Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     

ICH DÉCENT DAUPHIN BOHEMIA HILL JE NOVÝ BALTIC VETERAN WINNER 2019 + BOB !!!

Více »

Deník štěňat

  • 1
  « PředchozíDalší »

Ellis

14.01.2020

Harudha

14.01.2020

Ellis, úředně Harudha, už v nové rodině žije bezmála dva měsíce. Od Kiky dostáváme fotky i videa a je jasné, že to tam funguje dobře. Pokud jde o malou, ta už vyrostla tak, že se sami majitelé diví, za jak krátkou dobu mají doma psí slečnu. Stejně jako všichni ostatní prckové z tohoto vrhu je velká okusovačka, v tomto ohledu jsou všechny zprávy od majitelů naprosto shodné. Vzhledem k tomu, že Ellis už přezubuje, je naděje, že s novým chrupem tato vášeň poněkud ustoupí do pozadí. Uvidíme. Pokud jde o vodítko, chůzi už zvládá moc pěkně. Jídlo jí šmakuje, misku vyprázdní raz dva a hned běží zkontrolovat, zdali v misce Gréty na ni nečeká nějaký ten nášup. Děkujeme za zprávy!

Liza

06.01.2020

Halliza - Liza

06.01.2020

Liza žije v nové rodině právě měsíc. Je dobře, že její majitelé mají velké zkušenosti s výchovou. Engelbert se řadu let věnuje publikování odborných článků o loveckých plemenech psů. Liza je totiž holčička značně sebevědomá a nyní si zvyká na limity a pravidla. Jsem nadšená z přístupu majitelů, píší doslova: "Liza obrátila náš život vzhůru nohama. To je velmi pěkné, neboť by na tom bylo něco moc divného, kdyby všechno fungovalo snadno. Je potěšení sledovat, jak se Liza vyvíjí a jsme ohromeni, jak funguje s mnohem většími a staršími psy. Příští neděli s ní jdeme do skupiny štěňat v psí škole, abychomn viděli, zda to tak skvěle půjde i se psy mladými. U nás je bernský honič vcelku neznámé plemeno a tak často odpovídáme na otázky, co to je za krásného psa." No řekněte, není to paráda?!

  • 1
  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.