Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     

ICH DÉCENT DAUPHIN BOHEMIA HILL JE NOVÝ BALTIC VETERAN WINNER 2019 + BOB !!!

Více »

Deník štěňat

  « PředchozíDalší »

Habone

20.10.2020

20.10.2020

Habone žije v rodině s druhou berňačkou Gretou (Galba Cervarius). Galba pochází ze stejné chovatelské stanice jako dědeček Habone a její babičkou byla naše báječná Berna. Ač tedy teta s neteří, holčičky vyrůstají jako sestry, mají se rády a vzájemně se podporují v lumpárnách. Mají už za sebou dokonce jeden únik, ale všechno dobře dopadlo, takže paráda. Z Habonky je velká krasavice, je podobná své slavné mamince, a my se těšíme, až se svět vrátí do normálu, že se potkáme na nějaké výstavě.

Ellis

13.10.2020

Ellis (Harudha Bohemia Hill)

13.10.2020

Elliska žije na Slovensku ve velice sympatické rodině. Když si prohlížím její fotografie, kouká na mne její maminka, naše milá Meira (ta mívá často v očích otázku "co zase?").  Ellis chodí do psí školy, kde jak píše její majitelka Kika, "pekne napreduje". To známe, berňáčci bývají v trénincích premianty. Naposledy Elliska cvičila odložení a šlo jí to náramně! Holčička je stále v dobré náladě, miluje svou rodinu a má se skvěle. Jako z ostatních i z Ellisky máme velkou radost a potěší nás každá další zpráva ze Slovenska.

Lizy

06.10.2020

Lizy (Halliza Bohemia Hill)

06.10.2020

Lizy (Halliza Bohemia Hill) žije poměrně daleko, v Sauerlandu, jenž patří do spolkových zemí Severní Porýní - Vestfálsko a Hesensko. Po pravdě řečeno zrovna tuhle západní oblast nemáme vůbec proježděnou a doufáme, že jen co se cestování vrátí do starých kolejí, podíváme se tam. Lizy je milovaná holčička, je přítulná a přátelská. Ze všeho nejvíc si zamilovala dovádění na louce se svými psími přáteli. Nemá respekt ani z velkých psů, má pro strach uděláno. Lizy posílá narozeninový pozdrav všem svým sourozencům! Posíláme do Německa srdečný pozdrav!

Hamied - srdcový kluk

04.10.20205

Hamied Bohemia Hill

04.10.2020

Hamied nám poslal úplně čerstvé fotky ze svého narozeninového dne. Strávil ho tím nejlepším způsobem, jaký si může lovecký pes přát: hádejte, kde byl? Jasně, na lovu, přirozeně se svým starším "bráškou" Oivou (Carbonado Bohemia Hill). Jsme šťastní, že z Hamieda je tak urostlý krásný chlapec! Na pravém boku se mu vytvořila zřetelná černá plotna ve tvaru srdce, to jako malý ještě neměl v takhle výrazné podobě, paráda! Zdravíme do Finska a přejeme krásné podzimní dny s Oivou a Hamiedem!

Další radost z potomstva

29.09.2020

Alison

29.09.2020

Naše vnučka Alison od Svatohorské zvonice má za sebou zahraniční výstavní premiéru. O víkendu navštívila rakouskou dvojitou výstavu a zazářila! Výstavní posudky má par excellence!

  • IHA Tulln 2020 (Crufts Qualification) - V1, CACA, CACIB, BOB
  • IHA Tulln 2020 (Bundessieger) - V1, CACA, CACIB, BOB, Bundessieger
Kvalifikaci na Crufts Alison přirozeně získala, ale ta je pro naše plemeno bezpředmětná; ve Velké Británii, kde se výstava koná, není totiž plemeno švýcarský honič dosud uznáno a tak se tam nemůže prezentovat.

Velká gratulace Alison i její mamince, naší milé Francess Baby Bohemia Hill!

  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.