Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     Komplexní portrét plemene švýcarský honič - bernský honič uveřejnil slovenský časopis PES A MAČKA č. 7/2017 na straně 4 až 15

Více »

Deník štěňat

  « PředchozíDalší »

Hurá, narozeniny!!!

21.09.2017

Vrh "F"

21.09.2017

Dnes má třetí narozeniny vrh "F", na který se majitelé něco načekali... O rodičích bylo rozhodnuto dávno dopředu, ale lehce se zadrhl proces uchovnění tatínka Bodieho. Je to totiž pes narozený v Polsku, zapsaný v polské plemenné knize a podléhající polským předpisům. Odklad ale všichni pochopili a na Vánoce 2014 už měli pod stromečkem svá štěňátka.

Posíláme velkou gratulaci do Holandska, do Litvy, do Příbrami a do Prahy!!!

Naše šampionka

08.09.2017

Candy

08.09.2017

Už v roce 2011 získala naše kráska Candy své první čekatelství na titul Deutscher Champion VDH. Přibývaly další úspěšné výstavy, kdo do Německa jezdí, ví, že je potřeba splnit podmínky pětkrát (když jsem nyní prohlížela německé certifikáty ostatních našich psů, všimla jsem si, že Bandiére, ačkoliv jako všichni ostatní získal pětkrát Anw.Dt.Ch.VDH, na příslušném dokumentu má uvedeny pouze čtyři...). Měli jsme za to, že Candy chybí poslední čekatelství. Tak jsem se šla podívat, od kterých rozhodčích má ta předcházející, abychom vyhověli regulím. Víte, co jsem zjistila? Má pět čekatelství od pěti rozhodčích, poslední z dubna loňského roku. Samozřejmě žádací dopis s přílohami je už na cestě do Německa...

Trutnovský jarmark

04.09.20174

04.09.2017

V neděli jsme si vyrazili do nedalekého Trutnova; s námi jel jen Bodie a to se mu mooooc líbilo. Veškerá pozornost patřila jemu, naše i kolemjdoucích. Na jarmarku byla spousta lidí a celý den pěkný kulturní program - my jsme viděli skupinu Gentlemani a Dalibora Gondíka. Prodejců všeho možného bylo jako máku. Dost jsem se podivila, kolik organizátoři povolili stánků s trdelníky, ti si tedy asi moc nevydělali... Kupodivu jsme nenarazili na žádný stánek s pochoutkami pro pejsky, ještě že máme doma železné zásoby pro případ, že smečce z nějaké cesty nic nepřivezeme.

Před rokem

31.08.2017

foto: Oleg Bochkov

31.08.2017

Dnešní vzpomínka, kterou mi nabídl facebook, mne potěšila tak, že se o ní musím zmínit i tady... Je to krásná fotka naší krasavice Meiry v pohybu, jak si v Bruselu na Evropské výstavě s lehkostí doběhla pro tituly Evropský vítěz jr., Belgický vítěz jr., Vítěz Beneluxu jr., Nejlepší junior a BOB. Brusel byl první zastávkou na naší zatím poslední expedici. Dva týdny jsme strávili se třemi psy v obytném autě a poznávali další úžasná místa v Belgii a v Holandsku. Rádi jsme se také zastavili u Ingrid a u Elise, pozdravili se s přáteli a potěšili s našimi odchovy.

Elf - 5 let

20.08.20172

Elf

20.08.2017

Elf dostal k narozeninám novou hračku, měl z ní velkou radost. Elf si užívá léta, je ve své rodině šťastný a  bezstarostný. Máme velkou radost, že ho máme tak blízko, těšíme se, až se zase uvidíme!

  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.