Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     

ICH GOLDA MEIR JE NOVÁ EVROPSKÁ VÍTĚZKA 2019 !!!

Více »

Bernský týdeník

  « PředchozíDalší »

Nejkrásnější Meira

19.06.20191

Evropský vítěz BOB pro Bohemia Hill

17.06.2019

Včera jsme si přivezli z Welsu dalšího evropského vítěze a jednoho šampiona druhého na pásce...

EVROPSKÁ VÝSTAVA WELS (A) 16.6.2019

ICH Golda Meir Bohemia Hill (třída šampionů): V1, CACA, CACIB, Best of Breed, European Winner

ICH Gentleman Finch Bohemia Hill (třída šampionů): V2, Res. CACA

Rozhodčí: pan Wolfgang Schirmer (A)

Za bravurní předvedení děkujeme Pavlínce Plucnarové, která to s tou naší holkou prostě umí!

Více »

Smutno přesmutno

31.05.20191

Hispánka

31.05.2019

Ani po třech dnech na tu klávesnici málem nevidím. V úterý 28. května odešla za duhový most moje nejmilejší Hispánka. Bylo jí bez nějakých pěti týdnů patnáct let. Já vím, že to je krásný věk, že jsme nemohli čekat, že tu jsme všichni navždy, ale na to se prostě nikdy nepřipravíte, to je hrozná rána. Následující ráno jsem v polospánku přišla k prázdnému pelíšku a teprve jsem se úplně probrala, čekal mne příšerný první den bez Hispánky... Ač mám samozřejmě plno práce se smečkou, stejně je moje srdce pořád u té mé holčičky. Vzpomínám si na všelijaké historky, jsou veselé a dojemné, protože to byla vzácná bytost, která rozdávala štěstí. Hispánečko moje drahá, děkuju za všechno, bylo nám spolu tak dobře. Smutný byl až ten konec, to jsi mne poprvé zarmoutila. V Hájemství bernských honičů je smutno přesmutno.

Splněný sen

26.05.20191

Esprit...

26.05.2019

Už to bude patnáct let, co jsme byli poprvé na výstavě obytným autem. Bylo to v Belgii v Kortrijku a cestu zpátky jsme si pěkně protáhli, zkrátka po výstavě byla dovolená. Tenhle způsob cestování mi učaroval. Párkrát jsme si to zopakovali: 2006 Světová výstava v Poznani, 2007 znovu Kortrijk a konečně 2016 Evropská výstava v Bruselu. Pokaždé to byla paráda, ale pokaždé jsme museli obytné auto vrátit. Když se letos naskytla příležitost pořídit si své vlastní a ke všemu jsem viděla, co má na sobě napsáno (Esprit je jeden ze synů naší milé Bijou), bylo jasné, že tuhle příležitost nemůžeme nechat uplavat. A tak se mi splnil jeden hodně velký sen...

ŠTĚŇATA

22.05.20192

Beauceroni Syrinx Bohemia

21.05.2019

V naší spolupracující chovatelské stanici Syrinx Bohemia mají právě štěňátka. Nedivte se, že jsou tak tmavá, jsou to totiž beauceroni, Jarušky srdce patří jak jim, tak bernským honičům. V červnu bude mít k odběru potomky své feny Coraji (Coraya Psi Mysteria) a velmi úspěšného psa po stránce pracovní i výstavní Diega (Diego z Ajysyt). K mání je ještě pejsek i fenečka. Je to nesmírně povedený vrh a štěňata se mají k světu! Jmenují se Belmondo J.P., Bloom Orlando, Brice Pierre, Beauty Barcelona a Brigitte Bardot. Kontakt na chovatelku: Ja.Hullka@seznam.cz.

Výstavní maraton v Chorvatsku

04.05.201914

04.05.2019

V rámci Dalmatia Dog Shows jsme se v Zadaru ve dnech 27.4. až 1.5. zúčastnili jedné výstavy národní a čtyř mezinárodních. Výlet pro nás skončil s fantastickým výsledkem, Meira a Finch jsou chorvatskými šampiony!

ICH Gentleman Finch Bohemia Hill (vždy ve třídě šampionů): 5x V1, 5x CAC, 4x CACIB, 3x BOB, 2x BOS, nový Show Croatian Champion

ICH Golda Meir Bohemia Hill (vždy ve třídě šampionů): 4x V1, 4x CAC, 3x CACIB, 2x BOB, 2x BOS, nový Show Croatian Champion

Rozhodčí: pan Boris Špoljarić (HR), paní Colette Muldoon (IRL), paní Dorota Witkowska (PL), pan Ake Cronander (SWE) a paní Livija Zizevske (LT)

  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.