Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič logo

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     

ICH DÉCENT DAUPHIN BOHEMIA HILL JE NOVÝ BALTIC VETERAN WINNER 2019 + BOB !!!

Více »

Kennel BOHEMIA HILL - vítejte v Hájemství bernských honičů!

Evropská výstava Wels 2019, Maruška je jednička (ICH Golda Meir Bohemia Hill European Winner,  Best of Breed)Evropská výstava Wels 2019, Maruška je jednička (ICH Golda Meir Bohemia Hill European Winner, Best of Breed)
Kyösti (Décent Dauphin Bohemia Hill), žije ve Finsku a je to nejúspěšnější bernský honič vesmíruKyösti (Décent Dauphin Bohemia Hill), žije ve Finsku a je to nejúspěšnější bernský honič vesmíru
Candy (Candida Bohemia Hill) naše kráska, která letos oslavila své už desáté narozeninyCandy (Candida Bohemia Hill) naše kráska, která letos oslavila své už desáté narozeniny
Berna (Brillance Bohemia Hill), jedna z neúspěšnějších, s láskou vzpomínámeBerna (Brillance Bohemia Hill), jedna z neúspěšnějších, s láskou vzpomínáme
Milan (Effect Gambit Bohemia Hill), žije v HolandskuMilan (Effect Gambit Bohemia Hill), žije v Holandsku

Bernský honič - nepřehlédněte

30.09.2019

NÁŠ VÝSTAVNÍ ROK 2019 - rekapitulace

»

13.04.2019

G A L E R I E   šampionů...

»

04.09.2018

Náš výstavní rok 2018 - rekapitulace

»

21.01.2018

PLEMENNÝ STANDARD a PORTRÉT PLEMENE  je dobré si přečíst...

»

19.05.2017

B E R N S K Ý   H O N I Č historie českého chovu (přehled vrhů)

»

01.11.2016

PSÍ ZÁLEŽITOSTI aneb V hlavní roli pes kniha Radany Menšíkové

»

Štěňata - puppies 2020

Pro velký úspěch předcházejícího vrhu letos plánujeme štěňátka BOHEMIA HILL stejných rodičů!

                VRH I - Litter I

rodiče - parents :

ICH GOLDA MEIR BOHEMIA HILL a

ICH ARCHIBALD MORAVIAN PRIDE

Z osmi štěňat vrhu H šest našlo své majitele v zahraničí a opakování spojení je tedy v naprostém souladu s doporučeními odborníků.

Případné dotazy apod. na e-mail: radana.mensikova@gmail.com.

»

Garance kvality

Naším krédem je, že dobré jméno zavazuje!

Naši psi nosí z výstav nejvyšší ocenění. Excelentně si vedou sourozenci ICH GOLDA MEIR a ICH GENTLEMAN FINCH

Od r. 2004 (založení BOHEMIA HILL) se u nás narodilo jen 54 štěňat; titul EVROPSKÝ VÍTĚZ + SVĚTOVÝ VÍTĚZ celkem 11x získaly naše barvy.

Naši psi, co nenesou (nenesli) jméno BOHEMIA HILL, až na jedinou výjimku titul SVĚTOVÝ VÍTĚZ či EVROPSKÝ VÍTĚZ mají všichni.

 

»

Aktuálně z Deníku štěňat

Pozdrav z Finska

03.08.20203

Oiva a Hamied

Dostali jsme zprávy z Finska! Starší Oiva (Carbonado Bohemia Hill) a dorostenec Hamied (také Bohemia Hill) tráví se svou rodinou dovolenou v Laponsku. To je jejich oblíbená destinace, tomu se nelze divit. Pro Hamieda je to první letní dovolená v Laponsku, vlastně ve Finsku vůbec. Z fotografií je zřejmé, že příroda je tam seversky nádherná. Hamied si užvá, vždy hlasitě oznamuje přítomnost sobů. Oiva je klidnější, není to pro něj nic nového. Kluci s radostí očekávají loveckou sezónu, zdá se, že Hamied bude skvělý lovec, stejně jako Oiva. Nesmíme zapomenout pozdravovat od naší Fanynky oba kluky, hlavně jejího tatínka Oivu!

Aktuálně z Bernského týdeníku

Kyösti na vítězné vlně

10.08.2020

Kyösti

Báječné zprávy přišly z Finska! Kyösti ve svých devíti letech pořád válí ve výstavních kruzích!

HLAVNÍ SPECIÁLNÍ VÝSTAVA LOVECKÝCH PSŮ  HAAPAJÄRVELLA 8.8.2020

ICH Décent Dauphin Bohemia Hill - Kyösti (třída veteránů): V1, Best of Breed Veteran, Best of Breed, Best in Show Veteran 2, Best in Show 2

rozhodčí: Jari Fors

Tenhle náš kluk je bezkonkurenčně nejúspěšnější bernský honič vůbec! Gratulujeme majitelům a přejeme hodně a hodně dalších zasloužených úspěchů. ONNEA, ONNEA, ONNEA!

Varování

Upozorňujeme, že k užití materiálů z našeho webu je nezbytné předchozí obstarání našeho písemného souhlasu. K vybraným fotografiím má autorská práva časopis Planeta zvířat a každý musí v případě neoprávněného nakládání s nimi počítat s právním postihem!

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.