Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič logo

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     

ICH DÉCENT DAUPHIN BOHEMIA HILL JE NOVÝ BALTIC VETERAN WINNER 2019 + BOB !!!

Lire la suite »

Kennel BOHEMIA HILL - vítejte v Hájemství bernských honičů!

Evropská výstava Wels 2019, Maruška je jednička (ICH Golda Meir Bohemia Hill European Winner,  Best of Breed)Evropská výstava Wels 2019, Maruška je jednička (ICH Golda Meir Bohemia Hill European Winner, Best of Breed)
Kyösti (Décent Dauphin Bohemia Hill), žije ve Finsku a je to nejúspěšnější bernský honič vesmíruKyösti (Décent Dauphin Bohemia Hill), žije ve Finsku a je to nejúspěšnější bernský honič vesmíru
Candy (Candida Bohemia Hill) naše kráska, která letos oslavila své už desáté narozeninyCandy (Candida Bohemia Hill) naše kráska, která letos oslavila své už desáté narozeniny
Berna (Brillance Bohemia Hill), jedna z neúspěšnějších, s láskou vzpomínámeBerna (Brillance Bohemia Hill), jedna z neúspěšnějších, s láskou vzpomínáme
Milan (Effect Gambit Bohemia Hill), žije v HolandskuMilan (Effect Gambit Bohemia Hill), žije v Holandsku

Bernský honič - nepřehlédněte

Štěňata - puppies 2020

Pro velký úspěch předcházejícího vrhu letos plánujeme štěňátka BOHEMIA HILL stejných rodičů!

                VRH I - Litter I

rodiče - parents :

ICH GOLDA MEIR BOHEMIA HILL a

ICH ARCHIBALD MORAVIAN PRIDE

Z osmi štěňat vrhu H šest našlo své majitele v zahraničí a opakování spojení je tedy v naprostém souladu s doporučeními odborníků.

Případné dotazy apod. na e-mail: radana.mensikova@gmail.com.

»

GARANTIE DE LA QUALITÉ

Notre crédo : « bon nom oblige »!

Nos chiens vivent dans une ambiance familiale, ils sont en contact permanent avec les gens et suffisamment en mouvement dans la nature. Nous veillons surtout à ce que nos chiens et chiots soient en bonne santé, nous restons en contact pratiquement avec tous les propriétaires de nos chiots et voilà pourquoi nous avons suffisamment d’informations sur la qualité de notre élevage.

»

Aktuálně z deníku štěňat

Salutation des Etats Unis

23.02.2011

Nous avons été réjouits par Zandra qui  loue sa chienne Zorrah (Courage Bohemia Hill). Nitre joie est directement proportionnelle au temps que la famille Parker attendait leur petite fille ardemment désirée. Zorrah est vraiment aimée par sa familleet elle porte á sa vie tant de joie! Nous saluons Zorrah et sa famille merveilleuse en Californie!

Varování

Upozorňujeme, že k užití materiálů z našeho webu je nezbytné předchozí obstarání našeho písemného souhlasu. K vybraným fotografiím má autorská práva časopis Planeta zvířat a každý musí v případě neoprávněného nakládání s nimi počítat s právním postihem!

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.