Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     

ICH DÉCENT DAUPHIN BOHEMIA HILL JE NOVÝ BALTIC VETERAN WINNER 2019 + BOB !!!

Více »

Deník štěňat

  « PředchozíDalší »

Deváté narozeniny

30.05.2020

Vrh "D"

30.05.2020

Dnes je to právě 11 let, co přišla na svět tahle Hispánčina krásná štěňátka. Jejich hrdým tatínkem byl náš Abax. Jako obvykle většina štěňátek odjela do zahraničí: Kyösti (Décent Dauphin) a Annu (Delphine Ann) do Finska, Flora (Déja Vu) do Litvy, Obi (Desert Rose) do Belgie a Luna (Desirée Diva) do Holandska. Bellinka (Daisy Belle) nás pravidelně navštěvuje i se svou neteří Dorkou, z čehož máme velkou radost! Přejeme všem dnes čerstvě devítiletým hodně štěstí a zdraví!

Axwell

23.05.2020

Elf a Axwell

23.05.2020

Tak naše Bijunka už má další vnoučátko, Axíka. Jeho tatínkem je "náš" Elf; Axíka si včera přivezl domů, bude ho totiž osobně vychovávat. Jelikož Elf je pejsek poslušný a ukázněný, bude to jedna velká radost! Naše smečka už je na oba kluky celá natěšená a my samozřejmě taky! Babička Axíka Bijou má báječnou povahu a každý z jejích potomků z ní aspoň trošku podědil... Vítáme Axíka do naší velké rodiny a přejeme mu krásný a šťastný život. Má k tomu všechny předpoklady, svou báječnou a milující rodinu a skvělého taťku Elfa!

Alison od Svatohorské zvonice

13.05.2020

Alison

13.05.2020

Tak tahle vnučka naší milé Bijou míří vysoko. Narodila se loni v únoru "naší" Baby a dělá všem samou radost. Měli jsme se potkat v Rakousku na mezinárodní výstavě v Salzburgu, ale víte, jak to je, výstavy jsou zatím v nedohlednu. Co nás ale fakt potěšilo, nemuseli jsme se nikde pídit po tom, co zrušení akce pro nás znamená, ještě před původním termínem výstavy jsme dostali vysvětlující e-mail: peníze za výstavní poplatek máme deponované u ÖKV a můžeme je využít v budoucnu na rakouskou výstavu podle vlastního výběru. Takže to s Aliskou snad ještě letos doženeme!

Habbielka

24.04.2020

Habbiela Bohemia Hill

24.04.2020

Habbielka je ze všech Meiřiných štěňátek nejvíc bělásek. Je hodně rozdováděná a má veliké štěstí, má jen o trošku starší parťačku Almičku (porcelánku), takže se vyřádí podle potřeby. Jejich majitelka Lucka má chov koní a tak je v jednom kole, v současné době se u nich rodí hříbátka a pro nás je radost pozorovat novinky v Kadově. Habbielka si ráno ráda přispí, protože s Luckou chodí v noci hlídat, jestli není potřeba něco zařídit ve stáji. Ve dne má Habbi moc práce s Almou, ale poslední dobou už si už občas najde chvilku na pomazlení, na to dřív neměla vůbec čas. Je z ní urostlá kráska, už byla přihlášená na výstavu, ale jak známo, ty se nyní kvůli pandemii nekonají.

Pozdrav z Finska

18.04.2020

Hamied

18.04.2020

Velkou radost nám udělal dnešní pozdrav ze země tisíců jezer. Jak známo, tam žije v jedné rodině se svým "velkým bráškou" Oivou (Carbonado Bohemia Hill) Hamied. Z Hamieda roste krásný kluk. Miluje hraní s Oivou, ovšem ten na to nemá vždy náladu. Důvodem je, že Hamied s oblibou používá zubů, to ovšem Oivu fakt nebaví. Hamied je výtečný strávník, baští s chutí a není vybíravý. Hamied je ranní ptáče, vstává nejraději před šestou hodinou, rodina by přivítala, kdyby si trochu přispal. Jsme šťastní, že oba kluci žijí v tak krásné a zdravé zemi, jakou je Finsko a mají majitele, kteří se jim s láskou věnují. Zdravíme do Finska!

  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.