Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     

!!!   P O Z O R    Š T Ě Ň Á T K A   !!!

MÁME NAKRYTO, ŠTĚŇÁTKA BUDOU NA SVĚTĚ UŽ ZA PÁR DNÍ

Více »

Bernský týdeník

  « PředchozíDalší »

Pozdrav od Ellisky

27.04.20211

Harudha Bohemia Hill

27.04.2021

Máme velikánskou radost z pozdravu, který přišel ze Slovenska. Krásné fotky své mamince Meiře poslala Elliska, jinak také Harudha Bohemia Hill. Už se těšíme, až se Meiře, jejíž je Elliska věrnou kopií, vrátí stejně štíhlá postavička. Kdo se na to těší nejvíc, je ovšem samotná Meira,toho  odpočívání už má plné zuby; je to od přírody vysoce aktivní holka, žádná povalečka!

Smečka

23.04.20211

Fanynka

23.04.2021

Ode dneška už máme pohotovost. Všechno se točí kolem nastávající maminky a smečce nezbývá, než to vzít na vědomí. Fanynka a spol. tráví víc času na zahradě než na vycházkách, pár dní to musejí vydržet, Meira touto dobou zkrátka už ani na chvíli nezůstává sama doma. Naše milá Bijou má zítra dvanácté narozeniny, ovšem oslava se ještě ani neplánuje; prioritou je příchod štěňátek na svět...

"Naši" kluci na prázdninách

07.04.20216

Hamied a Oiva

07.04.2021

Milý pozdrav jsme dostali z Finska! Oiva  a Hamied strávili zimní dovolenou se svými majiteli v Laponsku. Byli nadšeni z turistických stezek, kde byly četné stopy po zajících. Jinak v Laponsku byl vcelku normální život, i restaurace jsou otevřené. Před časem se zdálo, že cestování nebude ve Finsku možné, nakonec se k omezení nepřistoupilo. V této době ještě není zřejmé, kdy se budou konat psí výstavy, majitelé by rádi předvedli Hamieda ve výstavním kruhu. Děkujeme Sonje a Terovi za zprávy a krásné fotografie, máme velkou radost!

Pozdrav z Holandska

27.03.20211

Earl Grey Bohemia Hill

27.03.2021

Děkujeme za krásnou fotografii! Earl Grey nám posílá pozdrav. Takhle to vypadá v jeho rodině v sobotu ráno. Právě v těchto dnech uplynulo osm let od našeho setkání s jeho majiteli v Lucemburku. Jako obvykle jsme tam jeli na výstavu z našich nejoblíbenějších (výstavy se na výstavišti LUXEXPO konaly vždy koncem března a začátkem září a my jsme tam bývali častými návštěvníky). Earl si s majiteli okamžitě padl do oka a odjel s nimi do Holandska, ani nám nezamával. Je vidět, že vřelý vztah trvá dodnes. Zdravíme Earla a jeho báječnou rodinu!

Smutné výročí

13.03.20211

Kalinka

13.03.2021

Dnes jsou to tři roky, co nás opustila naše milovaná Kalinka. Prožili jsme společně čtrnáct let a bylo to krásné období. Vzpomínáme na ni s láskou každý den. Osud to zařídil tak, že Meira, ačkoliv s Kalinkou není vůbec zpřízněná, je jí velmi podobná exteriérem i povahou. Bylo dokonce období, kdy jsme se pletli v oslovení a volávali jsme na ni Kali...

Kdo by si chtěl tuhle naši krásku připomenout...

BERNSKÁ SMEČKA: Za Kalinkou - Neviditelný pes (lidovky.cz)

  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.