Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     

!!!   P O Z O R    Š T Ě Ň Á T K A   !!!

Narozená 29.4.2021

Více »

Bernský týdeník

  « PředchozíDalší »

Habbielka na vítězné vlně

16.09.20211

Habbiela Bohemia Hill

16.09.2021

Habbielce se daří, o víkendu absolvovala další výstavu a zase se líbila převelice.

KLUBOVÁ VÝSTAVA ŠVÝCARSKÝCH HONIČŮ 11.9.2021

Habbiela Bohemia Hill (třída otevřená): výborná 1, CAC, Klubová vítězka, Best of opposite sex

Rozhodčí: paní Olga Dolejšová

Habbielka úspěšně absolvovala bonitaci, získala výtečné posudky a byla zařazena mezi chovné feny plemene bernský honič. Gratulujeme!

Iggy Důležitý

29.08.20211

Iggy Bohemia Hill

29.08.2021

Od Iggyho máme samé dobré zprávy! Umí si říci, když potřebuje ven a dokonce už chodí na malou jako velcí kluci, žádné holčičí přidřepnutí, ale pěkně zvednout nožičku. Považte, že mu dnes jsou teprve čtyři měsíce, podle našich zkušeností si pěkně pospíšil. Iggy je důležitým členem své rodiny, včera byl na svatbě a poslal nám dokonce fotku s nevěstou. A nikoho nepřekvapí, že jim to slušelo, a jak! Iggyho rodina bere všechno s humorem a s láskou, a tak se pejsek postupně učí správným návykům. Lásku se snaží rodině oplácet, tak třeba když během čekání na příchod majitelů z práce vytahal z botníku asi čtyřicet párů bot, nic nerozkousal, miláček!

Iggy píše domů

08.08.20211

Iggy Bohemia Hill

08.08.2021

Iggy měl náročný týden. Majitelé pár dní chodili do práce a Iggy to měl na střídačku. Někdy do práce s Igorem, někdy do práce s Janou a někdy v domácím prostředí. Kluk si vede dobře, i když ne pokaždé se mu všechno podaří na jedničku. Potíž je, že chce pořád něco ochutnávat, kontrola papulky je skoro permanentní záležitost. Ale spaní má, jak je vidět, dobré a spokojené, má báječný štěněcí život. Děkujeme za zprávy a posíláme pozdrav!

Habbielka na vítězné vlně

01.08.20211

01.08.2021

Habbielka nám zase udělala velikou radost!

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA KLATOVY 31.7.2021

Habbiela Bohemia Hill (třída otevřená): výborná 1, CAC, CACIB, Best of Opposite sex

Rozhodčí: pan Tadeáš Mašlanka

Děkujeme majitelce Lucce za perfektní prezentaci, dobrá práce!

Iggy píše domů

27.07.20211

Iggy

27.07.2021

Dostali jsme dlouhé povídání od rodiny Iggyho. Jako všude se hledalo pro chlapečka nejvhodnější Rufname, nakonec se oslovení ustálilo na Gýsek. Jakmile si zvykl na tak trochu nové jméno, začalo učení. Vyprazdňování jde skvěle, převeliké chválení se vyplatí. Seznámení s dětmi, které přijely na prázdniny z daleka, bylo také v pořádku, pejsek byl na ně opatrný. Doma už je jako ryba ve vodě, na sedačce má své místo, to mu dělá zvlášť velkou radost, ostatně, přečtěte si, jak to vidí samo štěňátko...

Více »

  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.