Hájemství bernských honičů :: Bohemia Hill

Bernský honič logo

Bernský honič úspěchy

H O R K Á   N O V I N K A !     Novou evropskou vítězkou veteránů se ve Varšavě stala naše milá Interšampionka, světová vítězka, evropská vítězka, šampionka, klubová vítězka atd. atd.

BRILLANCE BOHEMIA HILL !!! 

Více »

Kennel BOHEMIA HILL - vítejte v Hájemství bernských honičů!

GOLDA MEIR BOHEMIA HILL (MEIRA) : Brusel 2016 = Evropská vítězka jr.GOLDA MEIR BOHEMIA HILL (MEIRA) : Brusel 2016 = Evropská vítězka jr.
GOLDA MEIR BOHEMIA HILL (MEIRA): Brusel 2016 = Evropská vítězka jr.GOLDA MEIR BOHEMIA HILL (MEIRA): Brusel 2016 = Evropská vítězka jr.
CORAL BOHEMIA HILL (CZARDAS): Švýcarský kombinovaný vítěz 2011 a 2013 (nejlepší výsledky na výstavách i v loveckých soutěžích)CORAL BOHEMIA HILL (CZARDAS): Švýcarský kombinovaný vítěz 2011 a 2013 (nejlepší výsledky na výstavách i v loveckých soutěžích)
CORAL BOHEMIA HILL (CZARDAS): Švýcarský kombinovaný vítěz 2011 a 2013 (nejlepší výsledky na výstavách i v loveckých soutěžích)CORAL BOHEMIA HILL (CZARDAS): Švýcarský kombinovaný vítěz 2011 a 2013 (nejlepší výsledky na výstavách i v loveckých soutěžích)

Bernský honič - nepřehlédněte

04.09.2018

Náš výstavní rok 2018 - rekapitulace

»

21.01.2018

PLEMENNÝ STANDARD a PORTRÉT PLEMENE  je dobré si přečíst...

»

19.05.2017

B E R N S K Ý   H O N I Č historie českého chovu (přehled vrhů)

»

03.12.2016

G A L E R I E   šampionů...

»

01.11.2016

PSÍ ZÁLEŽITOSTI aneb V hlavní roli pes kniha Radany Menšíkové

»

28.01.2016

WORLD ATLAS OF DOG BREEDS s naším Abaxem vyšel v USA!

»

ŠTĚŇATA / puppies 2019

PLÁNUJEME ŠTĚŇÁTKA!

Naše milá Meira (celým jménem GOLDA MEIR Bohemia Hill) pojede za ženichem do Švýcarska; je to krasavec z našeho chovu Czardas (CORAL Bohemia Hill), který má zcela jiné předky než Meira. Těšíme se na štěňátka, jejichž dědečkem nebude nikdo jiný, než náš slavný Bandiére...

Nedávno se přímo ve Švýcarsku Czardas a Meira osobně seznámili. Byli si sympatičtí a moc jim to slušelo!

»

Garance kvality

Naším krédem je, že dobré jméno zavazuje!

Naši psi nosí z výstav nejvyšší ocenění. Excelentně si vedou sourozenci GOLDA MEIR a GENTLEMAN FINCH, potomci úžasné Bregje Fan de Hegedyk - "Bijou" (import z Holandska). 

V naší chovatelské stanici se od jejího založení v r. 2004 narodilo jen 46 štěňat, ale titul EVROPSKÝ VÍTĚZ + SVĚTOVÝ VÍTĚZ celkem 10x získal jedinec s "příjmením" BOHEMIA HILL.

»

Aktuálně z Deníku štěňat

Noví interšampioni

16.12.20184

C.I.E. Finch

Tak je to konečně doma kompletní. Meira a Finch mají černé na bílém, že jsou Mezinárodními výstavními šampiony. Každý z nich má na certifikátu uveden sedmkrát CACIB (stačí čtyři), ale naši sourozenci se na tituly načekali... Finch nejprve čekal na úspěšnou výstavu ve třetím státě, což pro něj bylo jarní Lucembursko; mohli jsme o jeho titul zažádat, ale čekali jsme na Meiru. Meira si v Lucemburku totiž CACIB z kruhu neodnesla, tak na třetí zemi čekala. V létě na světovce v Amsterdamu to dopadlo úspěšně a my jsme zažádali o titul interšampion pro oba sourozence. Z FCI nás prosili o trpělivost, zpracování výsledků z takové obrovské výstavy (40 000 psů) přece jen chvíli trvá. 

Více »

Aktuálně z Bernského týdeníku

Pozdrav z Finska

12.12.20185

Báječné zprávy z Finska! Oiva je dalším "naším" psem, který se má co nevidět zapojit do chovu. Jinak majitelé píší, že Oiva je pořád velkým fandou lovu, hlavně zajíců. Letos jich prý je v lese méně, ale naštěstí pro Oivu se vyskytují. Na prostřední fotografii je Oiva s mývalem, který s ním měl oplétačky - chtěl ho kousnout. Ovšem Oiva si nenechá nic líbit a mýval špatně dopadl. Dvě poslední fotografie jsou okouzlující, ty jsou z letní dovolené v Laponsku. Zdravíme do Finska a děkujeme!

Varování

Upozorňujeme, že k užití materiálů z našeho webu je nezbytné předchozí obstarání našeho písemného souhlasu. K vybraným fotografiím má autorská práva časopis Planeta zvířat a každý musí v případě neoprávněného nakládání s nimi počítat s právním postihem!

All right reserved Copyright: JUDr. Radana Menšíková 2008 - 2017                                                                    JustLogin | Webové aplikace, design, hosting.