Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     CANDIDA BOHEMIA HILL je nový DEUTSCHER CHAMPION (VDH)!!!!!!!!!!! GENTLEMAN FINCH BOHEMIA HILL a GOLDA MEIR BOHEMIA HILL splnili podmínky přiznání titulu CHAMPION POLSKI!!!!!!!!!!

Více »

Deník štěňat

  « PředchozíDalší »

Pozdrav od Britta

20.10.2017

Britt

20.10.2017

Také Britt právě oslavil své deváté narozeniny. Je ve výtečné kondici, že letos prodělal poměrně náročnou operaci, by už sotva někdo poznal. Britt byl toužebně a dlouho očekávaným štěňátkem a je milovaným členem rodiny; jak majitelé píší, soužití s nimi Brittovi velmi vyhovuje. Tomu se nelze divit. Přejeme Brittovi hodně zdraví, protože hodně štěstí už má celých devět let!

Pozdravy od oslavenců

18.10.20177

Blossom

18.10.2017

Máme radost z Berny, Blossom a Badge, kteří nám při příležitosti svých devátých narozenin napsali jako první. Všichni se mají dobře. Největší novina je asi u Badge, který se přestěhoval a má nyní zahrádku, z čehož je nadšený. Stejně jako my se jeho rodina pozastavuje nad tím, jak to rychle uteklo... včera štěňátko, dnes devítiletý chlapec. Badge nám pošle fotky, jen co bude doma u počítače. Samou radost prožívají majitelé i s Blossom, která prý je stále nejkrásnějším psem. Blossom má hodně aktivní život, každý den tři hodiny běhá. Berna nám...

Více »

Narozeniny!

14.10.2017

14.10.2017

V pondělí oslaví už deváté narozeniny první štěňátka naší Hispánky, jejichž tatínkem byl náš milovaný Abax.

Přejeme všechno nejlepší, hodně zdraví a radosti do dalších let Blossom, Berně (Brillance), Bravůrce (Bravoure), Badgovi, Brittovi a Buclíkovi (Bouclier)!

Pozdrav z Holandska

07.10.20172

Fortuna Mia

07.10.2017

Mia oslavila třetí narozeniny a je z ní půvabná mladá dáma. Nedávno byla na dovolené v Německu v národním parku Eifel. Moc si to s majiteli užila, prý si ráda hrála na loveckého psa. Jelikož majitelé píší, že se naštěstí nic nestalo, zřejmě to s jejími úlovky nebylo valné, což je dobře. Mia je ve své rodině velmi milovaná a oblíbená. Miluje prý všechny děti a pro majitele je skvělou přítelkyní. Takové zprávy čteme velmi rádi a do Holandska posíláme pozdravy nejen Mie a její rodině, ale i bráškovi Mii Earlovi, který patří do stejné rodiny a často se s Miou navštěvují. Mějte se všichni krásně!

U Elfa

30.09.20178

Eared Elf Bohemia Hill

30.09.2017

Překrásné baboletní počasí nás vylákalo na výlet. Zajeli jsme se podívat na Elfa, který žije poměrně nedaleko od nás. Bylo hned jasné, kdo pojede s námi, přece Elfova maminka Bijou! Candy, která je věrným stínem Bijou, nás vyprovázela vyčítavými pohledy (připravovala jsem se na ně od rána, tak jsem byla dostatečně obrněná; nechtěli jsme k Elfovi vtrhnout jako tornádo). Bijou po cestě naříkala, ačkoliv jsme ji pořád dokola ujišťovali, že nejedeme k doktoru Beránkovi, nýbrž na návštěvu, známá cesta se jí zdála podezřelá. Uvěřila nám teprve, když uviděla Elfa. Vidíte, že ti dva si odpoledne užili, ostatně my také.

Více »

  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.