Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič logo

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     

ICH DÉCENT DAUPHIN BOHEMIA HILL JE NOVÝ BALTIC VETERAN WINNER 2019 + BOB !!!

Více »

Kennel BOHEMIA HILL - vítejte v Hájemství bernských honičů!

Naši slavní ... EUROPEAN WINNER 2019 Best of Breed ICH Golda Meir Bohemia Hill (Wels)Naši slavní ... EUROPEAN WINNER 2019 Best of Breed ICH Golda Meir Bohemia Hill (Wels)
Naši slavní... WORLD WINNER 2018 Best of Breed ICH Golda Meir Bohemia Hill (Amsterdam)Naši slavní... WORLD WINNER 2018 Best of Breed ICH Golda Meir Bohemia Hill (Amsterdam)
Naši slavní... EUROPEAN JUNIOR WINNER 2016 Best of Breed ICH Golda Meir Bohemia Hill (Bruxelles)Naši slavní... EUROPEAN JUNIOR WINNER 2016 Best of Breed ICH Golda Meir Bohemia Hill (Bruxelles)
Naši slavní..- EUROPEAN WINNER 2016 ICH Candida Bohemia Hill (Bruxelles)Naši slavní..- EUROPEAN WINNER 2016 ICH Candida Bohemia Hill (Bruxelles)
Naši slavní... WORLD JUNIOR WINNER 2013 ICH Celer Cervarius (Budapest)Naši slavní... WORLD JUNIOR WINNER 2013 ICH Celer Cervarius (Budapest)
Naši slavní... BIS PUPPY 2010 European Specialty Show ICH Candida Bohemia Hill (Slovenj Gradec, Celje) Naši slavní... BIS PUPPY 2010 European Specialty Show ICH Candida Bohemia Hill (Slovenj Gradec, Celje)

Bernský honič - nepřehlédněte

30.09.2019

NÁŠ VÝSTAVNÍ ROK 2019 - rekapitulace

»

13.04.2019

G A L E R I E   šampionů...

»

04.09.2018

Náš výstavní rok 2018 - rekapitulace

»

21.01.2018

PLEMENNÝ STANDARD a PORTRÉT PLEMENE  je dobré si přečíst...

»

19.05.2017

B E R N S K Ý   H O N I Č historie českého chovu (přehled vrhů)

»

01.11.2016

PSÍ ZÁLEŽITOSTI aneb V hlavní roli pes kniha Radany Menšíkové

»

Štěňata - puppies 2020

Pro velký úspěch předcházejícího vrhu letos plánujeme štěňátka BOHEMIA HILL stejných rodičů!

                VRH I - Litter I

rodiče - parents :

ICH GOLDA MEIR BOHEMIA HILL a

ICH ARCHIBALD MORAVIAN PRIDE

Z osmi štěňat vrhu H šest našlo své majitele v zahraničí a opakování spojení je tedy v naprostém souladu s doporučeními odborníků.

Případné dotazy apod. stačí napsat na radana.mensikova@gmail.cz.

»

Garance kvality

Naším krédem je, že dobré jméno zavazuje!

Naši psi nosí z výstav nejvyšší ocenění. Excelentně si vedou sourozenci ICH GOLDA MEIR a ICH GENTLEMAN FINCH

Od r. 2004 (založení BOHEMIA HILL) se u nás narodilo jen 54 štěňat; titul EVROPSKÝ VÍTĚZ + SVĚTOVÝ VÍTĚZ celkem 11x získaly naše barvy.

Naši psi, co nenesou (nenesli) jméno BOHEMIA HILL, až na jedinou výjimku titul SVĚTOVÝ VÍTĚZ či EVROPSKÝ VÍTĚZ mají všichni.

 

»

Aktuálně z Deníku štěňat

Ještě zimní dovolená!

19.03.2020

Hamied a Oiva (Carbonado)

Milý pozdrav jsme dostali z Finska, v této nelehké situaci nám udělal zvlášť velkou radost. Kluci byli se svou rodinou na zimní dovolené v Laponsku (malý cestovatel Hamied už po druhé od chvíle, co do Finska přiletěl). Z fotky je ovšem patrné, že Hamied už ve skutečnosti moc malý není; majitelé píší, že v dospělosti nejspíš bude menší než starší Oiva (tatínek naší Fanynky), což kvitují. Tero píše, že i ve Finsku se situace zhoršuje, ale v podobných situacích tahle krásná zdravá země zůstává jakoby izolovaným ostrovem. Moc děkujeme za fotografie a zprávy, zdravíme do Finska a přejeme hlavně zdraví!

Aktuálně z Bernského týdeníku

Pozdrav z Rakouska

08.03.2020

Luna

Dostali jsme moc milý e-mail od našich přátel z Rakouska, majitelů Luny (Hasmodia Bohemia Hill). Holčičku dnes čeká velký den! Trefně to popsal Reinhold: Luna má před sebou první den skutečného života psa, jde do školy pro štěňátka! Stejně jako všichni její sourozenci je Luna aktivní a velmi samostatná fenka. Majitelé věří, že se ve škole bude dobře učit a vezme si k srdci zejména poslušnost po přivolání. Tak se budeme těšit na zprávy a věříme, že Luna bude premiantkou!

Varování

Upozorňujeme, že k užití materiálů z našeho webu je nezbytné předchozí obstarání našeho písemného souhlasu. K vybraným fotografiím má autorská práva časopis Planeta zvířat a každý musí v případě neoprávněného nakládání s nimi počítat s právním postihem!

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.