Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič logo

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     

GOLDA MEIR BOHEMIA HILL je nový ŠAMPION ČMKU !!!

Více »

Kennel BOHEMIA HILL - vítejte v Hájemství bernských honičů!

Bernský honič - nepřehlédněte

04.09.2018

Náš výstavní rok 2018 - rekapitulace

»

21.01.2018

PLEMENNÝ STANDARD a PORTRÉT PLEMENE  je dobré si přečíst...

»

19.05.2017

B E R N S K Ý   H O N I Č historie českého chovu (přehled vrhů)

»

03.12.2016

G A L E R I E   šampionů...

»

01.11.2016

PSÍ ZÁLEŽITOSTI aneb V hlavní roli pes kniha Radany Menšíkové

»

28.01.2016

WORLD ATLAS OF DOG BREEDS s naším Abaxem vyšel v USA!

»

ŠTĚŇATA / puppies 2019

PLÁNUJEME ŠTĚŇÁTKA!

Naše milá Meira (celým jménem GOLDA MEIR Bohemia Hill) pojede za ženichem do Švýcarska; je to krasavec z našeho chovu Czardas (CORAL Bohemia Hill), který má zcela jiné předky než Meira. Těšíme se na štěňátka, jejichž dědečkem bude náš slavný Bandiére...

ICH GOLDA MEIR BOHEMIA HILL je testována na genové varianty zodpovědné za hnědé zbarvení srsti: "NENESE VLOHU PRO HNĚDOU BARVU"!

»

Garance kvality

Naším krédem je, že dobré jméno zavazuje!

Naši psi nosí z výstav nejvyšší ocenění. Excelentně si vedou sourozenci GOLDA MEIR a GENTLEMAN FINCH, potomci úžasné Bregje Fan de Hegedyk - "Bijou" (import z Holandska). 

V naší chovatelské stanici se od jejího založení v r. 2004 narodilo jen 46 štěňat, ale titul EVROPSKÝ VÍTĚZ + SVĚTOVÝ VÍTĚZ celkem 10x získal jedinec s "příjmením" BOHEMIA HILL.

»

Aktuálně z Deníku štěňat

Brillance Bohemia Hill 16.10.2008 - 16.1.2019

18.01.201913

Stále jsem se nevzpamatovala ze zprávy, která přišla ve středu z Polska. Za duhový most odešla nejkrásnější a nejúspěšnější fena bernského honiče, legendární Berna. Jak napsala Jaruška na facebooku, byla prostě dokonalá. Berna měla nejlepší domov, jaký si lze představit. Její majitelka Ania si ji u nás zadala na Světové výstavě v Poznani v listopadu 2006, kde se naše Hispánka, budoucí maminka, stala světovou vítězkou. Když Ania za dva roky vzala Bernu poprvé do náruče, bylo v tom tolik lásky! Čas od času jsme Bernu a Aniu potkali  na výstavě, bylo to vždycky krásné a vřelé setkání. Berna se loni na podzim ve Varšavě stala Evropskou vítězkou veteránů, koho by napadlo, že to je poslední výstava této fenomenální feny!

Více »

Aktuálně z Bernského týdeníku

Maruška na vítězné vlně...

13.01.20194

Meira BOB, BIG V

Po BIG II na minulé výstavě v listopadu se Meira opět vytáhla:

NÁRODNÍ VÝSTAVA Brno 12.1.2019

ICH Golda Meir Bohemia Hill (třída vítězů): výborná 1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, Best of Breed, Best of Group VI FCI - 5. místo a titul Šampion ČMKU

ICH Gentleman Finch Bohemia Hill (třída vítězů): výborná 1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, Best of Opposite Sex

Oba národní vítězové Meira s Finchem spolu běhali o BOB; protože v tomto duelu zpravidla vyhrává Finch, šel s handlerkou Pavlínkou, aby předvedení bylo dokonalé. Meira běžela s manželem, který byl na to tak nepřipraven, že mával číslem v ruce. No a považte, Meira běžela tak, že bráškovi utekla! V závěrečných soutěžích se také dala záležet. Moc děkujeme oběma handlerkám, které nám k výsledkům pomohly, v kruhu Pavlínce Plucnarové a v závěrečné soutěži Mišce Matyášové!

Varování

Upozorňujeme, že k užití materiálů z našeho webu je nezbytné předchozí obstarání našeho písemného souhlasu. K vybraným fotografiím má autorská práva časopis Planeta zvířat a každý musí v případě neoprávněného nakládání s nimi počítat s právním postihem!

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.