Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     

!!!   P O Z O R    Š T Ě Ň Á T K A   !!!

MÁME NAKRYTO, ŠTĚŇÁTKA BUDOU NA SVĚTĚ UŽ ZA PÁR DNÍ

Více »

Bernský týdeník

  « PředchozíDalší »

"Naši" kluci na prázdninách

07.04.20216

Hamied a Oiva

07.04.2021

Milý pozdrav jsme dostali z Finska! Oiva  a Hamied strávili zimní dovolenou se svými majiteli v Laponsku. Byli nadšeni z turistických stezek, kde byly četné stopy po zajících. Jinak v Laponsku byl vcelku normální život, i restaurace jsou otevřené. Před časem se zdálo, že cestování nebude ve Finsku možné, nakonec se k omezení nepřistoupilo. V této době ještě není zřejmé, kdy se budou konat psí výstavy, majitelé by rádi předvedli Hamieda ve výstavním kruhu. Děkujeme Sonje a Terovi za zprávy a krásné fotografie, máme velkou radost!

Pozdrav z Holandska

27.03.20211

Earl Grey Bohemia Hill

27.03.2021

Děkujeme za krásnou fotografii! Earl Grey nám posílá pozdrav. Takhle to vypadá v jeho rodině v sobotu ráno. Právě v těchto dnech uplynulo osm let od našeho setkání s jeho majiteli v Lucemburku. Jako obvykle jsme tam jeli na výstavu z našich nejoblíbenějších (výstavy se na výstavišti LUXEXPO konaly vždy koncem března a začátkem září a my jsme tam bývali častými návštěvníky). Earl si s majiteli okamžitě padl do oka a odjel s nimi do Holandska, ani nám nezamával. Je vidět, že vřelý vztah trvá dodnes. Zdravíme Earla a jeho báječnou rodinu!

Smutné výročí

13.03.20211

Kalinka

13.03.2021

Dnes jsou to tři roky, co nás opustila naše milovaná Kalinka. Prožili jsme společně čtrnáct let a bylo to krásné období. Vzpomínáme na ni s láskou každý den. Osud to zařídil tak, že Meira, ačkoliv s Kalinkou není vůbec zpřízněná, je jí velmi podobná exteriérem i povahou. Bylo dokonce období, kdy jsme se pletli v oslovení a volávali jsme na ni Kali...

Kdo by si chtěl tuhle naši krásku připomenout...

BERNSKÁ SMEČKA: Za Kalinkou - Neviditelný pes (lidovky.cz)

Zasněžený pozdrav z Kalifornie

11.03.20211

Ebony Boy Bohemia Hill

11.03.2021

Nevím jak vy, já na to koukala s otevřenou pusou. Pozdrav nám poslal "náš" úžasný Euro (Ebony Boy Bohemia Hill), který před osmi a něco roky odcestoval za velkou louži.

Euro měl včera sněhový den!

Čekání, čekání...

09.03.20211

Meira

09.03.2021

Nejoblíbenějším místem domácnosti pro pejsky je kuchyně, samozřejmě, je-li právě v provozu. Naše milá Meira nechce o nic přijít, tak si našla poněkud zvláštní stanoviště. Dokáže tu polehávat a ačkoliv to tak nevypadá, je maximálně ve střehu. Jakmile se něco děje, hned je na nohou a připravená ochutnávat. Venku si moc neužíváme, jedna prochajda jako druhá, nepotkáváme žádné kamarády a počasí nic moc; včera ráno dokonce zase byla celá zahrada jako pocukrovaná, ovšem netrvalo to ani do oběda, což nás potěšilo.

  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.