Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     GENTLEMAN FINCH Bohemia Hill = KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION, DÉCENT DAUPHIN Bohemia Hill = ŠAMPION LOTYŠSKA !!!

Více »

Deník štěňat

  « PředchozíDalší »

Výlet s Kometkou

07.07.20174

07.07.2017

Už je to pár let, co u nás Kometka (Cométte Syrinx Bohemia) byla naposledy na návštěvě. Jaká byla naše radost, když zavolal Igor, že budou trávit víkend naším směrem! Slovo dalo slovo a byl domluven výlet do Hrádku u Nechanic. U nás se řešilo, kdo ze smečky pojede s námi a vyšlo to na Bijou; to byla ta nejlepší volba! Bijou s Kometkou si padly do oka, my jsme probrali všechno kolem ušáků a procházka to byla náramná. Kometka je v báječné kondici, na podzim jí bude třináct let, ale nevím, jestli je správné to prozrazovat, nikdo by jí to totiž nehádal! Je škoda, že to tak rychle uteklo. No co, tak se tentokrát budeme muset domluvit dřív, než za pár let!

Speciální výstava klubu

19.06.201711

18.06.2017

Speciální výstava KCHŠH Náměšť na Hané 17.6.2017

Třetí červnová sobota byla velkým dnem pro naši chovatelskou stanici. Na speciální výstavě klubu se prezentovali čtyři soutěžící v našich barvách a všichni bodovali! Poprvé od chvíle, kdy od nás odjela se svou novou rodinou, jsme viděli "naši malou" Gethelku:

Gethela Fors Bohemia Hill (mezitřída): výborná 2, Res. CAC

Rozhodčí: paní Stanislava Janická

Gethelka nám vyrazila dech, vypadá moc pěkně a prezentovala se naprosto skvěle, v pohybu je úžasná. Stejně jako  její

Více »

Velký výstavní víkend

12.06.2017

Kyösti

12.06.2017

Uplynulý víkend byl pro naše barvy výstavně velice úspěšný. Ve Finsku mají výstavní tituly pro nás zvláštní názvy, ale ze zpráv, které jsme dostali, jsme pochopili, že Kyösti (Décent Dauphin Bohemia Hill) zase jednou zazářil: získal první místo v soutěži Best of Group a druhé místo v Best in Show! Paráda, gratulujeme Jaaně a Tommimu!

Ve Švýcarsku se konala klubová výstava EXPO CAC, tentokrát sice bez naší přímé účasti, ale zastoupení jsme měli, a jaké! Czardas (Coral Bohemia Hill) si vyběhal V 2, a Res. CAC a mladší Rock (Gavin Rock Bohemia Hill) má VD 1 (což v zemi původu není nic ojedinělého, zvlášť u mladých ještě ne úplně hotových psů). Pejsek je to moc hezký a šikovný, Marianne má z obou kluků velkou radost a od nás velká gratulace!

Vrh "A" má kulatiny

07.06.2017

07.06.2017

Na Medarda před deseti lety se naší Kalince narodilo šest štěňátek, jedna holčička a pět kluků. Dnes už nám napsal Akim (Acantus) a udělal nám obrovskou radost! Majitelům to připadá, jako kdyby si ho přivezli včera. Akim je veselý pejsek a je pořád ve skvělé kondici. Je hodný a poslušný, jedním slovem šikulka. Další z oslavenců, Artebello, zatím poslal rychlou textovku a slíbil, že dopis bude následovat, tak se těšíme! Aristo je domácí, o tom víme všechno. Ještě čekáme, co nám napíše Cookie, hvězda z časopisu... Všichni si svůj den užijte a mějte se moc pěkně!

Duke - 6 let

05.06.20174

Duke a Max

05.06.2017

Dukovi právě bylo šest let a my jsme se potěšili při čtení perliček z jeho života. Je to šťastný pes, který žije v rodině se dvěma psy, ten druhý je manchesterský terrier Max. Kluci svou rodinu bezmezně milují, zejména paní domu, která jim naděluje do misek. Do jejich smečky patří také kůň Falco. Max a Duke na paní majitelku trpělivě čekají, když je na jízdárně, vědí že tam nesmějí. Při opětovném shledání se pak radují, jako kdyby ji znovu viděli po letech. Duke miluje vše, co lítá, a snaží se to dostihnout. Děkujeme za aktuální fotografie, jejichž pořízení nebylo jednoduché - na každou, na které je k vidění celý pes, připadá řada záběrů s kouskem ucha, nohy a nejčastěji zadku (ó, jak dobře to známe, také je dobré na modela promluvit, aby otočil hlavu a on přiběhne až k vám :-)).

  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.