Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

!!!   N O V Ý   Š A M P I O N    !!!

IDEAL BOHEMIA HILL - NOVÝ ČESKÝ ŠAMPION ČMKU

 

Více »

Bernský týdeník

  « PředchozíDalší »

Narozeniny

31.05.20233

Hispánka s rodinkou "D"

31.05.2023

Včera oslavil své dvanácté narozeniny náš vrh "D". Jeho maminkou byla naše hodná Hispánka a tatínkem stejně hodný Abax. Nemohlo to dopadnout jinak, než že jejich děti byly úžasné. Bylo jich sedm, dva kluci a pět holčiček; Kyösti (Décent Dauphin) a Annu (Delphine Ann) našli svůj domov ve Finsku, Duke (Decor Dewey) a Bella (Daisy Belle) v České republice, Obi (Desert Rose) v Belgii, Luna ( Desirée Diva) v Holandsku a Flora (Déja Vu) v Litvě. Bohužel víme, že Duke a Luna oslavili dvanácté narozeniny už za Duhovým mostem, moc na ně vzpomínáme.

Více »

Výlet s Candy

29.05.202311

Candy

29.05.2023

Výlety s naší Kandičkou jsou za odměnu. Je jí třináct a půl roku. Je ještě v dobré formě, takže zvládne bez problému i delší procházku. Zároveň má dost rozumu na to, aby se nevzrušovala pokaždé, když potká psa; nehne brvou a vykračuje si jako královna bez vyhrožování "pusťte mě na něj" (hádejte, kdo to dělá!). Tentokrát jsme jeli do Broumova. Nemůžeme se dohodnout, jak dlouho jsme tam nebyli, ale že to je víc jak deset let, v tom panuje shoda. Překvapila nás již sama cesta po okreskách, tak krásně opravené vesnice nejsou všude samozřejmostí.

Více »

Princ Šumavy

19.05.20236

19.05.2023

S Iggýskem máme pravidelný kontakt a jsme tomu moc rádi. Je to dvouletý kluk, patří do spřátelené sportovní rodiny; s Igorem se známe bratru čtvrt století. Rádi dostáváme fotografie ze šumavských výletů a zprávy o kloučkovi. Jsme informováni o každém pokroku v jeho výchově, to vždy potěší. Tentokrát mě nadchla fotka z pozorovatelny, kde se brouček uvelebil zřejmě po nějaké vydatné prochajdě (jak ho znám, jinak by sotva odpočíval). Přejeme na Šumavu krásný víkend a posíláme pozdrav z Podkrkonoší!

Více »

Partička

13.05.202314

13.05.2023

Měli jsme radost ze setkání, o kterém nám napsaly majitelky našich sestřiček z vrhu "F". Na fotkách vidíte tři dámy, majitelky Janičku a Haničku, které se spřátelily, z čehož mají radost jejich berňačky Francess Baby a Florence Iris. Třetí dáma je Maruška, dcerka Hanky, která byla v době, kdy si od nás odvážela malou Irisku a o rok později Axičku (Galery Axa je mladší sestrou Iris a Baby), celkem malou holčičkou. Poslední a nejmladší bernská holčička je dcerka Baby Aliska. Na některých fotkách je k zahlédnutí i Marušky čínský chocholatý psík. Tahle partička si spolu užila další báječné odpoledne. Jejich přátelství bude letos už devět let a nás samozřejmě moc těší, že na jeho počátku byla naše štěňátka.

Více »

Speciální výstava českého klubu Červený Hrádek

08.05.20231

06.05.2023

Na výstavě jsme kromě Ajdíčka měli další představitele. Z celkem deseti přítomných bernských honičů jich byla celá polovina přímo spjata s naší chovatelskou stanicí (dva odchovy a tři vnoučata); jeden patří naší kamarádce Jarušce, majitelce spolupracující chovatelské stanice Syrinx Bohemia.

Ve třídě mladých startoval Jarušky fešák Loki v. Dürrgraben, import ze Švýcarska. Ve třídě vítězů se kromě Ajdíčka prezentoval Axis Blan Getalmonds, jehož maminkou je naše Gethela Fors Bohemia Hill, sestra Ajdíkovy maminky Meiry. Ve třídě veteránů se představil Esprit Royal Bohemia Hill a bonitace se zúčastnila i jeho dcerka a naše vnučka Altesse Royale Basis Canis. Konečně v mezitřídě zazářila Betsy Blan Getalmonds, další dcera Gethelky, tedy také naše vnučka.

 

  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.