Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     

ICH DÉCENT DAUPHIN BOHEMIA HILL JE NOVÝ BALTIC VETERAN WINNER 2019 + BOB !!!

Více »

Bernský týdeník

  « PředchozíDalší »

Novinky z Finska

24.09.20204

Oiva a Hamied

24.09.2020

Jak známo, Hamied loni odcestoval do Finska do stejné rodiny, kde žije již deset let Oiva (Carbonado Bohemia Hill). Jsme šťastní, že oba kluci žijí v tak báječné a zdravé zemi. Jejich život je velice aktivní. Tentokrát jsme dostali zprávu, že Hamied absolvoval svou první výstavu. Paní rozhodčí si na něm pochvalovala hlavu, postavu a proporce, ale s ohledem na skutečnost, že pejsek je ještě ve vývinu, na výbornou to neviděla. Hamied se zatím na další prezentaci do výstavního kruhu nechystá, ve Finsku se s ohledem na covidová opatření výstavy v halách konat nebudou a sezóna venkovních výstav nyní končí. Ovšem oba chlapci už stejně mají jiný program...

Více »

Narozeniny

20.09.20201

20.09.2020

Zítra to bude už šest let, co se naší milé Bijou (Bregje Fan de Hegedyk, import z Holandska) narodila její druhá štěňátka, náš vrh "F". Tatínkem těchto krásných a úspěšných dovedů je pejsek původem z našeho chovu, Bodie (Celer Cervarius, syn Brillance Bohemia Hill). Zdravíme všechny oslavence, posíláme pozdrav do Litvy, do Holandska, do Prahy a do Příbrami. Užijte si  báječně svůj narozeninový den, s obrovskou láskou na vás vzpomínáme!

Fanynka v ZOO

03.09.20209

ZOO Dvůr Králové nad Labem

03.09.2020

S ohledem na permanentky jsme v naší zoologické zahradě takříkajíc pečení vaření. Je příjemné, že se nikdy nemusíme snažit projít všechno. Zpravidla si předem řekneme, čemu se zrovna chceme věnovat, ale skutečnost bývá jiná. Naši psi totiž mají většinu cestiček zmapovaných a sami si řeknou, kudy se máme vydat. Nejinak tomu bylo tentokrát, Fanynka důležitě rozhodovala, kam se půjde (a to přesto, že její zájem se soustředil převážně na pejsky, které jsme potkávali, vystavovaní exoti proti nim neměli šanci).

Kyösti na vítězné vlně

10.08.20201

Kyösti

10.08.2020

Báječné zprávy přišly z Finska! Kyösti ve svých devíti letech pořád válí ve výstavních kruzích!

HLAVNÍ SPECIÁLNÍ VÝSTAVA LOVECKÝCH PSŮ  HAAPAJÄRVELLA 8.8.2020

ICH Décent Dauphin Bohemia Hill - Kyösti (třída veteránů): V1, Best of Breed Veteran, Best of Breed, Best in Show Veteran 2, Best in Show 2

rozhodčí: Jari Fors

Tenhle náš kluk je bezkonkurenčně nejúspěšnější bernský honič vůbec! Gratulujeme majitelům a přejeme hodně a hodně dalších zasloužených úspěchů. ONNEA, ONNEA, ONNEA!

Na návštěvě u Habbielky

27.07.202018

pořádná smečka

27.07.2020

V pátek jsme zavítali do Kadova, kde žije Meiry dcera Habbiela. S sebou jsme kromě její maminky vzali i babičku Bijou a věkem příbuznou Fanynku, ostatně ty dvě se znají už od Habbielky narození. Bibi byla zprvu zaskočená množstvím pejsků (dohromady se jich sešlo sedm!), Fany si zase musela zvyknout na nové lidské tváře. Na Meiře bylo znát, že by klidně šéfovala i zde, kdyby jí to ovšem někdo baštil. Psi byli tak vydovádění, že naše holky nás po večerce klidně nechaly při vínku posedět s Habbielky rodinou. Měli jsme příležitost se seznámit i s koníky, které v Kadově chovají, a obdivovat něco z trofejí, které  Lucka získala na nejrůznějších soutěžích. No, na první pohled se pozná péče a láska, krása to byla, děkujeme!

  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.