Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     

!!!   P O Z O R    Š T Ě Ň Á T K A   !!!

Narozená 29.4.2021

Více »

Deník štěňat

Oiva a Hamied

16.09.20217

Oiva a Hamied

16.09.2021

Velikou radost nám udělal poprázdninový pozdrav z Finska od majitelů dvanáctiletého Oivy (Carbonado Bohemia Hill) a dvouletého Hamieda Bohemia Hill. Kluci se svými majiteli prožili úžasné léto; většinu času trávili v prázdninovém domě v přírodě a několikrát byli v Laponsku. Koncem léta se ve Finsku konaly nějaké výstavy a Hamied se na jednu z nich podíval. Panu rozhodčímu se moc líbil, avšak dostal výbornou bez CAC, protože se dostatečně nepředvedl v pohybu. Hamiedovi zřejmě nevyhovovala velikost kruhu, která mu nedovolila se pořádně rozběhnout. Důvodem mohla být i jeho přátelská povaha, když přijde do kolektivu psů, chce se s každým pozdravit a je ze čtyřnohé společnosti tak nadšený, že nemá jiné myšlenky. Jeho výška je perfektní, naměřeno bylo 54 - 55 cm, paráda! 

Více »

Ishara

29.08.2021

Ishara Bohemia Hill

29.08.2021

Posledním štěňátkem, které opustilo naši chovatelskou stanici, je tahle úžasná fenka Isharka. Jsou to teprve dva týdny, co odcestovala do Velké Británie, do rodiny, která se na ni velice těšila a nemůže si ji vynachválit. Isharka cestovala sama letadlem a díky naší zodpovědné přípravě (dva týdny chodila spát do kennelky, ve které pak odletěla) to zvládla naprosto úžasně. Hned po příletu se vyfotografovala s paní majitelkou a poslaly nám srdečný pozdrav. Cesta domů z letiště jim trvala pět hodin a Isharka dílem spala a dílem pozorovala anglickou krajinu. Svoji novou rodinu si oblíbila okamžitě, zapadla do ní tak, že všem připadá, že se znají už dávno a dávno se mají rádi.

Více »

Pochvaly pro Ajdíčka

09.08.2021

Ideal Bohemia Hill

09.08.2021

Zdá se, že Ajdík je naprosto vzorný. Pravidelně píše domů a pokud si něco nenechává pro sebe, je samá pochvala. Je totiž učenlivý a moc hodný a krásně papá. To má od narození, vždycky byl první u toho nejlepšího struku a k misce se hrnul taky nekompromisně. Jak vidíte, s velkými kluky už vychází výtečně, v psím pokojíku se zabydlel a spí pěkně celou noc. Ještě pár pochval připsala Monička: Ajdíček je hravý, mazlivý, veselý a nebojácný... Tak jen aby si chlapeček dost opatrně lehal, aby si tu svatozář neponičil!

Ajdík píše domů

06.08.2021

Ideal Bohemia Hill

06.08.2021

Ajdíček je ve své rodině úplně nadšený. Je středem pozornosti všech a na to on si potrpí. Je ovšem též náležitě chválen! Ničeho se nebojí a chová se vzorně. Dokonce se směl zúčastnit i slavnostního rodinného oběda v restauraci; k jeho chování nebyly žádné výhrady a pan vedoucí mu říkal Fido, což Ajdík velkoryse přehlížel. Už si získal i dospělé berňáčky, kteří ho původně ostentativně nebrali na vědomí. Na dnešek dokonce spal s nimi v pokojíku. Děkujeme za zprávy, Ajdíčku, dělej dál jen dobrotu a zase se ozvi, to víš, máme z toho velkou radost! Pozdravuj doma!

Iggy v práci

03.08.2021

Iggy

03.08.2021

Iggýsek nejlépe slyší na Rufname Gýzi. Včera to byl pan Důležitý. Podíval se s Igorem do práce, na celní úřad na letišti v Praze Ruzyni. Obdivovatelů měl hodně, i pan náměstek se přišel na nového pracanta podívat. Iggy je majiteli velice chválen, je s ním zábava a je učenlivý. Toaleta se již odbývá venku, baští vzorně a pobavilo mne, jak dohlíží na přípravu papáníčka do své misky - nic neponechá náhodě!

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.