Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič logo

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     Novou evropskou vítězkou veteránů se ve Varšavě stala naše milá Interšampionka, světová vítězka, evropská vítězka, šampionka, klubová vítězka atd. atd.

BRILLANCE BOHEMIA HILL !!! 

Více »

Kennel BOHEMIA HILL - vítejte v Hájemství bernských honičů!

GOLDA MEIR BOHEMIA HILL (MEIRA) : Brusel 2016 = Evropská vítězka jr.GOLDA MEIR BOHEMIA HILL (MEIRA) : Brusel 2016 = Evropská vítězka jr.
GOLDA MEIR BOHEMIA HILL (MEIRA): Brusel 2016 = Evropská vítězka jr.GOLDA MEIR BOHEMIA HILL (MEIRA): Brusel 2016 = Evropská vítězka jr.
CORAL BOHEMIA HILL (CZARDAS): Švýcarský kombinovaný vítěz 2011 a 2013 (nejlepší výsledky na výstavách i v loveckých soutěžích)CORAL BOHEMIA HILL (CZARDAS): Švýcarský kombinovaný vítěz 2011 a 2013 (nejlepší výsledky na výstavách i v loveckých soutěžích)
CORAL BOHEMIA HILL (CZARDAS): Švýcarský kombinovaný vítěz 2011 a 2013 (nejlepší výsledky na výstavách i v loveckých soutěžích)CORAL BOHEMIA HILL (CZARDAS): Švýcarský kombinovaný vítěz 2011 a 2013 (nejlepší výsledky na výstavách i v loveckých soutěžích)

Bernský honič - nepřehlédněte

04.09.2018

Náš výstavní rok 2018 - rekapitulace

»

21.01.2018

PLEMENNÝ STANDARD a PORTRÉT PLEMENE  je dobré si přečíst...

»

19.05.2017

B E R N S K Ý   H O N I Č historie českého chovu (přehled vrhů)

»

03.12.2016

G A L E R I E   šampionů...

»

01.11.2016

PSÍ ZÁLEŽITOSTI aneb V hlavní roli pes kniha Radany Menšíkové

»

28.01.2016

WORLD ATLAS OF DOG BREEDS s naším Abaxem vyšel v USA!

»

ŠTĚŇATA / puppies 2018

PLÁNUJEME ŠTĚŇÁTKA!

Naše milá Meira (celým jménem GOLDA MEIR Bohemia Hill) pojede za ženichem do Švýcarska; je to krasavec z našeho chovu Czardas (CORAL Bohemia Hill), který má zcela jiné předky než Meira. Těšíme se na štěňátka, jejichž dědečkem nebude nikdo jiný, než náš slavný Bandiére...

Nedávno se přímo ve Švýcarsku Czardas a Meira osobně seznámili. Byli si sympatičtí a moc jim to slušelo!

»

Garance kvality

Naším krédem je, že dobré jméno zavazuje!

Naši psi nosí z výstav nejvyšší ocenění. Excelentně si vedou sourozenci GOLDA MEIR a GENTLEMAN FINCH, potomci úžasné Bregje Fan de Hegedyk - "Bijou" (import z Holandska). 

V naší chovatelské stanici se od jejího založení v r. 2004 narodilo jen 46 štěňat, ale titul EVROPSKÝ VÍTĚZ + SVĚTOVÝ VÍTĚZ celkem 10x získal jedinec s "příjmením" BOHEMIA HILL.

»

Aktuálně z Deníku štěňat

Svatý Martin

12.11.201811

Že by svatý Martin letos přijel na svém příslovečném bílém koni a podle legendy nám do kraje přivezl sněhovou nadílku, to patrně nikdo neočekával. Ale jak budou svatomartinské oslavy vypadat v naší východočeské metropoli, na to byly zvědavy opravdu veliké davy; chvílemi nebylo jednoduché se psy se lidským chumlem propracovat. Svatomartinské víno teklo proudem, všude plno dětí s královskou korunou na hlavě, příjemná folková muzika, počasí sice bez sněhu, zato ale také bez mráčku a se sluníčkem, moc pěkné odpoledne to bylo!

Aktuálně z Bernského týdeníku

To jsou mi noviny!!!

09.11.2018

Eared Elf

Pokud všechno dobře dopadne (a proč by nemělo?), tenhle ušatý skřítek Eared Elf Bohemia Hill bude po druhé tatínkem! Když jsem slyšela podrobnosti, zdálo se mi to až k neuvěření! Proběhlo to stejně jako minule: než se majitelé ženicha a nevěsty stihli přivítat, Elf měl odpracováno a už se jen sledovala délka svázání, takže žádná náhoda, Elf je zkrátka šikulka! Štěňátka, která se nenarodí v České republice, budou mít u tatínka pořádný sloupec titulů: Elf je totiž dvojnásobný interšampion (C.I.B. i C.I.E.), trojnásobný šampion (Rakouska, České republiky a Polska) "na bedně" byl třikrát (dvakrát BIG 3, jednou BIG 4) a dvakrát úspěšně složil pracovní zkoušku. Pokud jde o nejcennější tituly získané v kruhu, Best of Breed byl devětkrát a Best of Opposite Sex jednou. Tak Elfíku, držíme palce!!!

Varování

Upozorňujeme, že k užití materiálů z našeho webu je nezbytné předchozí obstarání našeho písemného souhlasu. K vybraným fotografiím má autorská práva časopis Planeta zvířat a každý musí v případě neoprávněného nakládání s nimi počítat s právním postihem!

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.