Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     Novými polskými šampiony jsou naši dvouletí sourozenci

GOLDA MEIR BOHEMIA HILL a GENTLEMAN FINCH BOHEMIA HILL !!! 

Více »

Deník štěňat

  • 1
  « PředchozíDalší »

Meira a Finch

20.01.2018

Meira a Finch

20.01.2018

S touto dvojkou si užijeme radosti a legrace! Není to poprvé, co jsme si nechali sourozeneckou dvojici, před jedenácti lety to byl Bastík s Aristem; ostatně Kalinka s Hispánkou nejsou sestry, ale co do věku je dělí dva měsíce, takže to bylo podobné, ale ti všichni se celkem chovali úměrně svému věku. Ovšem Finch a Meira vůbec nedbají na to, že už jsou vlastně dospělí! Od rána do večera jsou nabití energií a jejich zásobárna lumpáren zdá se bezedná. Meira s velikou radostí pošťuchuje prababičku Hispánku, což netolerujeme a mladá mívá s námi oplétačky (přála bych vám vidět, jak se umí urazit). Finch by byl od přírody poměrně poslušný, kdyby ovšem nedal víc na svou sestru než na nás. Jakmile se náš  pokyn liší od toho Meiřina, zastaví se, kouká z jednoho na druhého a přemýšlí, co se mu vyplatí víc, až se mu z hlavičky kouří ...

Novinky z Kalifornie!

09.01.2018

09.01.2018

Euro je šťastný, v jeho rodině se loni narodilo miminko a tak už má dvě kamarádky. Ta mladší sice musí ještě trochu povyrůst, ale co nevidět si budou spolu báječně hrát, to uteče jako voda, Euro to už přece zná! Jinak Euro píše, že majitelé jsou s ním stále velice spokojeni a všichni se mají moc rádi, to jsou skvělé zprávy! Euro není zas tak moc velký příznivec zimy a právě se očekává pořádná sněhová nadílka, ale to se prý zvládne! Zdravíme do Kalifornie!

  • 1
  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.