Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     

ICH DÉCENT DAUPHIN BOHEMIA HILL JE NOVÝ BALTIC VETERAN WINNER 2019 + BOB !!!

Více »

Deník štěňat

  « PředchozíDalší »

Pozdrav z Finska

03.08.20203

Oiva a Hamied

03.08.2020

Dostali jsme zprávy z Finska! Starší Oiva (Carbonado Bohemia Hill) a dorostenec Hamied (také Bohemia Hill) tráví se svou rodinou dovolenou v Laponsku. To je jejich oblíbená destinace, tomu se nelze divit. Pro Hamieda je to první letní dovolená v Laponsku, vlastně ve Finsku vůbec. Z fotografií je zřejmé, že příroda je tam seversky nádherná. Hamied si užvá, vždy hlasitě oznamuje přítomnost sobů. Oiva je klidnější, není to pro něj nic nového. Kluci s radostí očekávají loveckou sezónu, zdá se, že Hamied bude skvělý lovec, stejně jako Oiva. Nesmíme zapomenout pozdravovat od naší Fanynky oba kluky, hlavně jejího tatínka Oivu!

Návštěva z Rakouska

27.07.20204

27.07.2020

Asi před týdnem se na svou maminku Meiru přijela podívat její dcerka Hasmodia, která má Rufname Luna (my jí říkáme Luna II, protože jednu Lunu už máme v Holandsku). Majitelé Luny byli v České republice na dovolené s přáteli a udělali nám velkou radost, že nám svou holčičku přivezli ukázat. Užili jsme si báječné odpoledne a dnes jsme si ještě příjemně zavzpomínali, protože Reinhold s Lucií nám poslali z našeho setkání pár fotek. A také jsme se dozvěděli, že Luna už je velká holka, už má své dny. Moc na ni vzpomínáme a její rodinu i přátele srdečně zdravíme!

Genetické testy

18.07.2020

Čumilové

18.07.2020

Rozhodla jsem se všechny své miláčky, u kterých připadá v úvahu zapojení do reprodukčního procesu, nechat otestovat v laboratoři Genomia. Dopadlo to výborně !!! Detekce genových variant genu ovlivňujícícch délku srsti dopadla s výsledkem N/N, (tzn. jedinec nenese žádnou variantu specifickou pro dlouhou srst); detekce genových variant genu ovlivňujících zbarvení srsti s výsledkem B/B (jedinec nenese vlohu pro hnědou barvu). Umíte si představit  tu radost, co z těchto výsledků mám ?!?!?!

Po půl roce ve škole

11.07.20203

Výstavní škola K9

11.07.2020

Fanynka měla šestiměsíční přestávku, naposledy byla ve škole v lednu. Přihlášená byla už před měsícem, ale z její účasti nic nebylo, musela ji zastoupit Meira (a udělala to s velikou radostí). Moc jsme se těšili, protože jsme se měli potkat s Aliskou, dcerkou naší Baby, a taky s Benjaminem, honičem švyckým. Aliska nakonec nedorazila, ale Benji poznal už druhou naši holku, minule běhal s Meirou. Oběma to šlo moc pěkně, a to minule i dnes, také to nejsou žádní začátečníci! Radce D. děkujeme za pěkné fotografie. Těšíme se na příště!

Candy už zase chutná

08.07.2020

Candy

08.07.2020

Po čtrnácti dnech se Kandička zbavila protivného veterinárního límce. Pan doktor Beránek si pochvaloval, jak se všechno báječně zahojilo a pravil, že pacientka už nemusí mít vůbec žádná omezení, je ve skvělé kondici. Bylo to jako když mávne kouzelným proutkem. Holčička se začala víc a víc těšit na obsah své misky, kterou po několika měsících opět vyprázdnila do dna! Bijou odjakživa není žádný náruživý strávník a považte, Kandička už zase chodí kontrolovat, zdali Bijou v misce náhodou něco nezbylo (pokud ano, obětavě se toho ujme). Tak tomu já říkám velká paráda!

  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.