Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič logo

Bernský honič úspěchy

!!!   N O V Í   Š A M P I O N I   !!!

IDEAL BOHEMIA HILL - NOVÝ ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION

HABBIELA BOHEMIA HILL - NOVÝ ČESKÝ ŠAMPION

Více »

Kennel BOHEMIA HILL - vítejte v Hájemství bernských honičů!

IDEAL BOHEMIA HILL - Juniorchampion, Světová naděje (Světová výstava Brno 2021)IDEAL BOHEMIA HILL - Juniorchampion, Světová naděje (Světová výstava Brno 2021)
HABBIELA BOHEMIA HILL - Český šampion, Národní vítěz Klatovy 2021, Národní vítěz Klatovy 2022HABBIELA BOHEMIA HILL - Český šampion, Národní vítěz Klatovy 2021, Národní vítěz Klatovy 2022
HAMIED BOHEMIA HILL - excellent 1, CAC, Best of Breed  - NDS Ristiina (FIN)HAMIED BOHEMIA HILL - excellent 1, CAC, Best of Breed - NDS Ristiina (FIN)
HABONE BOHEMIA HILL - Národní vítěz Mladá Boleslav 2022HABONE BOHEMIA HILL - Národní vítěz Mladá Boleslav 2022
ISHARA BOHEMIA HILL - United KingdomISHARA BOHEMIA HILL - United Kingdom

Bernský honič - nepřehlédněte

31.07.2022

Lucembursko a Alsasko 2022 aneb Po vlastní stopě část čtvrtá

Lucembursko a Alsasko 2022 aneb Po vlastní stopě část třetí

Lucembursko a Alsasko 2022 aneb Po vlastní stopě část druhá

Lucembursko a Alsasko 2022 aneb Po vlastní stopě část první

»

18.04.2022

G A L E R I E   šampionů...

»

25.04.2021

PSÍ ZÁLEŽITOSTI aneb V hlavní roli pes kniha Radany Menšíkové - 15 vzorů smluv a jiných dokumentů

»

Š T Ě Ň A T A - PUPPIES

ESPRIT ROYAL Bohemia Hill je tatínkem! Jeho vyvolenou je fenka z chovu naší kamrádky Anny Szustakiewicz (PL). Dobrá zpráva je, že jedno ze štěňátek, holčička Tessi (Altesse Royale), žije se svým tatínkem u Jarušky (chovatelská stanice Syrinx Bohemia). Z toho máme velikou radost!

Zajímáte se o chov a trápí vás tristní situace rodičovských párů? Pak vám doporučuji článek  ČASY SE MĚNÍ napsaný pro náš web; za chvíli to bude již deset let ... Co myslíte, jsme na tom nyní (s další poradkyní chovu) lépe?  

»

Garance kvality

Naším krédem je, že dobré jméno zavazuje!

Naši psi nosí z výstav nejvyšší ocenění. Excelentně si vedou sourozenci ICH GOLDA MEIR a  ICH GENTLEMAN FINCH

Od r. 2004 (založení BOHEMIA HILL) se u nás narodilo jen 62 štěňat; titul EVROPSKÝ VÍTĚZ + SVĚTOVÝ VÍTĚZ + SVĚTOVÁ NADĚJE celkem 13x získal někdo z nich.

Pokud jde o naše barvy vůbec, titul SVĚTOVÝ VÍTĚZ, FCI SVĚTOVÁ NADĚJE a EVROPSKÝ VÍTĚZ nám náleží celkem 17x...

 

»

Aktuálně z Deníku štěňat

Ivory

31.07.20225

Ivory a Meira

Dnes měla Meira nečekanou ale moc milou návštěvu. Její synek Ivory byl se svou rodinou na výletě. Jedním z jejich cílů byla přehrada Les Království. A protože to od přehrady k nám je co by kamenem dohodil, dokonce i pěšky, stavil se na maminku podívat. Meira sice měla jako obvykle nejdřív moc vlastních názorů, ale po chvíli se ukáznila a s Ivorym se pěkně proběhla. Je vždycky tak příjemné vidět štěňátka, jak prosperují. Ivoryho jeho rodina velice chválila; myslím, že by se Meira mohla sem tam i něco přiučit.

Více »

Aktuálně z Bernského týdeníku

Smutná zpráva

01.08.2022

Akim

Dnes jsme dostali z Prahy smutnou zprávu, za Duhový most odešel Akim (Acantus Bohemia Hill). Podle písmenka "A" na začátku jeho jména je poznat, že to byl pejsek z našeho prvního vrhu. Jeho maminkou byla naše milovaná Kalinka a tatínkem náš úžasný Abax. Štěňátek se jim narodilo celkem šest a Akimek měl z nich život nejdelší, 8. června mu bylo patnáct let. Děkujeme majitelům za vzornou péči a vůbec za všechno, co pro Akima dělali, protože se měl na světě parádně. Abaxe, Kalinku a všech šest štěňat zdravíme na obláček ...

Varování

Upozorňujeme, že k užití materiálů z našeho webu je nezbytné předchozí obstarání našeho písemného souhlasu. K vybraným fotografiím má autorská práva časopis Planeta zvířat a každý musí v případě neoprávněného nakládání s nimi počítat s právním postihem!

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.