Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič logo

Bernský honič úspěchy

!!!   N O V Í   Š A M P I O N I   !!!

IDEAL BOHEMIA HILL - NOVÝ ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION

HABBIELA BOHEMIA HILL - NOVÝ ČESKÝ ŠAMPION

Více »

Kennel BOHEMIA HILL - vítejte v Hájemství bernských honičů!

NOVÍ ČEŠTÍ ŠAMPIONI - gratulujeme majitelkám Moničce Jalové Kelnarové a Lucce Kočovské!NOVÍ ČEŠTÍ ŠAMPIONI - gratulujeme majitelkám Moničce Jalové Kelnarové a Lucce Kočovské!
IdealIdeal
HabbielaHabbiela
IdealIdeal
HabbielaHabbiela
Ideal a HabbielaIdeal a Habbiela

Bernský honič - nepřehlédněte

18.04.2022

G A L E R I E   šampionů...

»

25.04.2021

PSÍ ZÁLEŽITOSTI aneb V hlavní roli pes kniha Radany Menšíkové - 15 vzorů smluv a jiných dokumentů

»

24.04.2021

B E R N S K Ý   H O N I Č historie českého chovu (přehled vrhů)

»

04.12.2020

SVĚTOVÉ a EVROPSKÉ VÝSTAVY 2006 - 2020 účast a výsledky

»

30.09.2019

NÁŠ VÝSTAVNÍ ROK 2019 - rekapitulace

»

21.01.2018

PLEMENNÝ STANDARD a PORTRÉT PLEMENE  je dobré si přečíst...

»

Š T Ě Ň A T A - PUPPIES

ESPRIT ROYAL Bohemia Hill je tatínkem! Jeho vyvolenou je fenka z chovu naší kamrádky Anny Szustakiewicz (PL). Dobrá zpráva je, že jedno ze štěňátek, holčička Tessi (Altesse Royale), žije se svým tatínkem u Jarušky (chovatelská stanice Syrinx Bohemia). Z toho máme velikou radost!

Zajímáte se o chov a trápí vás tristní situace rodičovských párů? Pak vám doporučuji článek  ČASY SE MĚNÍ napsaný pro náš web; za chvíli to bude již deset let ... Co myslíte, jsme na tom nyní (s další poradkyní chovu) lépe?  

»

Garance kvality

Naším krédem je, že dobré jméno zavazuje!

Naši psi nosí z výstav nejvyšší ocenění. Excelentně si vedou sourozenci ICH GOLDA MEIR a  ICH GENTLEMAN FINCH

Od r. 2004 (založení BOHEMIA HILL) se u nás narodilo jen 62 štěňat; titul EVROPSKÝ VÍTĚZ + SVĚTOVÝ VÍTĚZ + SVĚTOVÁ NADĚJE celkem 13x získal někdo z nich.

Pokud jde o naše barvy vůbec, titul SVĚTOVÝ VÍTĚZ, FCI SVĚTOVÁ NADĚJE a EVROPSKÝ VÍTĚZ nám náleží celkem 17x...

 

»

Aktuálně z Deníku štěňat

Zprávy od Badge!

26.05.20223

Badge se narodil naší milé Hispánce, letos na podzim to už bude čtrnáct roků. Občas nás jezdí navštěvovat, jsme v kontaktu, i když ne úplně  pravidelném. Dnes nám od Badge přišla po čase zpráva, vzhledem k jeho věku jsem ji pochopitelně otevírala rozechvěle. Ale hned po první větě se mi ulevilo. Badge se nám totiž s nadšením pochlubil, že dělá doma chůvu! Jeho rodina se rozrostla o malého broučka a Badge získal moc důležitou funkci. Ze srdce  gratulujeme a přejeme všem hlavně zdraví!

Aktuálně z Bernského týdeníku

Výstavní úspěch ve Finsku

22.05.2022

Delphine Ann

Andulce (Delphine Ann Bohemia Hill) bude za týden jedenáct let. Je jedním z našich štěňátek, která zamířila do Finska. Měli jsme to štěstí, že jsme se s ní a s její majitelkou Ritvou potkali na Světové výstavě v Budapešti v roce 2013. Tentokrát máme zprávy z výstavy ve Finsku a sice v Siilinjärvi. Andulka získala krásné ocenění, jak je vidět z pohárů a kokard. Posuzoval pan Sakari Poti. Jak Ritva píše, její Annu je stále ve výtečné formě ("svižná dívka"). Děkujeme za zprávy, zdravíme do Finska a gratulujeme!

Varování

Upozorňujeme, že k užití materiálů z našeho webu je nezbytné předchozí obstarání našeho písemného souhlasu. K vybraným fotografiím má autorská práva časopis Planeta zvířat a každý musí v případě neoprávněného nakládání s nimi počítat s právním postihem!

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.