Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     WORLD DOG SHOW LEIPZIG 8.-9.11.2017: DÉCENT DAUPHIN BOHEMIA HILL (KYÖSTI) - GERMAN WINNER + podruhé SVĚTOVÝ VÍTĚZ (WORLD WINNER 2016 + 2017)! 2x Best of Breed !!!!!!!!!!!!!!

Více »

Bernský týdeník

  « PředchozíDalší »

Prague Expo Dog

06.11.20171

Finch

06.11.2017

Včera měl náš Finch velký den, poprvé startoval na výstavě v kategorii dospělých a hned z toho byl úspěch nejen v plemeni (ze třídy otevřené nechal za sebou všechny 4 šampiony), ale i v VI. skupině FCI; ovšem velkou radost máme i z ostatních!

MVP PRAGUE EXPO DOG 5.11.2017

Gentleman Finch Bohemia Hill (třída otevřená): výborný 1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, Vítěz Prahy, BOB, BIG IV

Golda Meir Bohemia Hill (třída otevřená): výborná 1, CAC, Res. CACIB

Florence Iris Bohemia Hill (třída otevřená): výborná 2, Res. CAC

Rozhodčí: pan Vilmos Kardos (HU) kruh = 10 bernských honičů, pan Arne Foss (N) 6. skupina FCI = 15 finalistů

Děkujeme za báječný den a podporu nejen třem sestřičkám Meiry a Finche -Irisce, Axince a Fellow, ale i švycké "ségře" naší Baby Casey (Baby nám všem držela palečky doma, má totiž zrovna své dny).

Také děkujeme za prezentaci Irisky Marušce, dvakrát nastoupila v juniorhandlingu a šlo jim to náramně!

Meira rozšiřuje sbírku...

29.10.20171

29.10.2017

Naše Meira splnila další šampionát!

V roce 2017 jí byl přiznán juniorský titul českým Klubem chovatelů švýcarských honičů!

Moc milá návštěva

26.10.20171

Dorka a Belle

26.10.2017

V prvním plánu to byla návštěva Hispánčí, protože Bellinka je Hispánky dcera a Dorka vnučka (jejich vzájemný vztah ovšem není maminka-dcera, ale teta-neteř). Hispánka už má svůj věk, její hlavní starostí je pohodlíčko, a tak většinu času prospala. Za to se na ni nikdo nezlobil, hlavně, že vypadá spokojeně. My jsme si zatím popovídali s majiteli způsobné ušaté dvojice a užili jsme si přítomnosti dvojčat, která jsou si podobná tak, jak je to vůbec jenom možné. Pěkné odpoledne to bylo, děkujeme za návštěvu!

Další narozeniny!

20.10.20171

20.10.2017

Dnes má druhé narozeniny náš vrh "G", pět dětí - tři holčičky a dva kluci - maminky Bijou a tatínka Bodieho. Štěňátka vypadala jako by je přes kopírák namaloval, tak vyrovnaný vrh to byl. První z fenek přišla na svět Gethela Fors, na kterou čekali majitelé na severní Moravě. Druhá Golda Meir zůstala v naší chovatelské stanici. Na třetí Galery Axu už doma čekala její starší sestra, roční Florence Iris. Plánovali jsme si nechat také jednoho pejska a to byl výběr ještě obtížnější, než v případě fenky. Nakonec jsme se rozhodli pro bělouše Gentlemana Finche, hlavně kvůli barvě, jsem na tenhle typ totiž zatížená. Odvážný Gavin Rock sám letěl do Švýcarska, kde i on měl staršího "brášku" Czardase. Přejeme všem všechno nejlepší!

V Kalifornii

14.10.20176

14.10.2017

To, že tentokrát nám Euro poslal samé fotografie, které jej zachytily při odpočinku, neznamená, že by tento aktivní pětiletý doveda snad začal s povalováním. Takhle jej unavila těžká práce! Měl totiž velké starosti s vyháněním jelena z pozemků rodinné farmy, což ho převelice bavilo. S nástupem chladnějšího počasí se Euro častěji drží doma a má tudíž víc času na projevování přízně. Měli jsme velikánskou radost z tohoto e-mailu, to je pochopitelné...

Více »

  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.