Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič logo

Bernský honič úspěchy

!!!   N O V Í   Š A M P I O N I   !!!

IDEAL BOHEMIA HILL - NOVÝ ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION

HABBIELA BOHEMIA HILL - NOVÝ ČESKÝ ŠAMPION

Více »

Kennel BOHEMIA HILL - vítejte v Hájemství bernských honičů!

Expedice Belgie 2007: EURODOGSHOW Kortrijk - Abax (třída šampionů) CAC, CACIB, BOBExpedice Belgie 2007: EURODOGSHOW Kortrijk - Abax (třída šampionů) CAC, CACIB, BOB
Expedice Belgie 2007: EURODOGSHOW Kortrijk - Hispánka (třída šampionů) CAC, CACIBExpedice Belgie 2007: EURODOGSHOW Kortrijk - Hispánka (třída šampionů) CAC, CACIB
Expedice Belgie 2007: EURODOGSHOW Kortrijk - vítězné poháryExpedice Belgie 2007: EURODOGSHOW Kortrijk - vítězné poháry
Expedice Belgie 2007: po výstavě přišla druhá část - báječná dovolená s celou smečkouExpedice Belgie 2007: po výstavě přišla druhá část - báječná dovolená s celou smečkou
Expedice Belgie 2007: dovolená - HispánkaExpedice Belgie 2007: dovolená - Hispánka
Expedice Belgie 2007: Alabastr a Aristo poprvé u mořeExpedice Belgie 2007: Alabastr a Aristo poprvé u moře

Bernský honič - nepřehlédněte

31.07.2022

Lucembursko a Alsasko 2022 aneb Po vlastní stopě část čtvrtá

Lucembursko a Alsasko 2022 aneb Po vlastní stopě část třetí

Lucembursko a Alsasko 2022 aneb Po vlastní stopě část druhá

Lucembursko a Alsasko 2022 aneb Po vlastní stopě část první

»

18.04.2022

G A L E R I E   šampionů...

»

25.04.2021

PSÍ ZÁLEŽITOSTI aneb V hlavní roli pes kniha Radany Menšíkové - 15 vzorů smluv a jiných dokumentů

»

Š T Ě Ň A T A - PUPPIES

ESPRIT ROYAL Bohemia Hill je tatínkem! Jeho vyvolenou je fenka z chovu naší kamrádky Anny Szustakiewicz (PL). Dobrá zpráva je, že jedno ze štěňátek, holčička Tessi (Altesse Royale), žije se svým tatínkem u Jarušky (chovatelská stanice Syrinx Bohemia). Z toho máme velikou radost!

Zajímáte se o chov a trápí vás tristní situace rodičovských párů? Pak vám doporučuji článek  ČASY SE MĚNÍ napsaný pro náš web; za chvíli to bude již deset let ... Co myslíte, jsme na tom nyní (s další poradkyní chovu) lépe?  

»

Garance kvality

Naším krédem je, že dobré jméno zavazuje!

Naši psi nosí z výstav nejvyšší ocenění. Excelentně si vedou sourozenci ICH GOLDA MEIR a  ICH GENTLEMAN FINCH

Od r. 2004 (založení BOHEMIA HILL) se u nás narodilo jen 62 štěňat; titul EVROPSKÝ VÍTĚZ + SVĚTOVÝ VÍTĚZ + SVĚTOVÁ NADĚJE celkem 13x získal někdo z nich.

Pokud jde o naše barvy vůbec, titul SVĚTOVÝ VÍTĚZ, FCI SVĚTOVÁ NADĚJE a EVROPSKÝ VÍTĚZ nám náleží celkem 17x...

 

»

Aktuálně z Deníku štěňat

Pozdravy od našich odchovánků

29.12.202211

Oiva a Hamied

Těší nás pozdravy od našich štěňátek, které jako každoročně dostáváme. Majitelé zpravidla k fotografii připíší pár řádků, jak se jejich miláčkové mají. Vzhledem k tomu, že náš první vrh přišel na svět už před více než patnácti lety, dostáváme pozdravy i od majitelů, kteří se bohužel už se svými berňáčky rozloučili. Na jednu stranu to bývá smutné, ale co naplat, tak to na světě chodí. Zároveň je to sdělení o lásce až za hrob. Všem majitelům za jejich pozdravy moc děkujeme. Jelikož v naší chovatelské stanici se tady v Podkrkonoší už žádná štěňátka nenarodí, moc to pro nás znamená a vážíme si toho. Našich štěňátek nebylo mnoho, pamatujeme si každé a milujeme je všechna napořád. 

Více »

Aktuálně z Bernského týdeníku

Candy má narozeniny!

27.01.2023

Candida Bohemia Hill

Už to bude třináct roků, co se mamince Hispánce a tatínkovi Bandiérovi narodilo jedenáct štěňátek - šest kluků a pět holčiček. Candy zůstala doma a dělá nám samou radost.

Posíláme moc pozdravů s přáním všeho nejlepšího do Finska, kde žije Oiva (oficiálně Carbonado), do Švýcarska, tam se odstěhoval Czardas (Coral) a do Středočeského kraje Kotynce (Cascade).

Candy, Meira a Finch tu už krouží kolem dortu, který báječně voní - je totiž máslový a plněný drůbežími jatýrky...

Varování

Upozorňujeme, že k užití materiálů z našeho webu je nezbytné předchozí obstarání našeho písemného souhlasu. K vybraným fotografiím má autorská práva časopis Planeta zvířat a každý musí v případě neoprávněného nakládání s nimi počítat s právním postihem!

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.