Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     

ICH DÉCENT DAUPHIN BOHEMIA HILL JE NOVÝM VETERÁN CHAMPIONEM LOTYŠSKA !!!

Více »

Bernský týdeník

  « PředchozíDalší »

Fanča ve škole

19.10.20192

19.10.2019

Fanynka se dnes poprvé vypravila do Prahy na výstavní trénink. Samozřejmě jsem byla celá nedočkavá, s čím přijede. Zkušenosti s Fany mne naučily; ja nezbytné se připravit prakticky na všechno. Jen jedna věc mě překvapila, prý to bylo vcelku v pohodě. Fanynka pochopila, že má běhat, ne se zmítat na výstavním vodítku, dokonce při tom nosila ocásek pěkně předpisově (v prodloužení zádě). Bavilo ji se zdravit s jinými štěňátky, a že k nim patří lidé, to vzala jako fakt, se kterým nic nenadělá. Kdo chtěl, mohl ji pohladit. Tentokrát na semináři nebyla Pavlínka, tak se Fany věnoval Marian a Fanynka byla spokojená, protože ho už zná. Prima začátek, děkujeme!

Pozdrav z Holandska

17.10.20191

Blossom

17.10.2019

Blossom měla včera narozeniny, už jedenácté. Byly to její první, ke kterým jí už nemohla popřát všechno nejlepší její maminka, naše úžasná Hispánka; letos na jaře nás k našemu velkému zármutku opustila. Jak známo, Blossom z mateřské chovatelské stanice odešla do Holandska, kde ve třech letech změnila majitele. Z chovatelské stanice se dostala do perfektní rodiny, ve které je parťákem a mazlem. Se svými majiteli hodně cestuje a má se zkrátka prima. I tentokrát nám její rodina napsala, že Blossom je stále v perfektní kondici a všechno jde pořád dobře. Fotografie je z prázdnin ve Francii. Děkujeme a naše vřelé pozdravy míří do Holandska!

Pozdrav z Finska

15.10.20191

Oiva

15.10.2019

Poslali jsme do Finska majitelům Oivy (Carbonado Bohemia Hill) pár fotografií naší Fanynky a napsali jsme jim, jak si dceruška Oivy u nás vede. Zdá se, že jsme Terovi a Sonje udělali radost. A máme novinky ze života Oivy. Oiva je odjakživa vášnivý lovec a tak je nyní ve svém živlu, protože je právě lovecká sezóna. Ve Finsku je lov vůbec oblíbenou disciplinou. Oiva letos lovil zajíce a lišky. Měl potyčku s mývalem a utržil šrám na čumáčku. Uplynulý víkend byl ve znamení lovu losů, začala jejich doba. Udělala nám radost aktuální fotografie Oivy, je to pořád krasavec. Posíláme srdečné pozdravy, máme velikou radost, že je "náš chlapec" ve Finsku tak šťastný.

Jihočeské překvapení!

13.10.20192

Florence Iris

13.10.2019

Tak tohle bylo pořádné překvapení! Nikoli to, že Iriska získala BOB, to je pomalu samozřejmost, stejně jako u její sestry Baby - kde se tyhle dvě objeví, tam vyhrají, ale to, že Iriska se výstavy zúčastní, to jsme nějak v tom fofru ani nezachytili...

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA České Budějovice 12.10.2019

Florence Iris Bohemia Hill (třída šampionů): V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, Best of Breed

Alison od Svatohorské zvonice (třída dorostu): velmi nadějná 1

Rozhodčí: paní Stanislava Janická

Kdyby Baby věděla, že v "Budějkách" bude její sestra Iris, jistě by se byla přihlásila, ale letos za sebe...

Více »

Funny - Girl

10.10.20191

Funny - Girl

10.10.2019

Jak se těším, až tu budu moci napsat, že z Fanynky se stala klidnější bytost, taková holčička s culíčky. No, lhát kvůli tomu nebudu. Fany je veselá a čiperná, ráda si hraje na tornádo. To co chvíli prolétne celým bytem jako vítr, a v porodnici vždycky slyšíme zapískání ne nepodobné tomu štěněcímu. To si milá Fanynka píská svou oblíbenou myškou, co si přivezla s sebou z Finska a bez které si hraní neumí představit. Pozor, dnes má ovšem na programu hodinu anglické konverzace. Ne, na tu nechodí Fany, nýbrž manžel, ale jelikož pak mají na programu nějakou společnou akci, vzali to z jedné vody načisto rovnou. To jsem věru zvědavá...

  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.