Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Our achivements

N E W S F L A S H !    CELER CERVARIUS (BODIE) = WORLD WINNER + HUNGÁRIA JUNIOR CHAMPION!

Our achivements - titles:
4x World Winner, 4x Champion International d´Exposition, 14x Champion, 4x Juniorchampion, 2x Veteran Champion, 2x I.BIS -Best Puppy, II. BIS - Best Veteran, I. BOG, II.BOG, IV.BOG,

More »

Guestbook

krásný stránky

Autor
Kira
Datum
03.02.2012 08:31
Reply
Reakcí: 0

dobrý den, chodím na vaše stránky hlavně kvůli fotkám, ty poslední z portugalska jsou fakt bomba!!! už se těším na další :-))))

knížka

Autor
jana z prahy
Datum
05.01.2012 09:00
Reply
Reakcí: 0

Vrabci si štěbetají na střeše, že podle právní poradny vznikne knížka, kdy se můžeme těšit?

Fotky

Autor
Pavlickovi
Datum
10.10.2011 08:09
Reply
Reakcí: 0

Dobry den, konecne jsme se dockali novych fotografii Oivy. Vzdycky kdyz si je prohlizime, mame chut se do Finska hned vypravit! Dekujeme vam za zprostredkovani zivota vasich stenatek v cizine a prejeme dalsi chovatelske uspechy.

Podještědská výstava

Autor
Marta Z.
Datum
26.09.2011 18:02
Reply
Reakcí: 0

Dobrý den, ráda jsem vás poznala a vaše pejsky také. Dnes jsem navštívila vaše stránky poprvé a moc se mi líbí. Je vidět, že se psům opravdu věnujete a nemáte jen štěňata na prodej. Kdybych neměla už tři, hned bych si pořídila bernského honiče, jsou úžasní, jak jsem se přesvědčila v sobotu. Gratuluji!

Fotografie

Autor
Kamila štěpánková
Datum
11.09.2011 02:18
Reply
Reakcí: 0

Dobrý den, moc se mi líbí fotografie, které vám posílají vaše štěňátka ze zahraničí. Krásně jsou ty z Finska, ale i z Belgie a z Holandska, Bernský honič na pláži, to je přece krása! Jistě máte ze štěňat hodně radosti, když na vás stále myslí. Přeji vám hodně chovatelských úspěchů a nám hodně vašeho milého povídání.

< More recentOlder >

Nový příspěvek | Leave a Comment

Registrace slouží k rezervování uživatelského jména. Umožňuje zamezit užití vámi registrovaného jména nepovolanou osobou.
Heslo je třeba zadat jen při použití registrovaného jména.

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.