Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     

ICH GENTLEMAN FINCH BOHEMIA HILL je nový ČESKÝ GRAND ŠAMPION !!!

Více »

Bernský týdeník

  « PředchozíDalší »

V Českých Budějovicích Meira opět na bedně

14.04.20191

Nejnovější úrodička

14.04.2019

Mezinárodní výstava České Budějovice 13.4.2019

ICH Golda Meir Bohemia Hill (třída šampionů): V1, CAC, CAC ČMKU, Best of Breed, Best of Group VI. skupina FCI - 3. místo

ICH Gentleman Finch Bohemia Hill (třída šampionů): V1, CAC, CAC ČMKU, Best of Opposite sex, nový Český GRAND ŠAMPION

Rozhodčí: paní Mgr. Božena Ovesná (kruh), pan Željko Lozic (závěrečné soutěže)

 

Zase narozeniny!

01.04.20191

Bodie

01.04.2019

Bodiemu je dnes už sedm let a to není apríl! Neuvěřitelně to letí. Dnešní den si spolu užijeme, to jsme si slíbili. Napřed si dáme pořádnou prochajdu do lesa, jen spolu. No a odpoledne budeme vařit, aby byla slavnostní večeře pro celou smečku. Náš milý Bodýsku, všechno nejlepší, hodně zdraví především!!!

Štěňátka

10.03.20191

10.03.2019

ICH Eared Elf Bohemia Hill je tatínkem nedávného vrhu v naší spřátelené chovatelské stanici Cervarius. Bylo plánováno, že před odchodem prcků do nových domovů se na ně s majiteli Elfa pojedu podívat, v čemž mi bohužel zabránila nemoc. Elfova rodina byla ze štěňátek nesmírně nadšená a já se s nimi mohu potěšit alespoň díky fotodokumentaci.  Je to nesmírně povedený vrh s vynikajícím rodokmenem a všichni z něj máme velkou radost. 

Meira trénuje

18.02.20191

Meira a Finch

18.02.2019

Víkend utekl jako voda a ač na skutečné jaro podle kalendáře si musíme ještě počkat, užili jsme si krásného počasí a sluníčka, paráda to byla! Meira měla další lekci ve výstavní škole a byla se sebou docela spokojená; musím uznat, že měla proč. Šlapala jako hodinky a protože jsme s sebou měli i Finche (Candy a Bijou mají své dny, doma tedy zůstat nemohl). Pavlínka s nimi několikrát zkoušela běhání v páru s jednou osobou. Určitě mají ještě co pilovat, ale dobrá zpráva je, že podle Pavlínky nic nebrání tomu, aby si to už zkusili normálně načisto. To jsou dobré zprávy, tak uvidíme!

Masopust

10.02.20195

10.02.2019

Uběhl další rok a my jsme včera měli v obci opět masopust. Tam nikdy neopomeneme s někým ze psů zavítat, je to příležitost se pozdravit se známými a hlavně se pobavit, protože o legraci tu není nikdy nouze. Umím si představit, co dá práce všechno zorganizovat, jde o celodenní akci a v programu si každý něco najde. Nás nejvíc zajímají maškary, baví nás sledovat reakce psů na povědomé hlasy v podivném přestrojení. Meira by si bývala s velkou chutí dala jitrnici, ale to jsme jí raději neumožnili. Hezky prožitý den byl navzdory studenému větru a sněhové pokrývce příslibem jara, na které už se těšíme, a to tak, že dost!

  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.