Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     

ICH DÉCENT DAUPHIN BOHEMIA HILL JE NOVÝ BALTIC VETERAN WINNER 2019 + BOB !!!

Více »

Bernský týdeník


Novinky z Finska

24.09.2020

24.09.2020

Jak známo, Hamied loni odcestoval do Finska do stejné rodiny, kde žije již deset let Oiva (Carbonado Bohemia Hill). Jsme šťastní, že oba kluci žijí v tak báječné a zdravé zemi. Jejich život je velice aktivní. Tentokrát jsme dostali zprávu, že Hamied absolvoval svou první výstavu. Paní rozhodčí si na něm pochvalovala hlavu, postavu a proporce, ale s ohledem na skutečnost, že pejsek je ještě ve vývinu, na výbornou to neviděla. Hamied se zatím na další prezentaci do výstavního kruhu nechystá, ve Finsku se s ohledem na anticovidová opatření výstavy v halách konat nebudou a sezóna venkovních výstav nyní končí. Ovšem oba chlapci už stejně mají jiný program...

Oiva a Hamied

24.09.2020zoom

Oiva a Hamied

Oiva a Hamied

24.09.2020zoom

Oiva a Hamied

24.09.2020zoom

24.09.2020zoom

Ve Finsku začala lovecká sezóna a to je ta pravá radost pro zkušeného lovce Oivu. Hamied musí ještě získat ty správné návyky. Na jednu stranu je velice dychtivý, ovšem ještě neví úplně přesně, jaké zvíře by měl správně lovit. Čeká ho ještě učení... Oiva si užil poslední týden prázdnin v národním parku Syöte, což je téměř v Laponsku. Denně podnikal dlouhé vycházky. Děkujeme za báječné zprávy a zdravíme do překrásného Finska!

« Zpět

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.