Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     

ICH DÉCENT DAUPHIN BOHEMIA HILL JE NOVÝ BALTIC VETERAN WINNER 2019 + BOB !!!

Více »

Bernský týdeník

  « PředchozíDalší »

Pozdrav z Rakouska

08.03.20201

Luna

08.03.2020

Dostali jsme moc milý e-mail od našich přátel z Rakouska, majitelů Luny (Hasmodia Bohemia Hill). Holčičku dnes čeká velký den! Trefně to popsal Reinhold: Luna má před sebou první den skutečného života psa, jde do školy pro štěňátka! Stejně jako všichni její sourozenci je Luna aktivní a velmi samostatná fenka. Majitelé věří, že se ve škole bude dobře učit a vezme si k srdci zejména poslušnost po přivolání. Tak se budeme těšit na zprávy a věříme, že Luna bude premiantkou!

Pozdrav z Finska

01.03.20201

Oiva a Hamied

01.03.2020

Malý Hamied odešel do stejné rodiny, jako před deseti lety bráška naší Candy Oiva (Carbonado), který je tatínkem naší Fanynky. Zpočátku měl Oiva k Hamiedovi nějaké výhrady, se svou rolí jedináčka v rodině byl navýsost spokojen. To se časem upravilo, nyní jsou z kluků kamarádi a malý Hamied rád spí u svého velkého "brášky". Oiva je nadšený lovec a Hamied chodí do lesa s ním, ovšem zatím si jen pobíhá a hraje, na práci je ještě čas. Miluje dovádění s bíglem, kterého má příbuzný rodiny a tak se potkávají. Zdravíme do Finska!

Elf bude tatínkem!

25.02.20201

Eared Elf Bohemia Hill

25.02.2020

Dostali jsme báječnou zprávu! "Náš" Elf bude zase tatínkem. Tedy, aby to nevypadalo, že už to bylo hodněkrát, bude to potřetí a to Elfíkovi letos už bude osm let. Jsme nesmírně potěšeni, protože Elf je pes báječných kvalit, jak co do povahy, tak výstavních úspěchů (je interšampionem C.I.B. i C.I.E., šampionem českým, rakouským a polským, dvakrát složil pracovní zkoušku loveckého psa etc., etc.). Navíc jeho rodokmenová hodnota je hodně významná (v jeho průkazu původu se ani jedno jméno neopakuje a nenarazíte na žádné ze jmen, která se v chovu příliš často opakují). A třešinka na dortu? Každé Elfovo krytí bylo úspěšné! Moc a moc gratulujeme!

Dvojnásobná radost v Brně

05.02.202030

nejnovější úrodička

05.02.2020

Po půlroční přestávce jsme vyrazili do výstavního kruhu:

DUO CACIB BRNO 1.2.2020

ICH Gentleman Finch Bohemia Hill (třída šampionů): V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB

ICH Candida Bohemia Hill (třída veteránů): V1, BOV, BOS

rozhodčí: pan Jean Pierre Achtergael (BE)

DUO CACIB BRNO 2.2.2020

ICH Gentleman Finch Bohemia Hill (třída šampionů): V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB

ICH Candida Bohemia Hill (třída veteránů): V1, BOV, BOS

rozhodčí: paní Manola Poggesi (IT)

 

Více »

Kulatiny!

30.01.20201

Hispánčina jedenáctka

30.01.2020

K neuvěření je, že už je to deset let; od včerejška mám plnou hlavu vzpomínek na tuhle slavnou jedenáctku. Už ten zázrak na začátku, po celodenním snažení se večer nakonec zadařilo a z jediného spojení byla takováhle úrodička! A jak přicházeli na svět, ostatně, všechno je to zachyceno zde. Když přišel čas, štěňátka se rozletěla do světa: Carbonado letěl do Finska, Courage do Kalifornie, Camarade odjel do Německa, Credo do Rakouska, Czari do Holandska (dnes žije střídavě v Portugalsku a v ČR), Coral a Carriére jsou ve Švýcarsku, Corbusier a Cascade jsou v České republice a Candy zůstala u maminky v naší chovatelské stanici. Ano, počítáte správně, jedno jméno chybí. Crystal už bohužel není mezi námi. Letos poprvé s námi nebude slavit maminka Hispánka, ona i tatínek Bandiére už jsou za Duhovým mostem. Ale abych nekončila smutně: všem vám posíláme do světa přání pevného zdraví a štěstí do dalších let!

  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.