Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     Novým světovým vítězem se v Amsterdamu stala naše milá šampionka, evropská vítězka jr. a klubová vítězka jr.

GOLDA MEIR BOHEMIA HILL !!! 

Více »

Deník štěňat

  « PředchozíDalší »

Krásné setkání

14.08.2018

14.08.2018

Skoro přesně po sedmi letech od chvíle, kdy od nás odcestoval se svými novými majiteli Jaanou a Tommim ve svých dvou měsících Kyösti (Décent Dauphin Bohemia Hill, první zprava), jsem si ho mohla znovu pomuchlat. Na světovou výstavu do Amsterdamu přijel i se svým synkem Hemmem (Karhutarhan Robin Hood, třetí zleva). Kyöstiho obrovské úspěchy sledujeme s hrdostí a láskou (jen světovým vítězem byl už dvakrát), ale největší radost stejně máme z toho, že se ve Finsku má báječně a měl štěstí na tak úžasnou rodinu!

Pozdrav od Eura

08.08.20189

08.08.2018

Euro se v Kalifornii má náramně. Jak vidíme z fotografií, má nově na starosti kromě všech zvířátek na farmě také miminko. Své úkoly bere vážně a domů chodí převážně odpočívat. Na obrázcích je jasně vidět, že někdy toho má opravdu až nad hlavu :-). Stejně jako jedna sestřička a čtyři bráškové také Euro právě oslavil své šesté narozeniny, a jak majitelé píší, ani se tomu číslu nechce věřit, čas s Eurem tak rychle utíká...

Pozdrav od Obi

26.07.2018

Obi

26.07.2018

Obi se správně jmenuje Pouštní Růže (Desert Rose Bohemia Hill). Žije v Belgii ve velice sportovní rodině. Když si pro ni majitelé přijeli, měli dva předškolní kloučky, to už je ale minulost, jsou to už velcí kluci. Obi se svou rodinou jezdí každoročně na turistickou dovolenou a vždycky nám pošle pozdrav z nějaké té túry. Nejinak je tomu letos - "Obi almost on top of Europe!" Zdravíme Nadju, Joachima, Noaha, Sama a Obi; děkujeme za pozdrav!

Milá návštěva

22.07.20185

Bella a Dorka

22.07.2018

Jsme rádi, že "naše štěňátka" za námi jezdí. Mezi ty nejvěrnější patří Bellinka (Daisy Belle Bohemia Hill) a Dorinka (Dorcas Cervarius); Dorka sice nepochází přímo z naší chovatelské stanice, ale náš potomek to je, je totiž dcerou naší nejúspěšnější feny Berny (Brillance Bohemia Hill). A protože holky vzaly s sebou celou svou rodinu, Irenku, Dana a úžasná dvojčata Matiase a Tobiase, o zábavu nebyla nouze. Naše smečka se u Belly a Dorky musela střídat, všichni najednou s nimi být nemohli s ohledem na čerstvou hárací komplikaci u nás. Bylo to báječné odpoledne a uteklo to jako voda. 

Více »

Fellow na prázdninách

09.07.2018

Fellow

09.07.2018

Jako  každý rok Fellow (kdyby někdo náhodou nevěděl - Fellow je "Rufname" Fair Lady Bohemia Hill) tráví prázdniny v Krkonoších. Využili jsme prodlouženého víkendu a zajeli jsme se za ní zase po čase podívat. Udělali jsme si společný výlet a nestačili jsme se divit, jaká je z Fellunky vzorná a poslušná slečna! Přivolání má stoprocentní (někdy se, pravda, musí zavoalt dvakrát, ale to přece není žádný problém!), majitele si hlídá, prostě radost veliká. Doma má svoje křeslo a pochoutky jí tam chutnají nejlépe, to má asi po mamince. Všichni jsme si to báječně užili, děkujeme za pozvání!

  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.