Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič logo

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     

!!!   P O Z O R    Š T Ě Ň Á T K A   !!!

Chystá se krytí, štěňátka budou na jaře 2021

Více »

Kennel BOHEMIA HILL - vítejte v Hájemství bernských honičů!

Bernský honič - nepřehlédněte

04.12.2020

SVĚTOVÉ a EVROPSKÉ VÝSTAVY 2006 - 2020 účast a výsledky

»

30.09.2019

NÁŠ VÝSTAVNÍ ROK 2019 - rekapitulace

»

13.04.2019

G A L E R I E   šampionů...

»

21.01.2018

PLEMENNÝ STANDARD a PORTRÉT PLEMENE  je dobré si přečíst...

»

19.05.2017

B E R N S K Ý   H O N I Č historie českého chovu (přehled vrhů)

»

01.11.2016

PSÍ ZÁLEŽITOSTI aneb V hlavní roli pes kniha Radany Menšíkové

»

Š T Ě Ň A T A - j a r o 2 0 2 1 PUPPIES - spring 2021

Chystá se krytí naší krásky Goldy Meir Bohemia Hill. Se švýcarskými majiteli původně plánovaného ženicha jsme se dohodli, že zahraniční krytí necháme napříště, až covid dovolí.

Vybrali jsme pro Meiru překrásného psa Artura od Lošovské hvězdárny; oba mají excellentní rodokmeny!

Meira absolvovala genetické testy se skvělým výsledkem:  nenese vlohu pro HNĚDOU BARVU; nenese vlohu pro DLOUHOU SRST    

Dotazy a příp. rezervace na e-mail: radana.mensikova@gmail.com.

»

Garance kvality

Naším krédem je, že dobré jméno zavazuje!

Naši psi nosí z výstav nejvyšší ocenění. Excelentně si vedou sourozenci ICH GOLDA MEIR a  ICH GENTLEMAN FINCH

Od r. 2004 (založení BOHEMIA HILL) se u nás narodilo jen 54 štěňat; titul EVROPSKÝ VÍTĚZ + SVĚTOVÝ VÍTĚZ celkem 12x získal někdo z nich.

Pokud jde o naše barvy vůbec (tedy včetně těch, co nenesou přímo jméno BOHEMIA HILL), titul SVĚTOVÝ VÍTĚZ či EVROPSKÝ VÍTĚZ nám náleží celkem 17x...

 

»

Aktuálně z Deníku štěňat

Ellis

16.01.20213

Ellis

Elliska (Harudha Bohemia Hill) je půvabná dcerka naší Meiry, která žije v milující rodině na Slovensku. Máme o ní pravidelné zprávy. Víme, že Ellis je studentkou psí školy. Má za sebou už i nácvik tak náročné discipliny, jako je odložení, a je v tom moc dobrá! Doma má skvělého parťáka, mají se spolu náramně. Třeba tahle fotka se jmenuje "večerní kino". Moc děkujeme za zprávy a vtipné fotky; zdravíme na Slovensko a moc se těšíme na další zprávičky o Ellisce!

Aktuálně z Bernského týdeníku

Po Vánocích

17.01.20213

Napadl nám sníh a ne každý člen smečky je nadšen. Funny by běhala venku pořád, ať už v lese nebo kolem domu, Candy a Bijou jdou na zahradu jen z donucení, ovšem procházka, to je jiná, tam se hrnou ochotně. Zbytek jednou tak, podruhé tak, podle nálady. Jsme poměrně oblíbení mezi srnkami, chodí si k nám na zahradu na jablíčka. Nějak nebyl čas a jablka, co spadala ze stromu. pod ním zůstala. Srnky si to pamatují, sníh odhrábnou a mají hostinu. Chodí zpravidla nad ránem a vždycky je někdo vidí z okna, většinou Meira, pověstná svým nic moc libozvučným hlasem. Hned dává najevo nelibost, neb bez jejího výslovného souhlasu (ten neuděluje často) by se nemělo dít nic, kam jen oko milé Meirinky dohlédne. S touhle výraznou osobností si užijeme legrace...

Varování

Upozorňujeme, že k užití materiálů z našeho webu je nezbytné předchozí obstarání našeho písemného souhlasu. K vybraným fotografiím má autorská práva časopis Planeta zvířat a každý musí v případě neoprávněného nakládání s nimi počítat s právním postihem!

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.