Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

!!!   N O V Í   Š A M P I O N I   !!!

IDEAL BOHEMIA HILL - NOVÝ ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION

HABBIELA BOHEMIA HILL - NOVÝ ČESKÝ ŠAMPION

Více »

Deník štěňat

  « PředchozíDalší »

Náměšť

19.06.20229

Ajdík

19.06.2022

Předpověď počasí slibovala čím dál větší vedro a Ajdíkova maminka Meira zůstala doma. Ajdíček nás na výstavě přivítal bouřlivě a podle Moničky to znamená, že si nás pamatuje. Když se na toho urostlého fešáka podívám, těžko uvěřit, že vážně před rokem byl ještě u nás jako bernské miminko. Ajdík šel do kruhu hned s první dávkou pejsků, bylo jich pět. Na to ještě není zvyklý, naše plemeno je málopočetné a tolik soutěžících se nesejde jinde, než na výstavě pořádané klubem. Mimochodem pět psů by si zasloužilo výstavní kruh patřičných rozměrů, zvláště jde-li o psy lovecké. Vedle delegované paní rozhodčí tam byla ještě jedna paní, o níž jsme se později dozvěděli, že to je rozhodčí, která si rozšiřuje aprobaci na všechna plemena. Za dvacet let jsme se svými psy absolvovali stovky výstav v mnoha zemích, ale tohle jsme ještě neviděli.

Více »

Ajdíček

15.06.20228

Ideal Bohemia Hill

15.06.2022

Dostali jsme pozdrav od Ajdíčka. V sobotu se bude konat klubová speciální výstava, na kterou je přihlášený. Pilně trénuje a poslal nám ze svého cvičení séri fotografií. Je vidět, že je na svou handlerku Míšu pěkně navázaný. Dělá mu trénink zajímavým a to ho baví. Přirozeně, pamlsky jsou hlavní motivační prvek, to dá rozum. V sobotu se na něj pojedeme podívat. Podle počasí uvidíme, zdali s sebou vezmeme i jeho maminku Meiru. Zatím se zdá, že by mělo být pěkně, ale pokud bude velké vedro...

Více »

Lizza

05.06.2022

Lizza

04.06.2022

Dostali jsme pozdrav z Německa, kde žije Lizza (Halizza Bohemia Hill). Máme velikou radost z toho, že Lizza má lovecký výcvik. Majitelé jsou zkušení a moc ji chválí. Lovecké tréninky Lizzu moc baví, je nebojácná a šťastná. Všichni lovci obdivují její výtečný hlasový projev. Nyní byla rodina s Lizzou na dovolené v Bavorském lese  a holčička se "jednou nohou" vrátila domů do České republiky. Majitelé o ní říkají, že to je zvláštní, velmi milá fenka. Jsme samozřejmě šťastní, že má Lizza takovou rodinu.

Zprávy od Badge!

26.05.20223

26.05.2022

Badge se narodil naší milé Hispánce, letos na podzim to už bude čtrnáct roků. Občas nás jezdí navštěvovat, jsme v kontaktu, i když ne úplně  pravidelném. Dnes nám od Badge přišla po čase zpráva, vzhledem k jeho věku jsem ji pochopitelně otevírala rozechvěle. Ale hned po první větě se mi ulevilo. Badge se nám totiž s nadšením pochlubil, že dělá doma chůvu! Jeho rodina se rozrostla o malého broučka a Badge získal moc důležitou funkci. Ze srdce  gratulujeme a přejeme všem hlavně zdraví!

Báječné zprávy z výstavy!

22.05.2022

Alexandra Elizabeth

22.05.2022

Další dceruška "našeho" Esprita se předvedla na výstavě s vynikajícím výsledkem!

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA LITOMĚŘICE 21.5.2022

Alexandra Elizabeth Basis Canis (dorost) velmi nadějná 1

Rozhodčí: paní Svatava Beránková

Gratuluji chovatelce a majitelce maminky Ervilly Cervarius paní Lucii Svědíkové, jakož i majitelce tatínka Esprita Royale Bohemia Hill Jarušce Hůlkové, mám radost s Vámi, dámy, a věřím, že za Duhovým mostem všechno sleduje také babička Bijou!

  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.