Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič logo

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     

GOLDA MEIR BOHEMIA HILL je nový ŠAMPION ČMKU !!!

Více »

Kennel BOHEMIA HILL - vítejte v Hájemství bernských honičů!

Candy: European Winner (EDS Brusel 2016)Candy: European Winner (EDS Brusel 2016)
Berna: VDH European Winner (Dortmund 2011), European Winner and Best of Breed (EDS Brno 2014), European Veteran Winner (EDS Warszawa 2018)Berna: VDH European Winner (Dortmund 2011), European Winner and Best of Breed (EDS Brno 2014), European Veteran Winner (EDS Warszawa 2018)
Meira: European Junior Winner and Best of Breed (EDS Brusel 2016)Meira: European Junior Winner and Best of Breed (EDS Brusel 2016)
Kyösti: European Winner (EDS Oslo 2015)Kyösti: European Winner (EDS Oslo 2015)
Bijou: European Junior Winner (EDS Celje 2010)Bijou: European Junior Winner (EDS Celje 2010)

Bernský honič - nepřehlédněte

04.09.2018

Náš výstavní rok 2018 - rekapitulace

»

21.01.2018

PLEMENNÝ STANDARD a PORTRÉT PLEMENE  je dobré si přečíst...

»

19.05.2017

B E R N S K Ý   H O N I Č historie českého chovu (přehled vrhů)

»

03.12.2016

G A L E R I E   šampionů...

»

01.11.2016

PSÍ ZÁLEŽITOSTI aneb V hlavní roli pes kniha Radany Menšíkové

»

28.01.2016

WORLD ATLAS OF DOG BREEDS s naším Abaxem vyšel v USA!

»

ŠTĚŇATA / puppies 2019

PLÁNUJEME ŠTĚŇÁTKA!

Naše milá Meira (celým jménem GOLDA MEIR Bohemia Hill) pojede za ženichem do Švýcarska; je to krasavec z našeho chovu Czardas (CORAL Bohemia Hill), který má zcela jiné předky než Meira. Těšíme se na štěňátka, jejichž dědečkem bude náš slavný Bandiére...

ICH GOLDA MEIR BOHEMIA HILL je testována na genové varianty zodpovědné za hnědé zbarvení srsti: "NENESE VLOHU PRO HNĚDOU BARVU"!

»

Garance kvality

Naším krédem je, že dobré jméno zavazuje!

Naši psi nosí z výstav nejvyšší ocenění. Excelentně si vedou sourozenci GOLDA MEIR a GENTLEMAN FINCH, potomci úžasné Bregje Fan de Hegedyk - "Bijou" (import z Holandska). 

V naší chovatelské stanici se od jejího založení v r. 2004 narodilo jen 46 štěňat, ale titul EVROPSKÝ VÍTĚZ + SVĚTOVÝ VÍTĚZ celkem 10x získal jedinec s "příjmením" BOHEMIA HILL.

»

Aktuálně z Deníku štěňat

Pánská jízda

19.03.2019

Finch

Překrásné počasí nás v neděli vylákalo na výlet. Samozřejmě chtěli jet všichni, ale nejvíc Bodie a jeho synek Finch, ti se od rána těšili tak moc, že jsme bez nich prostě jet nemohli.  Milujeme procházky po Hradci Králové, tohle město má pro nás zvláštní kouzlo. Není třeba se divit, že příroda nezvítězila, my máme totiž les za domem a užíváme si jej denně. V Hradci jsme potkali trávník, na kterém byly rozesety krokusy v různých barvách, krása! Bohužel zahrádky kaváren ještě v provozu nebyly, takže tentokrát to ještě bylo bez voňavé pohodičky, ale moc pěkné odpoledne to bylo i tak.

Aktuálně z Bernského týdeníku

Štěňátka

10.03.2019

ICH Eared Elf Bohemia Hill je tatínkem nedávného vrhu v naší spřátelené chovatelské stanici Cervarius. Bylo plánováno, že před odchodem prcků do nových domovů se na ně s majiteli Elfa pojedu podívat, v čemž mi bohužel zabránila nemoc. Elfova rodina byla ze štěňátek nesmírně nadšená a já se s nimi mohu potěšit alespoň díky fotodokumentaci.  Je to nesmírně povedený vrh s vynikajícím rodokmenem a všichni z něj máme velkou radost. 

Varování

Upozorňujeme, že k užití materiálů z našeho webu je nezbytné předchozí obstarání našeho písemného souhlasu. K vybraným fotografiím má autorská práva časopis Planeta zvířat a každý musí v případě neoprávněného nakládání s nimi počítat s právním postihem!

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.