Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

!!!   N O V Í   Š A M P I O N I   !!!

IDEAL BOHEMIA HILL - NOVÝ ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION

HABBIELA BOHEMIA HILL - NOVÝ ČESKÝ ŠAMPION

Více »

Bernský týdeník

  « PředchozíDalší »

Ukončení výstavní kariéry

23.09.20224

Miláček Esprit

23.09.2022

Na letošní klubové výstavě náš milý Esprit ukončil výstavní kariéru...

KLUBOVÁ VÝSTAVA ŠVÝCARSKÝCH HONIČŮ Vysočany 10.9.2022

Esprit Royal Bohemia Hill (třída veteránů): výborný 1, Vítěz třídy veteránů

Rozhodčí: paní Svatava Beránková

Espritovi bylo deset let a už si chce hlavně užívat radostný čas se svou milovanou majitelkou Jaruškou a se smečkou.

Více »

Hamied Best of Breed!

18.09.20221

Hamied

18.09.2022

Hamiedovi se dnes zadařilo ve výstavním kruhu!

NÁRODNÍ VÝSTAVA PRO VŠECHNA PLEMENA HYVINKÄÄ 18.9.2022

Hamied Bohemia Hill: výborný, CAC, Nejlepší pes, Best of Breed

Rozhodčí: pan Perttu Stahlberg (FIN)

Posíláme do Finska velkou gratulaci a srdečný pozdrav majitelům Sonje a Terovi, jakož i oběma "našim" klukům Hamiedovi a Oivovi (Carbonado Bohemia Hill)! Děkujeme za prezentaci, máme ohromnou radost!

Konečně dovolená!

14.08.20221

Candy

14.08.2022

Letos jsme si udělali dovolenou podle svých nejlepších představ. Vrátili jsme se do míst, která jsme již v minulosti navštívili, moc se nám tam líbilo, a tak jsme si je chtěli znovu pořádně prohlédnout. První polovinu volných dní jsme strávili v Lucembursku, odkud jsme se přesunuli do Alsaska. Na fotce vidíte naši milou Candy, jak si zvědavě prohlíží Lucemburk. Více obrázků a zážitky z cesty "Po vlastní stopě" najdete nahoře v sekci NEPŘEHLÉDNĚTE, kam jsme umístili odkazy na seriál z cesty, který jsem napsala pro Neviditelného psa.

Smutná zpráva

01.08.20221

Akim

01.08.2022

Dnes jsme dostali z Prahy smutnou zprávu, za Duhový most odešel Akim (Acantus Bohemia Hill). Podle písmenka "A" na začátku jeho jména je poznat, že to byl pejsek z našeho prvního vrhu. Jeho maminkou byla naše milovaná Kalinka a tatínkem náš úžasný Abax. Štěňátek se jim narodilo celkem šest a Akimek měl z nich život nejdelší, 8. června mu bylo patnáct let. Děkujeme majitelům za vzornou péči a vůbec za všechno, co pro Akima dělali, protože se měl na světě parádně. Abaxe, Kalinku a všech šest štěňat zdravíme na obláček ...

Czari

26.07.20228

vlevo Czari, vpravo Candy

26.07.2022

Naše Candy měla o víkendu vzácnou návštěvu; po dvanácti a půl letech se setkala se svou sestrou Czari. Ta kdysi nejprve odcestovala se svou původní rodinou do Holandska. Tam měla svou starší sestru Blossom, také z našeho chovu. Po čase, když bylo holčičkám přibližně rok a dva roky, holandská rodina upustila od svého záměru chovat bernské honiče; sestry Czari a Blossom byly rozděleny, každá získala jiné nové majitele. Mladší Czari odjela se svou majitelkou Kristýnou do Portugalska. Náhodou jsme prostřednictvím internetu zachytili stopu Czari a ukázalo se, že Kristýna žije sice v Portugalsku, ale je Češka. Kontakt byl navázán a věděli jsme o sobě. No a letos  slovo dalo slovo a Czari s rodinou k nám přijela na návštěvu i se svou čtyřnohou parťačkou - švyckou honičkou Ellen.

Více »

  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.