Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

!!!   N O V Í   Š A M P I O N I   !!!

IDEAL BOHEMIA HILL - NOVÝ ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION

HABBIELA BOHEMIA HILL - NOVÝ ČESKÝ ŠAMPION

Více »

Bernský týdeník

  « PředchozíDalší »

TŘICÍTKA - Jubilejní národní výstava 3.12.2022

06.12.20227

Ideal Bohemia Hill

04.12.2022

Včera byla v Brně velká sláva, jubilejní výstava. Měli jsme želízko v ohni a byla to veliká paráda!

Národní výstava Brno 3.12.2022

JCH Ideal Bohemia Hill (mezitřída): výborný 1, CAC, BOB, Jubilejní národní vítěz, VI. skupina FCI - 4. místo

Rozhodčí: kruh paní Lenka Frnčová, VI. skupina FCI paní Olga Dolejšová

Handling: Pavlína Plucnarová

Všem děkujeme a moc blahopřejeme majitelům!

Více »

Elliska

20.11.20221

Ellis

20.11.2022

Přišel nám milý pozdrav ze Slovenska. Elliska (Harudha Bohemia Hill) se má báječně. Nedávno jí i jejím sedmi sourozencům z vrhu H byly tři roky. Většinou to u pejsků znamená nástup rozumu, ovšem jelikož v případě jejich maminky Meiry se věk dostavil docela sám, tak nevíme, jak to má Elliska. V každém případě ze Slovenska nepřicházejí na holčičku žádné stížnosti, je to milovaný člen rodiny. Děkujeme a posíláme také srdečné pozdravy!

Lovec Iggy

13.11.20221

Iggy

13.11.2022

Tak Iggýsek je lovec. Dostali jsme zprávu, jak dal majitelům pořádně zabrat... Začalo to tím, že se nedovoleně vzdálil od rodiny, což je nejčastější prohřešek loveckých psů To je známá věc. Takže Iggy vzal dráhu a byl pryč dvě hodiny. Byl sem tam slyšet, ale nevracel se. Nakonec se ozval poměrně blízko, tak majitelé vyběhli správným směrem a považte! Nejdřív byl spatřen jelen a za ním vítězoslavně se tvářící Iggy! Samozřejmě, nejdřív se řešilo nedovolené opuštění, ale průšvihář byl brzy vzat na milost. Lovecký pes je lovecký pes, co naděláte...

Meira a Finch

20.10.20229

Meira a Finch

20.10.2022

Dnes mají tito dva naši nejmladší a nejúspěšnější své sedmé narozeniny. Před sedmi lety nám naši Bijunka a Bodýsek nadělili do porodní bedny pět štěňátek, dva kluky a tři holčičky. Přejeme všem krásný narozeninový den, hodně zdraví, štěstí a radosti!

A co za těch sedm let Meira s Finchem dokázali? Meira se stala dvakrát maminkou, celkem se jí narodilo patnáct potomků, osm kloučků a sedm holčiček. Šest z nich zůstalo v České republice, dva se stěhovali do Rakouska a dva do Holandska a po jednom do Spojeného království, do Polska, na Slovensko, do Německa a do Finska. Pokud jde o výstavní kruhy, tam se velmi činili jak Meira, tak Finch:

Více »

Výlet na Moravu

17.10.202212

Lednice

17.10.2022

Rozloučení s letošními bydlíkovými výlety patřilo Moravě. Výběr to nebyl úplně náhodný, muže čekala služební  cesta do Mikulova, tak naplánoval třídenní výlet pro celou rodinu. Když pejsci zjistili, že se nosí proviant do obytňáku, zpozorněli. Jsou vždycky zvědaví, zda se jich akce týká. Obavy to nejsou nejchytřejší, copak je tu můžeme zavřít a odjet? No, když ti tři dovedové zjistili, že mají nastupovat, byli nadšením bez sebe. Dvojčata cestují v kennelách a pozorují cestu okny - Meira předním a Finch zadním; mezitím si rádi schrupnou. Candy sedí na sedadle u stolu a je připoutaná psím  bezpečnostním pásem. Ta má také vlastní okno k dispozici.

Více »

  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.