Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

!!!   IDEAL BOHEMIA HILL je nový SVĚTOVÝ VÍTĚZ 2023 a nový ŠVÝCARSKÝ VÝSTAVNÍ ŠAMPION   !!!

 

 

Více »

Deník štěňat


Hamied je zase nejlepší!

19.08.2023

Letos se našim ve Finsku daří. Tentokrát zabodoval opět Hamied:

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA JOENSUU 19.8. 2023

Hamied Bohemia Hill (třída otevřená): V1, Nejlepší pes, CACIB, Best of Breed

Rozhodčí: paní Anca Giura (Rumunsko)

Posudek: "Téměř 4 roky, typický představitel plemene. Správné proporce mezi čenichovou partií a mozkovnou. Typické uši správně nasazené, správný krk. Kompaktní dobře stavěné tělo. Dobrý hrudní koš i předhrudí. Správný ocas, barvy a pohyb."

Hamied

19.08.2023zoom

Hamied

19.08.2023zoom

19.08.2023zoom

Jak známo, Hamied není fanouškem výstavního dění. Včera cestoval do místa konání výstavy 3 hodiny a jel sám se Sonjou; tentokrát neměl oporu v svém starším "bráškovi", který zůstal s Terem v jejich prázdninovém domě. Z hlediska Hamieda se tedy všechno spiklo proti němu. Když dorazili na místo, Hamied ani nechtěl vystupovat, jak byl ze všeho nešťastný. Jak Sonja píše, předvedl všechny své špatné triky. Přesto se paní rohodčí velice líbil. Odměnou pro Hamieda bylo, že nemusel čekat na finálové soutěže a hned po předvedení v kruhu se se Sonjou vydali na zpáteční cestu. Doma byl tak radostný, že se ho nepodařilo s trofejemi venku ani vyfotit; v jednom kuse běhal kolem domu a natřásal se, aby si srovnal srst podle svého. Jeho priority jsou zkrátka jinde, než ve výstavních kruzích. Jeho úspěchy jsou větší o skutečnost, že jich dosahuje s takovým sebezapřením...

Srdečně děkujeme Sonje a Terovi za jejich péči o oba "naše" kluky a Hamiedovi gratulujeme k trojímu letnímu úspěchu. Překonal veškerá očekávání a teď se už zaslouženě bude věnovat jen svým radostem.

« Zpět

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.