Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

!!!   N O V Ý   Š A M P I O N    !!!

IDEAL BOHEMIA HILL - NOVÝ ČESKÝ ŠAMPION ČMKU

 

Více »

Deník štěňat

  « PředchozíDalší »

Milá návštěva

29.05.20238

Ajdíček a Finýsek

29.05.2023

Na tuhle návětěvu jsme se dlouho těšili. Při příležitosti svých nedávných druhých narozenin se na svou maminku Meiru přijel podívat Ajdíček (Ideal Bohemia Hill). Naše smečka se mu přicházela představovat postupně, aby toho nebylo moc najednou. První samosebou maminečka. Ta byla nadšená, těžko říci, kdo se jí na první pohled líbil víc, zdali  Ajdíček nebo Monička. V každém případě propukla v naprosté zoufalství, když se oba pro něco vraceli do auta; zavěsila se na plot a naříkala usedavě. Druhý vyběhl Finch a hned pochopil, že mu přijel skvělý parťák. Candy rozvážně přikráčela poslední a zajímala se jen o Moničku.

Více »

Pozdrav ze Slovenska

13.05.202312

13.05.2023

Kika, majitelka Ellisky (Harudha) mi poslala video, na kterém bylo zachyceno přivolání. Podobné jsem dostala již několikrát a vždycky to bylo stejné: Elliska někde v dálce, občas jsem ji hned ani neviděla, a na zavolání s obrovskou radostí přiběhla. Krása. Hned jsem to s obdivem vychválila. Kika mi odpověděla takto: "Ahoj Radanko. Ano 2 roky na cvicaku boli celkom náročné ale stalo to za to. Je super, pekne sa dá odvolať a minule dokonca zvládla srnku vo bola od nás asi 100 metrov a ustála to pri nohe. Takže parada a moc sa z nej tesim". No řekněte, může chovatele něco potěšit víc? Děkuji za sérii fotek, ty mi vždycky udělají velkou radost!

Více »

Nový vítěz speciální výstavy!

08.05.202310

08.05.2023

V sobotu se konala další speciální výstava českého klubu a s ní spojená bonitace; Ajdíček opět zazářil:

SPECIÁLNÍ VÝSTAVA ČERVENÝ HRÁDEK 6.5. 2023

CH Ideal Bohemia Hill (třída vítězů): V1, CAC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY

Bonitaci Ajdíček absolvoval s jedinečným resumé "nádherný jedinec vhodný do chovu".

Obojí posuzovala rozhodčí paní Lenka Fairaislová; Ajdíčka profesionálně a jako vždy bravurně předvedla jeho oblíbená handlerka Terezka Dudlová.

A jako třešinky na výstavní dort dostal Ajdíček ještě dva tituly: KLUBOVÝ JUNOR ŠAMPION a KLUBOVÝ ŠAMPION.

Více »

Iggýsek

29.04.202315

29.04.2023

Při příležitosti narozenin našich štěňátek, jejichž jméno začíná písmenkem I, jsme dostali společné psaníčko, vlastně rozhovor, Iggýska a Igora. Všichni vědí, že Igor je majitel a Iggy (doma mu říkají také Gissi) pejsek, ve skutečnosti jsou to ale kamarádi; to je ale poznat i z jejich povídání. No a Kometka? Pokud to náhodou někdo neví, Kometka pocházela od Jarušky. Narodila se před devatenácti lety a byl to Igorův první bernský honič...

"Tak nám jsou dva. Co k tomu dodat….chvíli budu psát já, chvíli náš chlapeček. Kometka a Gissi. Jsou každý jiný. Jak vidíš, o Kometce píšu v přítomném čase. Je tu stále s námi…..

Více »

Vzpomínka

17.04.20234

17.04.2023

Jak známo, Iggýsek patří k našim štěňátkům (jasně, není náš ani štěňátko, ale jak byste to vyjádřili?), která pravidelně píší domů své maminečce Marušce a nám ostatním. Včera jsme od něj a od našich přátel Jany a Igora dostali pozdrav z výletu na zámek Loučeň. Potěšilo mě, jak krásně to tam dnes vypadá; totiž jako dítě jsem tam byla několikrát na letním táboře. Zámek byl tehdy hlavní budovou a byly tam pokoje pro prcky, my ostatní jsme bydleli v zámeckém parku ve stanech. Žádné bludiště (viz fotka Iggýska) tam tehdy nebylo. Když jsem se od Igora dozvěděla podrobnosti (bludišť je několik, k posezení zve kavárna), bylo mi jasné, že se tam musíme podívat.

Více »

  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.