Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     Novou evropskou vítězkou veteránů se ve Varšavě stala naše milá Interšampionka, světová vítězka, evropská vítězka, šampionka, klubová vítězka atd. atd.

BRILLANCE BOHEMIA HILL !!! 

Více »

Deník štěňat

  « PředchozíDalší »

Smutná zpráva

07.12.2018

07.12.2018

Právě nám napsali naši přátelé z holandského Fríska. Ve věku 14,5 roku dnes odešla Roos v.d. Oalde Broam, maminka naší Bijou. V roce 2016 jsme navštívili Ingrid a Lea a Roos se seznámila se svými vnoučky Meirou a Finchem. Bylo to překrásné setkání s přáteli po sedmi letech.Vždycky budeme na Roos vzpomínat s láskou a s díky za naši skvělou Bijou. 

Roos měla šťastný a naplněný život a odešla za duhový most v klidu a míru a byla mezi svými...

Výstava v Praze

04.12.2018

Casey a Baby

04.12.2018

Tentokrát máme zprávu z výstavního kruhu o švycké honičce Casey, která je z rodiny "naší" Baby. Casey je na fotce ta dvoubarevná,  ve skutečnosti se jmenuje Qissi vom Bergahorn, pochází ze Švýcarska a ve výstavních kruzích si vede velmi úspěšně. Výjimku neudělala ani v neděli, kdy zavítala na výstavu Prague Expo Dog a vyběhala si krásnou známku a tituly: výborná 1, Res. CAC a Res. CACIB. Baby svou skorosestru do Prahy doprovodila a fandila zdatně, což je na výsledku znát! No a kdo by se chtěl o této dvojici dočíst něco víc, tak může zde...

Šampioni...

21.11.2018

21.11.2018

Chvíli trvalo, než k nám tyhle diplomy a poháry doputovaly. To proto, že k jejich slavnostnímu předávání došlo na klubové výstavě, kterou Meira a Finch nenavštívili. Naštěstí je tam pro nás vyzvedla kamarádka Jana a vzala je v sobotu s sebou na Svatomartinskou výstavu do Mladé Boleslavi, kam se přijela podívat. Když jsem je pak doma chystala k focení, napadlo mne, že si někdy musím pro radost udělat souhrnnou fotku úrodičky pohárů, které naši psi získali za své úspěchy - jen v rámci českého klubu (!)

  • 5x VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY (Bandiére, 2x Candy, 2x Bodie)
  • 5x KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH (Bandiére, California, Berna, Bodie, Meira) ...

Více »

Další lovecká zpráva ze Švýcarska!

18.11.2018

Gavin Rock

18.11.2018

Ti naši kluci tedy válí! Včera večer přišla zpráva od Marianne, že Rock úspěšně složil loveckou zkoušku na srnčí v třetí ceně s 93 body. Mají z toho s Peterem přirozeně radost, jsou hrdí a šťastní. A co teprve my, když jsme v létě ve Švýcarsku viděli, jak Marianne s Rockem trénuje, to bych všem přála vidět! Jak Marianne říká, kluci prostě lov milují. A pro mne je dobrá zpráva, že je úplně jedno, zdali pocházejí z lovecky vedených rodičů, jde zkrátka o to, co o tom ví majitel a jak se psům věnuje. Všichni majitelé, kteří s našimi štěňaty lovecky pracují, si je nemohou vynachválit, ať to je ve Finsku, v Rakousku nebo ve Švýcarsku. Ostatně nedaleko nás žije Elf, který sice na lov nechodí, ale barvářské zkoušky honičů složil bez problému hned dvakrát. Ale abych to nezamluvila: radost máme pořádnou!

Lovci jaksepatří

13.11.20182

Czardas a Rock

13.11.2018

Včera nám napsala Marianne ze Švýcarska moc krásnou novinu. Oba "naši" kluci, kteří žijí v  její rodině, Czardas (8 let) a Rock (3 roky), byli na lovu. Celou dobu se chovali aktivně a majitelé z nich měli radost. Marianne doslova psala, že jsou hrdí na tyhle dva super psy. Jsme šťastní a vděční majitelům za péči a lásku, kterou u nich Czardas s Rockem mají.

Více »

  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.