Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič logo

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     

ICH DÉCENT DAUPHIN BOHEMIA HILL JE NOVÝ BALTIC VETERAN WINNER 2019 + BOB !!!

Více »

Kennel BOHEMIA HILL - vítejte v Hájemství bernských honičů!

Flora (Déja Vu Bohemia Hill), žije v LitvěFlora (Déja Vu Bohemia Hill), žije v Litvě
Naše dorostenka Fanynka (Melkien Funny - Girl), import z Finska, dcera "našeho" Oivy (Carbonado Bohemia Hill)Naše dorostenka Fanynka (Melkien Funny - Girl), import z Finska, dcera "našeho" Oivy (Carbonado Bohemia Hill)
Esprit (Esprit Royal), chovný pes, žije na ŠumavěEsprit (Esprit Royal), chovný pes, žije na Šumavě
Candy (Candida Bohemia Hill), evropská vítězka 2016 (Brusel)Candy (Candida Bohemia Hill), evropská vítězka 2016 (Brusel)
Annu (Delphine Ann Bohemia Hill) a Kyösti (Décent Dauphin Bohemia Hill), žijí ve FinskuAnnu (Delphine Ann Bohemia Hill) a Kyösti (Décent Dauphin Bohemia Hill), žijí ve Finsku
Euro (Ebony Boy Bohemia Hill), žije v KaliforniiEuro (Ebony Boy Bohemia Hill), žije v Kalifornii

Bernský honič - nepřehlédněte

30.09.2019

NÁŠ VÝSTAVNÍ ROK 2019 - rekapitulace

»

13.04.2019

G A L E R I E   šampionů...

»

04.09.2018

Náš výstavní rok 2018 - rekapitulace

»

21.01.2018

PLEMENNÝ STANDARD a PORTRÉT PLEMENE  je dobré si přečíst...

»

19.05.2017

B E R N S K Ý   H O N I Č historie českého chovu (přehled vrhů)

»

01.11.2016

PSÍ ZÁLEŽITOSTI aneb V hlavní roli pes kniha Radany Menšíkové

»

Štěňata - puppies 2020

Pro velký úspěch předcházejícího vrhu letos plánujeme štěňátka BOHEMIA HILL stejných rodičů!

                VRH I - Litter I

rodiče - parents :

ICH GOLDA MEIR BOHEMIA HILL a

ICH ARCHIBALD MORAVIAN PRIDE

Z osmi štěňat vrhu H šest našlo své majitele v zahraničí a opakování spojení je tedy v naprostém souladu s doporučeními odborníků.

Případné dotazy apod. na e-mail: radana.mensikova@gmail.com.

»

Garance kvality

Naším krédem je, že dobré jméno zavazuje!

Naši psi nosí z výstav nejvyšší ocenění. Excelentně si vedou sourozenci ICH GOLDA MEIR a ICH GENTLEMAN FINCH

Od r. 2004 (založení BOHEMIA HILL) se u nás narodilo jen 54 štěňat; titul EVROPSKÝ VÍTĚZ + SVĚTOVÝ VÍTĚZ celkem 11x získaly naše barvy.

Naši psi, co nenesou (nenesli) jméno BOHEMIA HILL, až na jedinou výjimku titul SVĚTOVÝ VÍTĚZ či EVROPSKÝ VÍTĚZ mají všichni.

 

»

Aktuálně z Deníku štěňat

Po půl roce ve škole

11.07.20203

Výstavní škola K9

Fanynka měla šestiměsíční přestávku, naposledy byla ve škole v lednu. Přihlášená byla už před měsícem, ale z její účasti nic nebylo, musela ji zastoupit Meira (a udělala to s velikou radostí). Moc jsme se těšili, protože jsme se měli potkat s Aliskou, dcerkou naší Baby, a taky s Benjaminem, honičem švyckým. Aliska nakonec nedorazila, ale Benji poznal už druhou naši holku, minule běhal s Meirou. Oběma to šlo moc pěkně, a to minule i dnes, také to nejsou žádní začátečníci! Radce D. děkujeme za pěkné fotografie. Těšíme se na příště!

Aktuálně z Bernského týdeníku

Pozdrav z Bretaně

05.07.2020

Milan

Velkou radost nám udělal tenhle pozdrav z Bretaně. Milan (Effect Gambit Bohemia Hill) je právě se svými majiteli na dovolené a jak je vidět, moc pěkně si to užívají. Pro nás má tenhle obrázek v sobě zároveň velký kus nostalgie; před mnoha lety jsme měli v Bretani společně se synem a snachou zařízenou dovolenou v najatém domku blízko moře, ale tahle cesta se nakonec neuskutečnila. Překazily mi to povinnosti v zaměstnání (konkrétně legislativní smršť), ale ukázalo se, že to byla klika: snacha Bára právě během doby, co jsme měli být pryč, nastoupila do nemocnice kvůli rizikovému těhotenství s Matyášem (vnoučkovi už bylo osmnáct). Honem zpátky k Milanovi - miláčku, krásně si to užij a děkujeme, že sis vzpomněl na maminku Bijou!

Varování

Upozorňujeme, že k užití materiálů z našeho webu je nezbytné předchozí obstarání našeho písemného souhlasu. K vybraným fotografiím má autorská práva časopis Planeta zvířat a každý musí v případě neoprávněného nakládání s nimi počítat s právním postihem!

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.