Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     

ICH GENTLEMAN FINCH BOHEMIA HILL je nový ČESKÝ GRAND ŠAMPION !!!

Více »

Deník štěňat

  « PředchozíDalší »

Krásné Velikonoce!

21.04.2019

21.04.2019

Letos to je s počasím jako na houpačce a máme štěstí, právě na svátky jara se udělalo nádherně. Máme z toho velkou radost, výlety jsou parádní a dlouhé volno také není k zahození.

Přejeme všem krásné svátky: HAPPY EASTER !!!

 

Bauceroni k mání

15.04.2019

15.04.2019

Ve spřátelené chovatelské stanici SYRINX BOHEMIA se narodila překrásná štěňátka beauceronů! Tatínkem je Diego, maminkou Coraya, chovatelkou naše kamarádka Jaruška Hůlková (+420 602 194 855). Celkem přišli na svět tři pejsci a dvě fenečky, pejsek a fenka jsou dosud k mání. Gratulujeme a přejeme miminkům báječný, dlouhý a zdravý život!

Bodieho vnoučci

22.03.2019

vrh "A" od Svatohorské zvonice

22.03.2019

Tak jsem se dočkala. Včera jsem se potěšila s vnoučky, jsou to první vnoučátka našeho Bodieho, ten se dědečkem stal na prahu svých sedmých narozenin. Štěňátka jsou vymazlená, krásná, voňavá a s láskou opečovávaná, prostě tak, jak to má být. Nebude to dlouho trvat a rozejdou se do svých nových domovů, kde jsou toužebně očekáváni. Někteří dostávají denně pozdravy od svých budoucích majitelů, to se mi moc líbilo. Jana s nimi jistojistě kontakty neztratí a bude se těšit z jejich úspěchů. To zase byl jednou blýskavý barevný korálek ve šňůrce těch obyčejných, Jani, děkuju! 

Pánská jízda

19.03.2019

Finch

19.03.2019

Překrásné počasí nás v neděli vylákalo na výlet. Samozřejmě chtěli jet všichni, ale nejvíc Bodie a jeho synek Finch, ti se od rána těšili tak moc, že jsme bez nich prostě jet nemohli.  Milujeme procházky po Hradci Králové, tohle město má pro nás zvláštní kouzlo. Není třeba se divit, že příroda nezvítězila, my máme totiž les za domem a užíváme si jej denně. V Hradci jsme potkali trávník, na kterém byly rozesety krokusy v různých barvách, krása! Bohužel zahrádky kaváren ještě v provozu nebyly, takže tentokrát to ještě bylo bez voňavé pohodičky, ale moc pěkné odpoledne to bylo i tak.

Na návštěvě

20.02.20195

Bodie a Corbusier

20.02.2019

Konečně se uskutečnila dlouho plánovaná návštěva u Corbusiera. Nádherné počasí o víkendu nemělo chybu. Bohužel nemohla jet Candy, která má právě své dny; na brášku se těšila převelice, tak někdy příště. Bodýsek se s Corinkem viděl poprvé, ale po pár vteřin trvající počáteční nedůvěře si kluci velmi rozuměli. Prakticky již jarní procházka byla náramná, Bodie se o všechno zajímal a seznamoval se s Coriho kamarády, které jsme potkávali. Corbusier byl nakonec velmi zklamaný a nahlas protestoval, když jsme odjížděli. Jak jsem se pak dozvěděla, o večerním venčení nedal jinak, než že se podívá na parkoviště, jestli tam zase Bodieho nepotká. 

  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.