Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     Novou evropskou vítězkou veteránů se ve Varšavě stala naše milá Interšampionka, světová vítězka, evropská vítězka, šampionka, klubová vítězka atd. atd.

BRILLANCE BOHEMIA HILL !!! 

Více »

Bernský týdeník

  « PředchozíDalší »

Paráda!

06.12.20181

Meira a Finch

06.12.2018

Sice jsem neměla žádné podezření, ale chtěla jsem mít jistotu. Nechala jsem tedy Meiře i Finchovi udělat v renomované genetické laboratoři Genomia genetický test na hnědou barvu. Včera nám přišly certifikáty, že ani jeden nemá v genetické výbavě vlohy pro hnědou barvu, což je, jak známo, nestandardní zbarvení bernských honičů. Takových vrhů se tu už pár narodilo a je to škoda. Kdyby měl každý v tomto ohledu o svém psu jasno, stát se to nemuselo. Nevěřte pohádkám o tom, že čokoládová barva bernských honičů bude uznána za standardní; to může tvrdit jen opravdový neználek anebo zoufalec. Máme z našich sourozenců radost!

A máme tu advent...

01.12.20181

Bijou

01.12.2018

S prvním prosincem jsme se dočkali ranní sněhové nadílky. Uvidíme, jak to s ní dopadne během dne. Psy to nikterak neuchvátilo, vyběhli ven jen s nejnutnější akcí a už stáli frontu u dveří a vraceli se do pelíšků, než jim vychladnou. Uvařila jsem si nezbytnou ranní kávu a dala se do úvah, co to pro mne znamená, že zítra tu máme první adventní neděli. Adventní věnec nekupuji, ani v pravém smyslu slova nevyrábím. Jsme zvyklí na adventní kompozici naaranžovanou na šikovnou pomůcku, adventní svícen. Tak šup do lesa pro pár čerstvých větviček, jsem zvědavá, kdo z pejsků se ke mně ochotně přidá. Počítám, že pán domu dnes neopustí ložnici, v týdnu nám zavlekl do baráku nějaké bacily, snad je v posteli vypudí. Když se náhodou objeví nad schodištěm, Meira s Finchem se začnou bouřlivě radovat, výbuch nadšení vzápětí střídá skleslost, že nemá namířeno za nimi dolů. Přejeme všem voňavý čas adventního rozjímání...

Meira už zase boduje

18.11.201813

Meira - Best of Group VI FCI II

18.11.2018

Tak po nepochopitelných extravagancích v Amsterdamu se naše milá Meira vrátila do starých kolejí:

SVATOMARTINSKÁ VÝSTAVA Mladá Boleslav 17.11.2018

CH Golda Meir Bohemia Hill (třída vítězů): V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz, Vítěz VI. skupiny FCI - 2. místo

Rozhodčí: paní Mgr. Božena Ovesná

Meiru předváděla Katarína Nováková a děvčata to zvládla skvěle. To byla radost převeliká!

Více »

To jsou mi noviny!!!

09.11.20181

Eared Elf

09.11.2018

Pokud všechno dobře dopadne (a proč by nemělo?), tenhle ušatý skřítek Eared Elf Bohemia Hill bude po druhé tatínkem! Když jsem slyšela podrobnosti, zdálo se mi to až k neuvěření! Proběhlo to stejně jako minule: než se majitelé ženicha a nevěsty stihli přivítat, Elf měl odpracováno a už se jen sledovala délka svázání, takže žádná náhoda, Elf je zkrátka šikulka! Štěňátka, která se nenarodí v České republice, budou mít u tatínka pořádný sloupec titulů: Elf je totiž dvojnásobný interšampion (C.I.B. i C.I.E.), trojnásobný šampion (Rakouska, České republiky a Polska) "na bedně" byl třikrát (dvakrát BIG 3, jednou BIG 4) a dvakrát úspěšně složil pracovní zkoušku. Pokud jde o nejcennější tituly získané v kruhu, Best of Breed byl devětkrát a Best of Opposite Sex jednou. Tak Elfíku, držíme palce!!!

Podzim tu je už definitivně

03.11.20181

Candy

03.11.2018

Tedy tak náročný týden, jako byl tenhle, jsme už dlouho neměli. Bezmála celý týden jsem tu byla se smečkou sama, do toho ještě dva pražské dny (musím ale psy pochválit, báječně to zvládli, a to nejsou zvyklí být tak dlouho sami - pokaždé to měli jako celou pracovní dobu!), termín odevzdání práce mi dýchá na záda... Všem (ale hlavně závislačce Candy) jsem slibovala, jak si to o víkendu vynahradíme; avšak dnes to překvapení! Prší a nezdá se, že by to byla nějaká přechodná záležitost, ještě že se můžeme utěšovat, že příroda to potřebuje. Vypadá to, že se nikomu ani vstávat nechce, z pelíšků na mne vždycky vykoukne nějaké oko a hlavička se hned zase zavrtá. Uvidíme, až se pustím do práce v kuchyni...

  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.