Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

!!!   N O V Í   Š A M P I O N I   !!!

IDEAL BOHEMIA HILL - NOVÝ ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION

HABBIELA BOHEMIA HILL - NOVÝ ČESKÝ ŠAMPION

Více »

Deník štěňat

  « PředchozíDalší »

Iggýsek

01.12.20224

Iggy

01.12.2022

Jak tady ráda opakovaně píšu, Iggy je "naším" štěňátkem, které nám píše snad nejvíc často. Samozřejmě, je to i tím, že s jeho majitelem Igorem se dobře známe, je to už dvacet let. Předchůdkyní Iggyho byla v rodině Kometka (Cométte Syrinx Bohemia), holčička z chovu naší kamarádky Jarušky. Dožila se patnácti let. Stejně jako Kometka je i Iggýsek zvyklý s rodinou všude jezdit, ať už jde o letní dovolené, nebo běžné výlety. Na podzim nám pravidelně posílal pozdravy z návštěv šlechtických sídel. Tím nás samozřejmě inspiroval a těšíme se, že si podobné výlety uděláme co nevidět také.

Více »

Habbiela

15.11.20225

Habbielka

15.11.2022

Dostali jsme pozdrav od Habbielky. Trochu závidí své mamince Meiře, že má co by kamenem dohodil zoologickou zahradu a vidí tam vždycky hodně zajímavých zvířátek. My ovšem víme, že Habbielka má zase spoustu překrásných koníků a ti dokonce do její rodiny patří, nemusí za nimi nikam jezdit. Habbi má taky "sestřičku" porcelánku Almičku, takže se opravdu nenudí. Někdy Habbielka trochu zlobí, je to totiž celá mamča Meira, s nimi to tak prostě je. Jsou krásné, ale chytré jako opice a mají svou hlavu...

Více »

Vnouček

30.10.2022

Axwel

30.10.2022

Byli jsme tuhle na návštěvě u našich přátel (skutečných, žádná virtuální realita). Naše ne zrovna poslušností překypující duo Meiru a Finche jsme museli nechat doma, přestože náš vnouček Axík je jejich synovečkem (mohl by totiž od nich chytit nechtěné móresy). Axwelovým tatínkem je Meiry a Finche starší bráška Eared Elf Bohemia Hill. Axíček podle mínění Jirky a Alenky není vychovaný tak, jako Elfíček, ale naše dvojčata by od něj přesto měla co opisovat. My jsme Axíka obdivovali a na chvíli jsme si představovali, jakou bychom měli s Meirou a Finýskem Havaj, kdyby po pokynu NA MÍSTO neopustili pelíšky. Na to by nám ale naše přidrzlá Meira mohla říci CO JSTE SI VYCHOVALI, TO MÁTE...

Krásné narozeniny!

15.10.20223

Badge

15.10.2022

Podzim je v naší chovatelské stanici bohatý na oslavy narozenin. Tento víkend je to čtrnáct let, co nám náš skvělý Abax (2000 - 2013) a neméně úžasná Hispánka (2004 - 2019) dali šest štěňátek, tři pejsky a tři fenečky. Hispánčiny to byly první dětičky, Abaxovy druhé. Polovina štěňátek odjela do zahraničí (Blossom do Holandska, Brillance do Polska a Bouclier do Švýcarska). Bravoure, Badge a Britt zůstali v České republice. Pro Badge si přijela mladičká studentka Petra, která je dnes už maminkou. Celých čtrnáct let jsme v kontaktu a Badge nás také občas navštěvuje. Nyní se s fantastickou zodpovědností ujal funkce chůvy. 

Více »

Smutná zpráva

09.10.20223

Czari a Candy

09.10.2022

Dnes odešla za Duhový most Czari Bohemia Hill, bylo jí dvanáct a tři čtvrtě roku. Byla to holčička, která původně odjela do Holandska. Když jí byly dva roky, změnila majitele a přestěhovala se do Portugalska. Ovšem její novou majitelkou byla Češka Kristýna a byla s námi v kontaktu. Pořád jsme si slibovali, že se sejdeme; letos v létě se to konečně podařilo. Czarinka nás se svou rodinou navštívila a bylo krásné ji vidět s její sestrou - naší Candy.

Více »

  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.