Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

!!!   IDEAL BOHEMIA HILL je nový SVĚTOVÝ VÍTĚZ 2023 a nový ŠVÝCARSKÝ VÝSTAVNÍ ŠAMPION   !!!

 

 

Více »

Prezentace na výstavách


41. NVP Walbrzych

27.05.2007

27.05.2007

Rozhodčí: Paciorek Agnieszka (PL)

ICH Hispania Bencilla (7.7. 2004 - 28.5.2019)).: Championklasse: vorzüglich 1, Beste Hündin, CAC, BOB

NVP Walbrzych

27.05.2007zoom

NVP Walbrzych

Od té doby, co bydlíme v Podkrkonoší, máme některé výstavy přes kopec; NVP Walbrzych mezi ně patří. Navíc jsme tam byli již podruhé, takže ráno proběhlo bez nervozity.

Odjížděla minimální sestava, Kalinka se při svém pokročilém stupni těhotenství necítí ve společnosti dobře a Abax se bez důvodu nehodlal nikam trmácet. Hispánka není zvyklá být bez smečky a osamocená není v cizím prostředí ráda; jakmile si uvědomila, že v zádech nemá Cali ani Abaxe, začala být protivná. Změna byla i v osobě handlera, výsledek vůbec nebyl jistý.

Předem byl znám časový rozvrh nástupu jednotlivých plemen do kruhu a v našem kruhu se dodržoval. Paní rozhodčí byla nesmírně milá a na Hispánku se tvářila tak potěšeně, že se naše milé želízko v ohni poněkud vzpamatovalo. Zlatíčko Hispánka pustila vrtochy k vodě a předvedla se ukázněně, což se jí vyplatilo. Titul CWC, který si vysloužila, byl ten poslední, co ji dělil od titulu polského šampiona, ostatní tituly, nejlepší fena a BOB byla třešničkou na dortu. Předvedení v závěrečných soutěžích jsme vynechali, spěchali jsme za smečkou. Hispánka se radovala ze shledání, nešetřila svými přátelskými herdami a hned se běžela přeptat Kalinky, co je nového.

Málem jsme neměli fotografie (neměl kdo mačkat spoušť, ale díky spřátelené chovatelské stanici Silk of Bohemia se na nás můžete podívat; díky Ivano! Aby toho nebylo málo, třito přátelé pro nás dokázali vyzvednout i pohár za BOB, který bychom byli dostali teprve po předvedení v ringu honorowem. Akce se vydařila, určitě zase někdy zavítáme!

Mirek Menšík, 27.5. 2007

« Zpět

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.