Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič logo

Bernský honič úspěchy

!!!   N O V Ý   Š A M P I O N    !!!

IDEAL BOHEMIA HILL - NOVÝ ČESKÝ ŠAMPION ČMKU

 

Více »

Kennel BOHEMIA HILL - vítejte v Hájemství bernských honičů!

Décent Dauphin Bohemia Hill (Finnland): Interchampion C.I.E., European Winner 2015, World Winner 2016 and 2017, Juniorchampion, MultichampionDécent Dauphin Bohemia Hill (Finnland): Interchampion C.I.E., European Winner 2015, World Winner 2016 and 2017, Juniorchampion, Multichampion
Daisy Belle Bohemia Hill (Czech Republic)Daisy Belle Bohemia Hill (Czech Republic)
Déja Vu Bohemia Hill (Lithuania)Déja Vu Bohemia Hill (Lithuania)
Desert Rose Bohemia Hill (Belgium)Desert Rose Bohemia Hill (Belgium)
Delphine Ann Bohemia Hill (Finnland): Interchampion C.I.E.Delphine Ann Bohemia Hill (Finnland): Interchampion C.I.E.

Bernský honič - nepřehlédněte

31.07.2022

Lucembursko a Alsasko 2022 aneb Po vlastní stopě část čtvrtá

Lucembursko a Alsasko 2022 aneb Po vlastní stopě část třetí

Lucembursko a Alsasko 2022 aneb Po vlastní stopě část druhá

Lucembursko a Alsasko 2022 aneb Po vlastní stopě část první

»

18.04.2022

G A L E R I E   šampionů...

»

25.04.2021

PSÍ ZÁLEŽITOSTI aneb V hlavní roli pes kniha Radany Menšíkové - 15 vzorů smluv a jiných dokumentů

»

Š T Ě Ň A T A - PUPPIES

ESPRIT ROYAL Bohemia Hill je tatínkem! Jeho vyvolenou je fenka z chovu naší kamrádky Anny Szustakiewicz (PL). Dobrá zpráva je, že jedno ze štěňátek, holčička Tessi (Altesse Royale), žije se svým tatínkem u Jarušky (chovatelská stanice Syrinx Bohemia). Z toho máme velikou radost!

Zajímáte se o chov a trápí vás tristní situace rodičovských párů? Pak vám doporučuji článek  ČASY SE MĚNÍ napsaný pro náš web; za chvíli to bude již deset let ... Co myslíte, jsme na tom nyní (s další poradkyní chovu) lépe?  

»

Garance kvality

Naším krédem je, že dobré jméno zavazuje!

Naši psi nosí z výstav nejvyšší ocenění. Excelentně si nyní vede zejména CH IDEAL BOHEMIA HILL

Od r. 2004 (založení BOHEMIA HILL) se u nás narodilo jen 62 štěňat; titul EVROPSKÝ VÍTĚZ + SVĚTOVÝ VÍTĚZ + SVĚTOVÁ NADĚJE celkem 13x získal někdo z nich.

Pokud jde o naše barvy vůbec, tedy jak o psy v naší chovatelské stanici narozené, tak o psy, které jsme si pořídili, výše uvedené tituly nám náleží dokonce 17x...

 

»

Aktuálně z Deníku štěňat

Milá návštěva

29.05.20238

Ajdíček a Finýsek

Na tuhle návětěvu jsme se dlouho těšili. Při příležitosti svých nedávných druhých narozenin se na svou maminku Meiru přijel podívat Ajdíček (Ideal Bohemia Hill). Naše smečka se mu přicházela představovat postupně, aby toho nebylo moc najednou. První samosebou maminečka. Ta byla nadšená, těžko říci, kdo se jí na první pohled líbil víc, zdali  Ajdíček nebo Monička. V každém případě propukla v naprosté zoufalství, když se oba pro něco vraceli do auta; zavěsila se na plot a naříkala usedavě. Druhý vyběhl Finch a hned pochopil, že mu přijel skvělý parťák. Candy rozvážně přikráčela poslední a zajímala se jen o Moničku.

Více »

Aktuálně z Bernského týdeníku

Narozeniny

31.05.20233

Hispánka s rodinkou "D"

Včera oslavil své dvanácté narozeniny náš vrh "D". Jeho maminkou byla naše hodná Hispánka a tatínkem stejně hodný Abax. Nemohlo to dopadnout jinak, než že jejich děti byly úžasné. Bylo jich sedm, dva kluci a pět holčiček; Kyösti (Décent Dauphin) a Annu (Delphine Ann) našli svůj domov ve Finsku, Duke (Decor Dewey) a Bella (Daisy Belle) v České republice, Obi (Desert Rose) v Belgii, Luna ( Desirée Diva) v Holandsku a Flora (Déja Vu) v Litvě. Bohužel víme, že Duke a Luna oslavili dvanácté narozeniny už za Duhovým mostem, moc na ně vzpomínáme.

Více »

Varování

Upozorňujeme, že k užití materiálů z našeho webu je nezbytné předchozí obstarání našeho písemného souhlasu. K vybraným fotografiím má autorská práva časopis Planeta zvířat a každý musí v případě neoprávněného nakládání s nimi počítat s právním postihem!

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.