Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

!!!   P O Z O R    Š T Ě Ň Á T K A   !!!

Narozená 9.10.2021 (Esprit Royal Bohemia Hill x Ervilla Cervarius)

Více »

Deník štěňat


Narozeniny

16.10.2021

Říjen je v naší chovatelské stanici měsícem nejplodnějším; na svět přišly hned tři vrhy. Ten, který připomínáme dnes, se narodil Hispánce a Abaxovi před třinácti lety. Všechno pěkně rozdělené na stejné poloviny: tři holčičky Blossom, Brillance a Bravoure a tři kluci Britt, Badge a Bouclier; polovina zůstala v České republice (Bravoure, Britt a Badge) a polovina zamířila do světa (Blossom do Holandska, Brillance do Polska a Bouclier do Švýcarska). Berně (Brillance) majitelka Ania naplánovala výstavní kariéru. Plány jí vyšly až nečekaně: 

Badge Bohemia Hill

17.10.2021zoom

Badge Bohemia Hill

Blossom Bohemia Hill

17.10.2021zoom

Blossom Bohemia Hill

Berna získala titul Světový vítěz, Evropský vítěz, Evropský vítěz VDH, Evropský vítěz veterán, Mezinárodní výstavní champion, Champion Polska, Champion České republiky, Juniorchampion, Klubový vítěz (CZ) a Klubový vítěz junior (CZ). Na jednu kariéru pěkná úrodička...

Při příležitosti narozenin jsme dostali dva pozdravy, od Blossom z Holandska a od Badge z Prahy. Majitelé Blossom píší, že Blossom je sice již stará dáma, ale je v pořádku a její rodina doufá, že se z její přítomnosti bude ještě dlouho těšit. Zdravý je i Badge, kterému nikdo nehádá jeho třináct let. Jeho majitelka Petra si pro něj přijela jako mladičká studentka a dnes je z ní hotová mladá dáma.

Na ostatní s láskou vzpomínáme a Berně, Brittovi i Bravůrce posíláme vzdušné polibky za Duhový most. 

« Zpět

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.