Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

!!!   N O V Í   Š A M P I O N I   !!!

IDEAL BOHEMIA HILL - NOVÝ ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION

HABBIELA BOHEMIA HILL - NOVÝ ČESKÝ ŠAMPION

Více »

Deník štěňat

  « PředchozíDalší »

Zprávy od Badge!

26.05.20223

26.05.2022

Badge se narodil naší milé Hispánce, letos na podzim to už bude čtrnáct roků. Občas nás jezdí navštěvovat, jsme v kontaktu, i když ne úplně  pravidelném. Dnes nám od Badge přišla po čase zpráva, vzhledem k jeho věku jsem ji pochopitelně otevírala rozechvěle. Ale hned po první větě se mi ulevilo. Badge se nám totiž s nadšením pochlubil, že dělá doma chůvu! Jeho rodina se rozrostla o malého broučka a Badge získal moc důležitou funkci. Ze srdce  gratulujeme a přejeme všem hlavně zdraví!

Báječné zprávy z výstavy!

22.05.2022

Alexandra Elizabeth

22.05.2022

Další dceruška "našeho" Esprita se předvedla na výstavě s vynikajícím výsledkem!

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA LITOMĚŘICE 21.5.2022

Alexandra Elizabeth Basis Canis (dorost) velmi nadějná 1

Rozhodčí: paní Svatava Beránková

Gratuluji chovatelce a majitelce maminky Ervilly Cervarius paní Lucii Svědíkové, jakož i majitelce tatínka Esprita Royale Bohemia Hill Jarušce Hůlkové, mám radost s Vámi, dámy, a věřím, že za Duhovým mostem všechno sleduje také babička Bijou!

ZOO

20.05.2022

20.05.2022

V našem městě máme zoologickou zahradu, jednu z nejslavnějších v České republice i za hranicemi. Africké safari přiláká vždy spoustu návštěvníků, a nyní, když televize vysílá seriál ZOO, je jich ještě o něco víc. Každoročně si kupujeme permanentní vstupenky. Je to dobrá investice, neboť s každým člověkem může jít gratis jeden pejsek. Pokaždé s námi tudíž jde někdo jiný a když to právě není Meira s Finchem, po našem návratu dává Maruška významně najevo svou nelibost, protože moc dobře pozná, kde jsme byli...

Výstavní premiéra

09.05.20226

Habone

09.05.2022

Včera se v Mladé Boleslavi konala Pojizerská výstava; rádi jsme tam vždycky jezdili. Letos se ale klání nezúčastnil nikdo z našich domácích, nýbrž Habone, dcera naší Meiry. Habonka žije v rodině, kde mají ještě jednu fenku, Gretu, jejíž oficiální jméno je Galba Cervarius; je to vlastně Habonky teta. Rádi jsme se viděli s oběma holčičkami. Greta do výstavního kruhu tentokrát nezamířila, protože jakožto importovaná musí mít přeregistraci, což ještě není vyřízeno. Habonka se prezentovala bezvadně, zuby ukázala ochotně, běhala pěkně, je krásná, jako její matka.

Více »

Na vítězné vlně II.

30.04.202213

Loki

30.04.2022

V Rakousku se konala klubová výstava, kam zavítala Jaruška s Espritem, Lokim a Tessinkou. Zadařilo se jim náramně! 

Gemeinschaftsclubschau Basset und Laufhunde Club und Klub für Schweizer Laufhunde - Kriehmühle 30.4.2022

Loki von Dürrgraben (mezitřída): V1, CACA, BOB, Klubový vítěz

Esprit Royal Bohemia Hill (třída veteránů): V1, Nejlepší veterán

Altesse Royale Basis Canis (třída štěňat): velmi nadějná, Nejkrásnější štěně klubové výstavy

Rozhodčí: paní Hana Ahrens (A)

Více »

  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.