Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     Novými polskými šampiony jsou naši dvouletí sourozenci

GOLDA MEIR BOHEMIA HILL a GENTLEMAN FINCH BOHEMIA HILL !!! 

Více »

Bernský týdeník

  • 1
  « PředchozíDalší »

Novinky od Obi!

18.01.20181

Obi

18.01.2018

Desert Rose Bohemia Hill, které doma říkají Obi, bydlí se svou rodinou v Belgii. Když jsme tam byli na výstavě Eurodogshow Kortrijk, strávili jsme u rodiny Obi překrásné odpoledne. Obi je dnes o pět let starší, ale vypadá pořád stejně. Ne tak kluci, ti tedy pořádně vyrostli! Máme velkou radost ze zpráv, které jsme nyní z Belgie dostali. Obi je zdravá, veselá a má se parádně. Zdravíme Joachima, Nadju, Noaha, Sama a samozřejmě Obi! A víte, jak to bylo s domáckým jménem Obi? Nadja si pořídila brožurku s doporučenými jmény pro pejsky a Obi se rodinné radě líbilo ze všech nejvíc. Když si pro holčičku jeli, chlapci se divili nápadným nápisům Obi, které cestou potkávali. Až u nás jsme si to vysvětlili, v Belgii totiž tyhle obchody neznají.

Kalinka

09.01.20181

Meira, Kalinka a Finch

09.01.2018

Naše milá Kalinka své pohybové problémy zvládá obdivuhodně. Někdy jí to běhá lépe, někdy hůř, ale zájem o všechno a chuť k jídlu ji neopouští, a to jí za tři měsíce už bude čtrnáct roků! Včera jsme u pana doktora dostali trocoxil, lék, který by měl být mnohem více šetrný než ten dosavadní, a co jsme tak porůznu posbírali, jsou s ním moc dobré zkušenosti, tak uvidíme. Musíme dávat pozor hlavně na Meiru a Finche, aby Kalinku nechali na pokoji, pořád si myslí, že nikdo nemá na práci nic lepšího, než se s nimi honit a přetahovat. Ale jak vidíte z obrázku, někdy o Kalinku taky docela pěkně pečují...

  • 1
  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.