Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič úspěchy

!!!   P O Z O R    Š T Ě Ň Á T K A   !!!

Narozená 9.10.2021 (Esprit Royal Bohemia Hill x Ervilla Cervarius)

Více »

Bernský týdeník

  « PředchozíDalší »

Habbielka

29.11.20219

Habbiela

29.11.2021

Habbielka nám poslala úplně čerstvé fotky z první letošní sněhové nadílky. Od svých nedávných druhých narozenin už je z ní dospělá slečna, ovšem její temperament a nápady se nemění. Když si čtu zprávy o Habbielce, vidím její maminku Meiru, je to úplně totéž: chytrá, mazaná, majitele má na háku a vždy si bravurně poradí, jak nejlépe dosáhnout svého. Lucka ji miluje a doma si už na lumpárny zvykli, prostě to k Habbiele patří. To známe. Děkujeme za zprávy a fotky, krasasvice to je!

Více »

Ideal

13.11.20213

Ajdíček, Čiki a Šagi

13.11.2021

Ajdíček (Ideal Bohemia Hill) se ve svém novém domově zařadil do smečky. Jeho novými "brášky" se stali bernští honiči Čikitko a Franklinek, jakož i porcelaine Šagýsek. Jak se dozvídáme od majitelky Moničky, nejmladší Ajdíček zodpovědně trénuje na šéfa smečky a doufá, že to klapne; avšak kluci mu umějí dát jemně, ale rozhodně najevo, že má smůlu, tak to u nich rozhodně fungovat nebude. To jsem zvědavá, jak to dopadne, protože Ajdíčkova maminka Golda Meir se jako nejmladší se svými vůdcovskými ambicemi v naší smečce prosadila a jak ji znám, svým potomkům před jejich odchodem zcela  jistě prozradila, jak na to...

Více »

Jonášek píše domů...

27.10.20215

Jonáš

27.10.2021

Dostali jsme zprávu od Jonáška (Ionel Bohemia Hill). Žije na Moravě, nedaleko bydliště svého tatínka Artura. Jeho majitelkou je studentka a měla možnost se mu věnovat celé prázdniny. Byli jsme tedy zvědaví, jak si Jonášek povede, až začne škola. Možná i proto, že Barunky tatínek je trenérem psů, Jonášek byl na tuto změnu dobře připraven. Na chvále, kterou na něj slýcháme od počátku, kdy se do nové rodiny zařadil (prý doslova, jako kdyby tam patřil odjakživa), se s příchodem podzimu nic nezměnilo. Děkujeme za fotky a přejeme hodně radosti!

Habone píše domů...

18.10.20215

Habone a Greta

18.10.2021

"Moje milá maminko Meiro, milá Radko a Mirku,

předně bych Vám chtěla poděkovat za přání k narozeninám a pozdravit Vás. Ani mi to nepřišlo, že ten čas tak běží a že už jsem tedy velká holka. Stále si připadám stejně: stejně roztomilá, krásná, chytrá, poslušná, no zkrátka dokonalá. Hm, teď jsem to asi trochu přepískla, taky umím dělat neuvěřitelné nory po celé zahradě, zejména kompostu věnuji patřičnou pozornost - ona tam ta naše paní domu vždycky hodí něco zajímavého, ale teď s tím nějak přestala, nechápu proč - něco říkala o tom, že pána nesmíme tak provokovat svojí dokonalou schopností překonávání překážek. Nechci se chlubit, ale zatímco Gretka jen hrabe a podlejzá, já umím i přeskočit, protože nemám tak těžkou záď, ale to nikomu neříkejte, to by Greta byla smutná, ona je trochu statnější jak já. Já si držím pořád super postavu modelky. Gretka má ale zase delší uši, ty jí vážně závidím.

Více »

Iris a Habbiela

10.10.20212

Florence Iris Bohemia Hill

10.10.2021

Další výstava za námi a zase úspěšně. Tentokrát bylo družstvo BOHEMIA HILL v jiném složení, v našem dresu startovala sedmiletá Iriska a dvouletá Habbielka.

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA ČESKÉ BUDĚJOVICE 9.10.2021

CH Florence Iris Bohemia Hill (třída šampionů): výborná 1, CAC, CACIB, BOB

Habbiela Bohemia Hill (třída otevřená): výborná 1, CAC, Res. CACIB

Rozhodčí: pan Tibor Havelka (SK)

Více »

  « PředchozíDalší »

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.