Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     

ICH DÉCENT DAUPHIN BOHEMIA HILL JE NOVÝ BALTIC VETERAN WINNER 2019 + BOB !!!

Více »

Deník štěňat

  • 1
  « PředchozíDalší »

A je to!

19.02.2020

Helison

19.02.2020

Za šesti našimi štěňátky (třemi holčičkami a třemi kluky) jsme posílali export pedigree, jelikož odcestovali do zahraničí. Právě jsme vypravili poslední, a sice do Holandska, kde už tři týdny bydlí Mick (Helison Bohemia Hill). Mick byl očekáván s velikou láskou a mírnou netrpělivostí, ve své rodině nahradí brášku naší Bijou (ta je babičkou těchto štěňat). Mick se majitelům velice líbil, odcházel v téměř čtyřech měsících jako urostlý mladík. Nyní majitelé píší, že všechno s ním jde báječně, všichni jsou šťastní. Z toho se radujeme nejvíc, budeme se těšit na další zprávy!

Ještě jednou kulaté narozeniny

08.02.20207

Kotletka

08.02.2020

Z pozdravu a z fotografií z rodinného alba Kotletky (Cascade Bohemia Hill) jsme měli velikou radost.Tahle holčička má v mých vzpomínkách vůbec zvláštní místo. Nedávno jsem tu vzpomínala, jak přišlo na svět jedenáct štěňátek naší milované Hispánky. No a víte, které z nich je Kotletka? To je ta poslední holčička, která svůj příchod na svět zvládla se svou maminkou úplně sama! To zkrátka nemůže odnést čas. Kotletka má nezvyklé zbarvení, jedna její přední nožka není bílá. Tehdy jsem to považovala za věc nestandardní, dnes to už neplatí, neboť takové jedince nacházíme mezi chovnými; inu, časy se mění... Kotletka má báječný

Více »

Mick

28.01.2020

Mick

28.01.2020

O víkendu odcestoval Helison, kterému jsme říkali Sonny. Od majitelů jsme se dozvěděli, že děti pro něj mají vybrané jméno Mick, podle svého oblíbence Micka Jaggera. Mick se jako poslední narodil, jako první byl svými majiteli vybrán a jako poslední odcestoval; čekalo se na nástup imunity po očkování proti vzteklině. V praxi jsme poznali, že setrvání v chovatelské stanici do bezmála čtyř měsíců není pro štěně ideální. Mick tu už byl usazený, sžitý se smečkou, prostě už žil zdejší život. No a nyní si musí zvykat na to, že bude jediným pejskem v domácnosti. Věříme, že to půjde rychle, Mick bude milovaný a jeho majitelé mají zkušenosti, Micka si pořídili proto, že jeho babička Bijou byla sestrou jejich pejska, který je loni opustil. Zdravíme do Holandska a těšíme se na další zprávy!

Ellis

14.01.2020

Harudha

14.01.2020

Ellis, úředně Harudha, už v nové rodině žije bezmála dva měsíce. Od Kiky dostáváme fotky i videa a je jasné, že to tam funguje dobře. Pokud jde o malou, ta už vyrostla tak, že se sami majitelé diví, za jak krátkou dobu mají doma psí slečnu. Stejně jako všichni ostatní prckové z tohoto vrhu je velká okusovačka, v tomto ohledu jsou všechny zprávy od majitelů naprosto shodné. Vzhledem k tomu, že Ellis už přezubuje, je naděje, že s novým chrupem tato vášeň poněkud ustoupí do pozadí. Uvidíme. Pokud jde o vodítko, chůzi už zvládá moc pěkně. Jídlo jí šmakuje, misku vyprázdní raz dva a hned běží zkontrolovat, zdali v misce Gréty na ni nečeká nějaký ten nášup. Děkujeme za zprávy!

Liza

06.01.2020

Halliza - Liza

06.01.2020

Liza žije v nové rodině právě měsíc. Je dobře, že její majitelé mají velké zkušenosti s výchovou. Engelbert se řadu let věnuje publikování odborných článků o loveckých plemenech psů. Liza je totiž holčička značně sebevědomá a nyní si zvyká na limity a pravidla. Jsem nadšená z přístupu majitelů, píší doslova: "Liza obrátila náš život vzhůru nohama. To je velmi pěkné, neboť by na tom bylo něco moc divného, kdyby všechno fungovalo snadno. Je potěšení sledovat, jak se Liza vyvíjí a jsme ohromeni, jak funguje s mnohem většími a staršími psy. Příští neděli s ní jdeme do skupiny štěňat v psí škole, abychomn viděli, zda to tak skvěle půjde i se psy mladými. U nás je bernský honič vcelku neznámé plemeno a tak často odpovídáme na otázky, co to je za krásného psa." No řekněte, není to paráda?!

  • 1
  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.