fotce je Badge tak podobný svému taťkovi Abaxovi, že kdybych nevěděla, jak to je, spolehlivě bych se zmýlila. Badge se na nás brzy přijede podívat, moc se těšíme. Doufám, že Badge už nám odpustil, že minule u nás musel strpět určitá omezení, protože jsme právě měli naděleno v porodní bedně pět štěňátek. Ostatně nyní bude mít příležitost se osobně seznámit se dvěma dovedy z těch pěti...

Pozdrav od Britta

20.10.2017

Britt

20.10.2017

Také Britt právě oslavil své deváté narozeniny. Je ve výtečné kondici, že letos prodělal poměrně náročnou operaci, by už sotva někdo poznal. Britt byl toužebně a dlouho očekávaným štěňátkem a je milovaným členem rodiny; jak majitelé píší, soužití s nimi Brittovi velmi vyhovuje. Tomu se nelze divit. Přejeme Brittovi hodně zdraví, protože hodně štěstí už má celých devět let!

Pozdravy od oslavenců

18.10.20177

Blossom

18.10.2017

Máme radost z Berny, Blossom a Badge, kteří nám při příležitosti svých devátých narozenin napsali jako první. Všichni se mají dobře. Největší novina je asi u Badge, který se přestěhoval a má nyní zahrádku, z čehož je nadšený. Stejně jako my se jeho rodina pozastavuje nad tím, jak to rychle uteklo... včera štěňátko, dnes devítiletý chlapec. Badge nám pošle fotky, jen co bude doma u počítače. Samou radost prožívají majitelé i s Blossom, která prý je stále nejkrásnějším psem. Blossom má hodně aktivní život, každý den tři hodiny běhá. Berna nám...

Více »

  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.