Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič logo

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     

ICH DÉCENT DAUPHIN BOHEMIA HILL JE NOVÝM VETERÁN CHAMPIONEM LOTYŠSKA !!!

Více »

Kennel BOHEMIA HILL - vítejte v Hájemství bernských honičů!

P U P P I E S   7/102019P U P P I E S 7/102019
Golda Meir Bohemia Hill - Champion International d´ExpositionGolda Meir Bohemia Hill - Champion International d´Exposition
Golda Meir Bohemia Hill - European Winner  Best of Breed 2019 (Wels)Golda Meir Bohemia Hill - European Winner Best of Breed 2019 (Wels)
Golda Meir Bohemia Hill - World Winner    Best of Breed 2018 (Amsterdam)Golda Meir Bohemia Hill - World Winner Best of Breed 2018 (Amsterdam)
Golda Meir Bohemia Hill - European Junior Winner Best of Breed 2016 (Brussels)Golda Meir Bohemia Hill - European Junior Winner Best of Breed 2016 (Brussels)
Golda Meir Bohemia Hill - Champion (Croatia, Poland, CMKU, Club CZ), Junior Champion (CZ)Golda Meir Bohemia Hill - Champion (Croatia, Poland, CMKU, Club CZ), Junior Champion (CZ)
Golda Meir Bohemia Hill - Belgian Junior Winner, Benelux Junior Winner, 2x National Winner, Club Junior WinnerGolda Meir Bohemia Hill - Belgian Junior Winner, Benelux Junior Winner, 2x National Winner, Club Junior Winner

Bernský honič - nepřehlédněte

13.04.2019

G A L E R I E   šampionů...

»

04.09.2018

Náš výstavní rok 2018 - rekapitulace

»

21.01.2018

PLEMENNÝ STANDARD a PORTRÉT PLEMENE  je dobré si přečíst...

»

19.05.2017

B E R N S K Ý   H O N I Č historie českého chovu (přehled vrhů)

»

01.11.2016

PSÍ ZÁLEŽITOSTI aneb V hlavní roli pes kniha Radany Menšíkové

»

28.01.2016

WORLD ATLAS OF DOG BREEDS s naším Abaxem vyšel v USA!

»

Štěňata - puppies 10/2019

             P o t v r z e n o !

Začátkem října se po 4 letech opět narodí štěňátka Bohemia Hill:

                VRH H - Litter H

ICH GOLDA MEIR BOHEMIA HILL

                       a

ICH ARCHIBALD MORAVIAN PRIDE

Oba budoucí rodiče absolvovali genetický test: výsledek - result

"NENESE VLOHU PRO HNĚDOU BARVU - the individual not carry brown color"!

»

Garance kvality

Naším krédem je, že dobré jméno zavazuje!

Naši psi nosí z výstav nejvyšší ocenění. Excelentně si vedou sourozenci GOLDA MEIR a GENTLEMAN FINCH, potomci úžasné Bregje Fan de Hegedyk - "Bijou" (import z Holandska). 

V naší chovatelské stanici se od jejího založení v r. 2004 narodilo jen 46 štěňat, ale titul EVROPSKÝ VÍTĚZ + SVĚTOVÝ VÍTĚZ celkem 11x získal jedinec s "příjmením" BOHEMIA HILL.

»

Aktuálně z Deníku štěňat

Meira: 43. den březosti

17.09.2019

Golda Meir

V neděli měla Bijou cestu na veterinu a vzali jsme s sebou i naši nastávající maminku Meiru. Nějak se mi zdálo, že její mléčné hospodářství by mohlo už teď jít do akce načisto, tak jsem chtěla znát názor pana doktora Beránka. Pan doktor to vzal důkladně se vším všudy a tak došlo i na ultrazvuk. Počet štěňátek tentokrát nebyl středem zájmu, ostatně nyní už není prakticky možné je spočítat. Kontrolovala se srdíčka a jejich činnost. Všechno se ukázalo být v naprostém pořádku a Meira se může dál věnovat očekávání svého velkého dne...

Aktuálně z Bernského týdeníku

NAROZENINY!

21.09.2019

vrh "F"

Přesně před pěti lety jsme měli v naší porodní bedně nové černobílé nadělení. Na tuhle partičku se čekalo netrpělivě a s láskou. Posíláme srdečné pozdravy a přání všeho nejlepšího do Prahy, do Příbrami, do Litvy a do Holandska! Hodně zdraví a štěstí a jako vždy nás potěší pár aktuálních fotografií...

Varování

Upozorňujeme, že k užití materiálů z našeho webu je nezbytné předchozí obstarání našeho písemného souhlasu. K vybraným fotografiím má autorská práva časopis Planeta zvířat a každý musí v případě neoprávněného nakládání s nimi počítat s právním postihem!

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.