Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     GENTLEMAN FINCH Bohemia Hill = KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION, DÉCENT DAUPHIN Bohemia Hill = ŠAMPION LOTYŠSKA !!!

Více »

Bernský týdeník

  « PředchozíDalší »

Naši noví krajští vítězové

22.07.20171

22.07.2017

Tak jsme si zase jednou zajeli k výstavnímu kruhu ...

KRAJSKÁ VÝSTAVA MARTINĚVES 22.7.2017

Gentleman Finch Bohemia Hill (mezitřída): výborný 1, Krajský vítěz

Golda Meir Bohemia Hill (mezitřída): výborná 1, Krajský vítěz

Rozhodčí: pan Ing. Leoš Jančík

V Best in Show se soutěžilo tak, že do kruhu nastoupili zvlášť psi a zvlášť feny všech skupin FCI, takže jich bylo opravdu hodně. Finch se dostal do užšího výběru, myslím že šesti nejlepších. Z toho jsme měli radost velikou, jelikož ani neměl profesionální vedení! Oba sourozenci získali překrásné posudky, v nichž jsou výslovně chváleni za pohyb.

Více »

Hispánka má narozeniny!

07.07.20171

07.07.2017

Už je to třináct let, co se na Moravě narodila Hispánka. Je to naše zlatá holka, dělá nám samou radost. Ve výstavních kruzích si vedla jako málokdo, spolu s Abaxem to byli naši první světoví vítězové (Světová výstava Poznaň 2006). Hispánce se narodilo 24 štěňátek, 9 nich zůstalo v České republice, Candy dokonce vůbec nikam neodjela, vybrali jsme si ji pro její podobnost (vzhledem i povahou) s maminkou... Hispánku moc trápilo, když nás před čtyřmi lety opustil její oblíbený Abax; tenkrát si milá Candy vzala maminku na starost a je pořád její velkou opatrovatelkou. Hispánko naše milovaná, hodně zdraví všichni přejeme!!!

Candy se v Náměšti daří...

19.06.201730

18.06.2017

Před třemi lety stanula Candy na téhle výstavě na stupni nejvyšším, letos si to málem zopakovala, nebýt... ale o tom až pak:

ICH Candida Bohemia Hill (třída vítězů): výborná 1, CAC, Vítězka speciální výstavy, BOB

JCH Golda Meir Bohemia Hill (mezitřída): výborná 1, CAC

JCH Gentleman Finch (mezitřída): výborný 2, Res. CAC

Rozhodčí: paní Stanislava Janická

Na výstavu byl přihlášen rekordní počet psů, jen bernských honičů bylo 27! V tomto počtu s přehledem zvítězila naše sedm a půl roku stará krasavice, která v závěru v kruhu soutěžila se třemi psy. Titul BIS jí utekl o vlásek,

Více »

Bandiére má narozeniny!!!

06.06.20171

06.06.2017

Ve skvělé kondici slaví neuvěřitelné čtrnácté narozeniny náš milý Bandiére (Chareček). Má za sebou úžasnou kariéru, je světovým vítězem 2009, Mezinárodním výstavním šampionem, Šampionem České republiky, Německa, Polska a Lucemburska. Skvělá umístění měl vždy na výstavách klubových (Klubový vítěz mladých, Vítěz mladých speciální výstavy, Vítěz speciální výstavy). Otcem byl jednou, ale stálo to za to, má jedenáct potomků, šest psů a pět fen, mnozí jsou neméně slavní, jako jejich tatínek. Hlavně je ale psem milujícím a milovaným, což je ze všeho nejdůležitější! Přejeme na Šumavu Charečkovi hodně zdraví a zdravíme jeho i Jarušku!

Dětský den

05.06.20176

05.06.2017

V sobotu jsme si nenechali ujít prezentaci integrovaného záchranného systému, která se konala na náměstí ve Dvoře Králové nad Labem. Všichni si mohli vyzkoušet simulátor nárazu auta při dopravní nehodě, kam to silně táhlo naši Meiru. Nevíme ovšem, jestli si toužila nastoupit, nebo se jen chtěla pozdravit s kolegou pejskem, který na své majitele čekal. Akci přijeli podpořit také cyklisté, účastníci Cyklotour 2017, jež podporuje onkologicky nemocné děti. Cyklisté naopak Meiru rozčilovali, ukázalo se, že to je díky jejich přepestrým dresům. Výjimku nehodlala udělat ani v případě pana profesora Pafka...

  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.